Verlag: P.N. van Kampen & Zoon, Amsterdam, 1941
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Erstausgabe
Garenloos. Zustand: Normale gebruikssporen. Eerste druk. 24 pp. Tekst op schutblad.
Verlag: Monnikendam, W. van der Voet, 1932
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Good. First Edition. Met band-ontwerp van den dichter.; Stempeltje op titelpagina en op binnenzijde kaft achterin: "Bibliotheek R.K. Leergangen"; rug en zijkant rug iets beschadigd.
Verlag: Amsterdam : A.J.G. Strengholt z.j.
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Oorspronkelijk omslag, softcover, 8vo.; Deels verbruind.
Verlag: Amsterdam : De Bezige Bij, 1966
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, gedichten, 8vo. Literaire Reuzenpocket 162.
Verlag: PN van Kampen & Zoon NV, Amsterdam z.j.
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Met teekeningen van J.F. Doeve.
Verlag: PN van Kampen & zoon, Amsterdam, 1960
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Poor. Naam en datum op schutblad; Vochtplek kaft/schutblad voor en achter.
Verlag: P.N. van Kampen & Zoon NV, Amsterdam, 1941
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Fair. Naam en datum met pen op schutblad; kaft erg verkleurd.
Zustand: Good. Wat foxing op kopsnede.
Zustand: Good. Oorspronkelijk omslag, 8vo. De Vrije Bladen Jaargang 14, Schrift V Mei 1937.
Verlag: Amsterdam, W.L. Salm & Co., 1946
Anbieter: Rödner Versandantiquariat, Den Haag, Niederlande
Erstausgabe
Gr.8°, 24 nn. S., OPpbd.m. typogr. OUmschl., dieser m. kl. Einrissen, papierbed. ger. gebräunt; insges. schönes Expl. Erste Ausgabe mit dem Besitzvermerk und Ex Libris von Anny Schuitema, der Schwester von Paul Schuitema. Sprache: Niederländisch.
Zustand: Good. Originele halflinnen band met goudopdruk, IX gedichten, ongepagineerd, 8vo. Gesigneerd en gedateerd door de auteur op het schutblad.; Slijtage randen kaft.
Verlag: A.J.G. Strengholt's Uitgeversmij [1957], Amsterdam, 1957
Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Niederlande
Zustand: Good. I.g.st., miniscuul scheurtje in omslag. 23 pp. Uit de collectie van Igor Cornelissen, wordt verzonden als brief.
Verlag: 1943, 1943
Anbieter: Casanova Books, Amsterdam, Niederlande
Hardcover. Zustand: Near Fine. 8vo, hb, 24 p., first limited edition signed by the author In near fine condition. K3.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam, G.A. van Oorschot. 1984, 1984
ISBN 10: 9028205667 ISBN 13: 9789028205666
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
827 (1) p. Linnen met stofomslag (Randen van de stofomslag plaatselijk beschadigd, verder in goede staat.).
Verlag: A.J.G. Strengholt z.j. [ca. 1957], Amsterdam, 1957
Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Niederlande
Zustand: Very Good. I.z.g.st., Merel-reeks, 23 pp. Met portret van Den Brabander door Freek van den Berg (op ansichtkaart), wordt verzonden als brief.
Verlag: W.L. Salm & Co., Amsterdam, 1946
Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Niederlande
Zustand: Good. I.g.st., rafelig omslag, ietwat roestig & verkleurd papier. 61 pp., met illustraties. Uit de collectie Igor Cornelissen. Opgedragen aan Jozef Wissarjonowitch Dsjoegaswili. Met 6 illustraties van Melle Johannes Oldeboerrigter (1908-1976), wordt verzonden als brief.
Verlag: W.L. Salm & Co, Amsterdam, 1945
Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Niederlande
Zustand: Good. I.g.st., halflinnen met groen, verkleurd stofomslag, verguld vignet. XX. Uit de collectie van Igor Cornelissen.
Verlag: A.A.M. Stols, Rijswijk, 1941
Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Niederlande
Zustand: Good. I.g.st., linnen met gouden vignet op voorplat, gebruind papier. 70 pp. Uit de collectie Igor Cornelissen. Oplage 350 st., wordt verzonden als brief.
Verlag: P.N. van Kampen & Zoon, Amsterdam, 1940
Anbieter: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Niederlande
Halflinnen band, 20 cm, 63 pp. Fraai bewaard gebleven bundel met vertalingen van verzen. Cond.: goed / good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Zuid-Hollandsche uitgeversmaatschappij, 1985
ISBN 10: 9051123523 ISBN 13: 9789051123524
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Softcover/Paperback. Zustand: Good. In prima staat. Paperback met stofomslag. Shelfwear.
Verlag: P.N. van Kampen, Amsterdam n.d. (1940), 1940
Anbieter: Casanova Books, Amsterdam, Niederlande
8vo, soft cover, 63 p., first edition In very good condition. K12.
Verlag: , W.L.Salm , 1945, 1945
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
8vo, halflinnen band. zonder stofomslag. Verder goed.9pp. . 0 g.
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Niederlande
1e dr. Amst., 1945. 85 pag. H.linn.
Verlag: Amsterdam, W.L. Salm & Co., 1945
Anbieter: Rödner Versandantiquariat, Den Haag, Niederlande
Erstausgabe Signiert
8°, 12 blz. (eenzijdig bedrukt), groenzwart linnen met monogram in goud, onafgesneden geschept papier, soms iets roestvlekkig, klein deukje in band; verder mooi exemplaar. Zeldzame eerste druk van deze 'Vorzugsausgabe' met op het voorste schutblad een opdracht aan de Duitse exilant Wolfgang Cordan: "Voor mijn vriend en geestverwant Gerard den Brabander febr. '46." Op de voortitel de gedrukte initialen 'GB' met daaronder 'God Betere'! Sprache: Niederländisch.
Verlag: Amsterdam, W.L.Salm, 1946, 1946
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Gebonden, met orig. stofwikkel, ongepag., (24pp.), 23x16cm., perfecte staat!! 0 g.
Anbieter: Grimbergen Booksellers, Lisse, Niederlande
Amsterdam, W.L. Salm & Co. Juni 1945. 31pp. 8vo Soft Cover. Goed exemplaar. Hoekje uit omslag. Teer exemplaar. Slechts twee nummers verschenen. l Tijdschrift onder redactie van Gerard den Brabander]; Opgericht in het vierde jaar onzer verdrukking. Gedichten van o.a. Jan Elburg; Gerard den Brabander; Gabriël Smit; Harry Brander; Jan H. de Groot; J. Visser; Albert rederker; A. van Pelt.
Verlag: Zonder plaats, zonder naam zonder jaar twaalf litho's van Frans Meijers
Anbieter: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Niederlande
1e dr. - Spiraalband.
Hardcover. Zustand: Fair. Zustand des Schutzumschlags: Not present. Verkleuring. Dutch. Yes.
Paperback. Zustand: Fair. 1. Eigendomsmerk. Verkleuring. Dutch.