hardcover. Zustand: Good. Cyril Bouda (illustrator). Connecting readers with great books since 1972! Used books may not include companion materials, and may have some shelf wear or limited writing. We ship orders daily and Customer Service is our top priority!
Hard Cover. Zustand: Fine. Zustand des Schutzumschlags: Fine. Cyril Bouda (illustrator). 109 pages, illustrated by Cyril Bouda. From the Czech original edition "Prazske legnedy". FINE HARDCOVER, FINE DUST JACKET. Size: 8vo - over 7¾" - 9¾" tall.
Anbieter: Hay-on-Wye Booksellers, Hay-on-Wye, HEREF, Vereinigtes Königreich
EUR 10,38
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Fine. Cyril Bouda (illustrator). Some minor wear at edges and corners of dust jacket. Content and pages as new.
Hard Cover. Zustand: Near Fine. Zustand des Schutzumschlags: Near Fine. Cyril Bouda (illustrator). Near fine description is accurate. Dust jacket in Brodart cover.
Sprache: Slowakisch
Verlag: Praha, Melantrich, 1978
Anbieter: Antiquariat Thomas Haker GmbH & Co. KG, Berlin, Deutschland
Verbandsmitglied: GIAQ
EUR 4,00
Anzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorbcloth. Zustand: Gut. 395 S., Ill. Ex.-Libr., Good condition. sk Gewicht in Gramm: 720.
Hardcover. Zustand: Fair. Verschmutzung / Wasserschaden; Abnutzung / Risse - leicht; Vergilbt / ausgeblichen; Verformung des Buches. Soubor povesti, jez mezi ceskymi povestmi predstavuji vyznamnou vypoved o zivote, mysleni a citeni lidu. Autor, ktery vychazel z historickeho materialu, zbavil povesti cetnych nanosu pozdejsich, dal jim moderni formu, v nizprevlada vesele vypraveni, pricemz zdarile ilustrace tuto formu jeste podtrhuji. Soubor obsahuje vsechny vrstvy povesti podle doby, vsechny typy povesti (panovnicke, kmenove, mistni, erbovni, etiologicke a etymologicke) a jerozclenen podle hledisek mistnich do peti oddilu: Vysehrad, Stare Mesto, Hradcany, Mala Strana a Nove Mesto.
Sprache: Tschechisch
Verlag: Panorama, 1981
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fair. Ohne Umschlag; Verschmutzung / Wasserschaden; Vergilbt / ausgeblichen. Soubor Novych prazskych povesti se venuje ,okrajovym" castem Prahy, ktere vyrostly z puvodnich dvorcu a nevelkych osad kolem Prahy. Po zruseni hradeb roku 1866 byla Praha prohlasena za otevrene mesto a k mestu se zacaly tyto obce pripojovat. V posledni ctvrtine 19. stoleti byly k Praze pripojeny Holesovice-Bubny, Vysehrad a nakonec roku 1901 i Liben. Tento stav zustal az do roku 1920, kdy se k Praze pripojila i dalsi predmesti, ktera mela do te doby titul samostatnych mest: napr. Smichov, Karlin, Vinohrady a Zizkov. Posledni rozsireni probehlo v roce 1974 . I okraje Prahy, kde drive byly dvorce, vinice a obce, mely sve pribehy, osudy a povesti. Autor zacina se svymi historkami od nejstarsich prazskych predmesti, u Karlina a Zizkova a obloukem pokracuje kolem historickeho jadra pres Nusle, Smichov, Kosire, Brevnov, Dejvice, Bubenec, Bubny a Holesovice do Libne.
Hardcover. Zustand: Fair. Ohne Umschlag; Abnutzung / Risse - leicht. Soubor povesti, jez mezi ceskymi povestmi predstavuji vyznamnou vypoved o zivote, mysleni a citeni lidu. Autor, ktery vychazel z historickeho materialu, zbavil povesti cetnych nanosu pozdejsich, dal jim moderni formu, v nizprevlada vesele vypraveni, pricemz zdarile ilustrace tuto formu jeste podtrhuji. Soubor obsahuje vsechny vrstvy povesti podle doby, vsechny typy povesti (panovnicke, kmenove, mistni, erbovni, etiologicke a etymologicke) a jerozclenen podle hledisek mistnich do peti oddilu: Vysehrad, Stare Mesto, Hradcany, Mala Strana a Nove Mesto.
Sprache: Tschechisch
Verlag: Orbis, 1958
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Farbtonanderung; Riss grosser als 1 cm. Umeleckohistoricky pruvodce mestem. Podrobny pruvodce Prahou informuje o historii mesta a jeho umeleckych pamatkach. Knihu doplnuji vseobecne informace, rejstrik mistni, vecny a jmen umelcu. Prilozen barevny plan Prahy s oznacenim vyznamnych pamatek.
Sprache: Tschechisch
Verlag: Ceskoslovensky spisovatel, 1967
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fair. Riss grosser als 1 cm. Hrdinou romanove kroniky Komedie plna lasky je herec Jindrich Mosna.
Sprache: Tschechisch
Verlag: Melantrich, 1956
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fair. Ohne Umschlag; Spuren von Feuchtigkeit / Nässe; Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Farbtonänderung.
Sprache: Tschechisch
Verlag: Ceskoslovensky spisovatel, 1955
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Farbtonanderung; Riss grosser als 1 cm. S reprodukcemi tri medirytin Cyrila Boudy, ktery take navrhl obalku, vazbu a upravu. Doslov A.M.Pisa. Lyrickoepicka balada s typicky romantickym nametem lasky a zrady.
Hardcover. Zustand: Fair. Cyril Bouda (illustrator). Spuren von Feuchtigkeit / Nasse. Klasicke ceske pohadky - Dlouhy, Siroky a Bystrozraky, Drak dvanactihlavy, Otesanek, Ptak Ohnivak a liska Ryska - spolu s nekolika polozapomenutymi texty - vychazeji s neopakovatelnymi ilustracemi Cyrila Boudy a v nove jazykove i graficke uprave.
Sprache: Tschechisch
Verlag: Ceskoslovensky spisovatel, 1967
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrucken; Farbtonanderung. Hrdinou romanove kroniky Komedie plna lasky je herec Jindrich Mosna.
Hard Cover with Slipcase. Zustand: Fine. No Jacket. Second Edition. Small black leather hardcover with gilt lettering on spine; gilt and stamped art on front and back; top edge of text block is red; ribbon marker; 104 pages; color illustrations; 2nd edition. Book in fine condition: end of ribbon is frayed; pages slightly toned; otherwise in like-new condition. Slipcase is color illustrated heavy paper; it has very slight wear. A little jewel of a book. Size: 64mo - up to 3" tall. Book.
Sprache: Tschechisch
Verlag: Albatros, 1984
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrucken; Farbtonanderung. Podivuhodne pribehy Damianovy -- Drahokam z hvezd -- Mestecko na ostrove Soubor tri pohadkovych knih, jejichz hrdinou je maly chlapec. Vypraveni se zacina rozvijet v prostredi maleho mestecka nad Vltavou a prechazi v pribehy duchu, vil, trpasliku, obru a v dobrodruzstvi odvaznych cestovatelu a statecnych kapitanu.
Sprache: Tschechisch
Verlag: Panorama, 1981
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fair. Anmerkungen / bekritzelt / Stempel; Verschmutzung / Wasserschaden; Abnutzung / Risse - leicht; Vergilbt / ausgeblichen. Soubor Novych prazskych povesti se venuje ,okrajovym" castem Prahy, ktere vyrostly z puvodnich dvorcu a nevelkych osad kolem Prahy. Po zruseni hradeb roku 1866 byla Praha prohlasena za otevrene mesto a k mestu se zacaly tyto obce pripojovat. V posledni ctvrtine 19. stoleti byly k Praze pripojeny Holesovice-Bubny, Vysehrad a nakonec roku 1901 i Liben. Tento stav zustal az do roku 1920, kdy se k Praze pripojila i dalsi predmesti, ktera mela do te doby titul samostatnych mest: napr. Smichov, Karlin, Vinohrady a Zizkov. Posledni rozsireni probehlo v roce 1974 . I okraje Prahy, kde drive byly dvorce, vinice a obce, mely sve pribehy, osudy a povesti. Autor zacina se svymi historkami od nejstarsich prazskych predmesti, u Karlina a Zizkova a obloukem pokracuje kolem historickeho jadra pres Nusle, Smichov, Kosire, Brevnov, Dejvice, Bubenec, Bubny a Holesovice do Libne.
Sprache: Tschechisch
Verlag: Panorama, 1981
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fair. Verschmutzung / Wasserschaden; Vergilbt / ausgeblichen; Abnutzung / Risse - deutlich. Soubor Novych prazskych povesti se venuje ,okrajovym" castem Prahy, ktere vyrostly z puvodnich dvorcu a nevelkych osad kolem Prahy. Po zruseni hradeb roku 1866 byla Praha prohlasena za otevrene mesto a k mestu se zacaly tyto obce pripojovat. V posledni ctvrtine 19. stoleti byly k Praze pripojeny Holesovice-Bubny, Vysehrad a nakonec roku 1901 i Liben. Tento stav zustal az do roku 1920, kdy se k Praze pripojila i dalsi predmesti, ktera mela do te doby titul samostatnych mest: napr. Smichov, Karlin, Vinohrady a Zizkov. Posledni rozsireni probehlo v roce 1974 . I okraje Prahy, kde drive byly dvorce, vinice a obce, mely sve pribehy, osudy a povesti. Autor zacina se svymi historkami od nejstarsich prazskych predmesti, u Karlina a Zizkova a obloukem pokracuje kolem historickeho jadra pres Nusle, Smichov, Kosire, Brevnov, Dejvice, Bubenec, Bubny a Holesovice do Libne.
Hardcover. Zustand: Fair. Unterschrift / Widmung ohne Bezug; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Soubor povesti, jez mezi ceskymi povestmi predstavuji vyznamnou vypoved o zivote, mysleni a citeni lidu. Autor, ktery vychazel z historickeho materialu, zbavil povesti cetnych nanosu pozdejsich, dal jim moderni formu, v nizprevlada vesele vypraveni, pricemz zdarile ilustrace tuto formu jeste podtrhuji. Soubor obsahuje vsechny vrstvy povesti podle doby, vsechny typy povesti (panovnicke, kmenove, mistni, erbovni, etiologicke a etymologicke) a jerozclenen podle hledisek mistnich do peti oddilu: Vysehrad, Stare Mesto, Hradcany, Mala Strana a Nove Mesto.
Hardcover. Zustand: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Gebrochener Buchrucken; Farbtonanderung; Riss grosser als 1 cm. Soubor povesti, jez mezi ceskymi povestmi predstavuji vyznamnou vypoved o zivote, mysleni a citeni lidu. Autor, ktery vychazel z historickeho materialu, zbavil povesti cetnych nanosu pozdejsich, dal jim moderni formu, v nizprevlada vesele vypraveni, pricemz zdarile ilustrace tuto formu jeste podtrhuji. Soubor obsahuje vsechny vrstvy povesti podle doby, vsechny typy povesti (panovnicke, kmenove, mistni, erbovni, etiologicke a etymologicke) a jerozclenen podle hledisek mistnich do peti oddilu: Vysehrad, Stare Mesto, Hradcany, Mala Strana a Nove Mesto.
Hardcover. Zustand: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Soubor povesti, jez mezi ceskymi povestmi predstavuji vyznamnou vypoved o zivote, mysleni a citeni lidu. Autor, ktery vychazel z historickeho materialu, zbavil povesti cetnych nanosu pozdejsich, dal jim moderni formu, v nizprevlada vesele vypraveni, pricemz zdarile ilustrace tuto formu jeste podtrhuji. Soubor obsahuje vsechny vrstvy povesti podle doby, vsechny typy povesti (panovnicke, kmenove, mistni, erbovni, etiologicke a etymologicke) a jerozclenen podle hledisek mistnich do peti oddilu: Vysehrad, Stare Mesto, Hradcany, Mala Strana a Nove Mesto.
Sprache: Tschechisch
Verlag: Panorama, 1981
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fair. Verschmutzung / Wasserschaden; Abnutzung / Risse - leicht. Soubor Novych prazskych povesti se venuje ,okrajovym" castem Prahy, ktere vyrostly z puvodnich dvorcu a nevelkych osad kolem Prahy. Po zruseni hradeb roku 1866 byla Praha prohlasena za otevrene mesto a k mestu se zacaly tyto obce pripojovat. V posledni ctvrtine 19. stoleti byly k Praze pripojeny Holesovice-Bubny, Vysehrad a nakonec roku 1901 i Liben. Tento stav zustal az do roku 1920, kdy se k Praze pripojila i dalsi predmesti, ktera mela do te doby titul samostatnych mest: napr. Smichov, Karlin, Vinohrady a Zizkov. Posledni rozsireni probehlo v roce 1974 . I okraje Prahy, kde drive byly dvorce, vinice a obce, mely sve pribehy, osudy a povesti. Autor zacina se svymi historkami od nejstarsich prazskych predmesti, u Karlina a Zizkova a obloukem pokracuje kolem historickeho jadra pres Nusle, Smichov, Kosire, Brevnov, Dejvice, Bubenec, Bubny a Holesovice do Libne.
Hardcover. Zustand: Fair. Ohne Umschlag; Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Soubor povesti, jez mezi ceskymi povestmi predstavuji vyznamnou vypoved o zivote, mysleni a citeni lidu. Autor, ktery vychazel z historickeho materialu, zbavil povesti cetnych nanosu pozdejsich, dal jim moderni formu, v nizprevlada vesele vypraveni, pricemz zdarile ilustrace tuto formu jeste podtrhuji. Soubor obsahuje vsechny vrstvy povesti podle doby, vsechny typy povesti (panovnicke, kmenove, mistni, erbovni, etiologicke a etymologicke) a jerozclenen podle hledisek mistnich do peti oddilu: Vysehrad, Stare Mesto, Hradcany, Mala Strana a Nove Mesto.
Hardcover. Zustand: Very Good. Cyril Bouda (illustrator). Book comes in slipcover, both of which are in very good condition. Book cover is black with gold lettering. Slipcover is worn at edges. Book pages are clean with no markings; illustrations are in color.
Verlag: Ceskoslovensky Spisovatel, 1983
Anbieter: High Barn Books, Lancaster, Vereinigtes Königreich
EUR 9,01
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbVery Good hardback (light edgewear, clean and unmarked) in Good dustwrapper (light edgewear and minor chipping). Text in Czech. 227 pp Hardback in dustwrapper. The picture on this listing page is of the actual book for sale.
Hardcover. Zustand: As New. Cyril Bouda (illustrator). Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Klasicke ceske pohadky - Dlouhy, Siroky a Bystrozraky, Drak dvanactihlavy, Otesanek, Ptak Ohnivak a liska Ryska - spolu s nekolika polozapomenutymi texty - vychazeji s neopakovatelnymi ilustracemi Cyrila Boudy a v nove jazykove i graficke uprave.
Sprache: Tschechisch
Verlag: Panorama, 1981
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fair. Ohne Umschlag; Abnutzung / Risse - leicht. Soubor Novych prazskych povesti se venuje ,okrajovym" castem Prahy, ktere vyrostly z puvodnich dvorcu a nevelkych osad kolem Prahy. Po zruseni hradeb roku 1866 byla Praha prohlasena za otevrene mesto a k mestu se zacaly tyto obce pripojovat. V posledni ctvrtine 19. stoleti byly k Praze pripojeny Holesovice-Bubny, Vysehrad a nakonec roku 1901 i Liben. Tento stav zustal az do roku 1920, kdy se k Praze pripojila i dalsi predmesti, ktera mela do te doby titul samostatnych mest: napr. Smichov, Karlin, Vinohrady a Zizkov. Posledni rozsireni probehlo v roce 1974 . I okraje Prahy, kde drive byly dvorce, vinice a obce, mely sve pribehy, osudy a povesti. Autor zacina se svymi historkami od nejstarsich prazskych predmesti, u Karlina a Zizkova a obloukem pokracuje kolem historickeho jadra pres Nusle, Smichov, Kosire, Brevnov, Dejvice, Bubenec, Bubny a Holesovice do Libne.
Sprache: Tschechisch
Verlag: Panorama, 1981
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fair. Vergilbt / ausgeblichen; Abnutzung / Risse - deutlich. Soubor Novych prazskych povesti se venuje ,okrajovym" castem Prahy, ktere vyrostly z puvodnich dvorcu a nevelkych osad kolem Prahy. Po zruseni hradeb roku 1866 byla Praha prohlasena za otevrene mesto a k mestu se zacaly tyto obce pripojovat. V posledni ctvrtine 19. stoleti byly k Praze pripojeny Holesovice-Bubny, Vysehrad a nakonec roku 1901 i Liben. Tento stav zustal az do roku 1920, kdy se k Praze pripojila i dalsi predmesti, ktera mela do te doby titul samostatnych mest: napr. Smichov, Karlin, Vinohrady a Zizkov. Posledni rozsireni probehlo v roce 1974 . I okraje Prahy, kde drive byly dvorce, vinice a obce, mely sve pribehy, osudy a povesti. Autor zacina se svymi historkami od nejstarsich prazskych predmesti, u Karlina a Zizkova a obloukem pokracuje kolem historickeho jadra pres Nusle, Smichov, Kosire, Brevnov, Dejvice, Bubenec, Bubny a Holesovice do Libne.
Hardcover. Zustand: Fair. Abnutzung / Risse - deutlich. Soubor povesti, jez mezi ceskymi povestmi predstavuji vyznamnou vypoved o zivote, mysleni a citeni lidu. Autor, ktery vychazel z historickeho materialu, zbavil povesti cetnych nanosu pozdejsich, dal jim moderni formu, v nizprevlada vesele vypraveni, pricemz zdarile ilustrace tuto formu jeste podtrhuji. Soubor obsahuje vsechny vrstvy povesti podle doby, vsechny typy povesti (panovnicke, kmenove, mistni, erbovni, etiologicke a etymologicke) a jerozclenen podle hledisek mistnich do peti oddilu: Vysehrad, Stare Mesto, Hradcany, Mala Strana a Nove Mesto.
Hardcover. Zustand: Fair. Unangenehmer Geruch; Abnutzung / Risse - leicht; Gebrochener Buchrucken / Seiten oder Softcover umgeknickt; Vergilbt / ausgeblichen. Soubor povesti, jez mezi ceskymi povestmi predstavuji vyznamnou vypoved o zivote, mysleni a citeni lidu. Autor, ktery vychazel z historickeho materialu, zbavil povesti cetnych nanosu pozdejsich, dal jim moderni formu, v nizprevlada vesele vypraveni, pricemz zdarile ilustrace tuto formu jeste podtrhuji. Soubor obsahuje vsechny vrstvy povesti podle doby, vsechny typy povesti (panovnicke, kmenove, mistni, erbovni, etiologicke a etymologicke) a jerozclenen podle hledisek mistnich do peti oddilu: Vysehrad, Stare Mesto, Hradcany, Mala Strana a Nove Mesto.