Koning gans (34 Ergebnisse)
Weitere Bilder- Hardcover
Anbieter: Bookbot, Prague, TschechienBookbot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Sehr gut
EUR 6,53
EUR 20,99 VersandVersand von Tschechien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke.

Sprache: Niederländisch
Verlag: 's-Gravenhage : Uitgeverij de Koning Gans 2000
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele bedrukte hardcover, foto's in z/w, vierkant (circa 25x25cm).; Vlekje op schutblad en op titelpagina.

Verlag: Groningen, Wolters-Noordhoff/Royco 1973
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good.

- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele bedrukte hardcover, oblong, circa 23x24cm, veel illustraties in z/w.

- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele bedrukte hardcover, oblong, circa 23x24cm, veel illustraties in z/w.

Verlag: Den Haag : Haags Gemeentearchief 2001
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback met flappen, geïllustreerd met veel z/w foto's, vierkant (circa 21x21cm).

Sprache: Niederländisch
Verlag: 's-Gravenhage : Uitgeverij de Koning Gans 2000
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele bedrukte hardcover, foto's in z/w, vierkant (circa 25x25cm).; Naam in vulpen op schutblad, datum in vulpen op verso achterplat.

- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, NiederlandeAntiquariaat Parnassos vof
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 8,00
EUR 22,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Gebonden. Zustand: Enige gebruikssporen. 132 pp. Z/w foto's met een toelichtende tekst. Lichte verkleuring langs de randen van de voorkant band.

Verlag: Geert de Groot Fotografie 2015
- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Ausreichend
EUR 11,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Fair. Originele bedrukte hardcover, geà llustreerd met veel (paginagrote) foto's (voornamelijk in kleur), oblong (circa 24x30cm).; Hier en daar aantekeningen en markeringen in de marge met potlood; opdrachtje (van de auteur?) op het schutblad; licht bruin vlekje onderaan laatste pagina's.

- Hardcover
Anbieter: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, NiederlandeLouis Tinner Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
1999, hardcover, goed exemplaar, kaft verkleurd , , goed exemplaar, kaft verkleurd , , goed exemplaar, kaft verkleurd.

Verlag: Uitgeverij De Koning Gans DUTCH 1999
- Hardcover
Anbieter: Book Express (NZ), Shannon, NeuseelandBook Express (NZ)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 8,82
EUR 26,79 VersandVersand von Neuseeland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Good. pp 144 illus text in dutch.

Den Haag? Vertel mij wat!. 60 jaar in- en afdrukken van een Haags fotojournalist
KONING GANS, WIM DE (SAMENGESTEL:D DOOR EN MET TEKSTEN VAN ). SMIT, SIMON E. (FOTO's)
Verlag: De Nieuwe Haagsche, Voorburg 1996
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, NiederlandeAntiquariaat Parnassos vof
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 15,00
EUR 22,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Gebonden. Zustand: Boek goed. 127 pp. Z/w foto's met een toelichtende tekst. Gebonden ex. dus met harde kaft. Simon E. Smit (foto's) (illustrator).

Sprache: Niederländisch
Verlag: s-Gravenhage, Uitgeverij De Koning Gans 1997 1997
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 13,80
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original publisher's pink paper-covered boards, pictorial front- & backcover, square large 8vo: frontispiece, introduction, 132pp. ca. 125 page-large photographs with captions, table of contents [streetnames].
Weitere Bilder- Hardcover
Anbieter: Bookbot, Prague, TschechienBookbot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Ausreichend
EUR 18,77
EUR 20,99 VersandVersand von Tschechien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Fair. Unbekannte Unterschrift / Widmung / Aufkleber; Abnutzung / Risse - leicht; Gebrochener Buchrücken / Seiten oder Softcover umgeknickt. Het boek gaat verder o.m.

- Hardcover
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, NiederlandeEmile Kerssemakers ILAB
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 7,00
EUR 33,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
2000, 144pp. Geïllustreerd. Gebonden. In goede staat.

- Hardcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 28,14
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

Verlag: Stichting Uitgeverij Noord-Holland / Stichting Laren Literair
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 19,14
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

- Hardcover
Anbieter: Burke's Books, Eugene, OR, USABurke's Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 41,79
EUR 5,18 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Very Good. No Jacket. Unmarked copy with light wear to cover (couple of small bumps). No Jacket. In Dutch. 119 pgs. (This is the 1st volume only).

Verlag: Stichting Uitgeverij Noord-Holland / Stichting Laren Literair
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 25,73
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 13,75
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Den Haag, 2001. 131 blz. Geïll. Karton.

Verlag: Uitgeverij De Koning Gans, 's Gravenhage 2001 2001
- Hardcover
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, BelgienHandled With Care
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 10,50
EUR 47,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover/Hardback. Zustand: Very Good. In zeer goede staat. Hardcover. Rijkelijk geà llustreerd.

Verlag: Koning Gans 1995
- Hardcover
Anbieter: p015, Rotterdam, , Niederlandep015
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Ausreichend
EUR 19,99
EUR 38,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Fair. Condition: Redelijk. Binding: Hardcover. Year: 1995. Description: Prima boek echter met strookjes verkleuring omslag/rug. Lichte gebruik-/opslagsporen.

Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij De Konong Gans, 's-Gravenhage 1999
- Hardcover
Anbieter: Wm Burgett Bks and Collectibles, san diego, CA, USAWm Burgett Bks and Collectibles
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut bis sehr gut
EUR 57,85
EUR 3,46 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Near Fine. No Jacket. Size: 8vo - over 7¾" - 9¾" tall.

Verlag: Stichting Larem Literair, 2013 2013
- Hardcover
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, BelgienHandled With Care
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Neu
EUR 13,93
EUR 47,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover/Hardback. Zustand: New. Nieuwstaat. Ongelezen. Hardcover.

- Hardcover
Anbieter: p015, Rotterdam, , Niederlandep015
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Ausreichend
EUR 24,99
EUR 38,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Fair. Condition: Redelijk. Binding: Hardcover. Year: 1998. Description: Boek zeer goed echter met verkleurde rug. Lichte gebruik-/opslagsporen.

Verlag: Geert de Groot Fotografie
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 34,08
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

Verlag: Den Haag : Haags Gemeentearchief
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 34,08
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 9,35
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
's Gravenhage, Uitgeverij De Koning Gans, 2000. 143 blz. Z./w. illustr. Gebonden (gekartonneerde band). Oblong 8vo.

Verlag: Koning Gans, 1996
- Hardcover
Anbieter: p015, Rotterdam, , Niederlandep015
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 29,99
EUR 38,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Good. Condition: Goed. Binding: Hardcover. Year: 1996. Description: Lichte gebruik-/opslagsporen.
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 11,00
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Den Haag, 1995. 122 blz. Zw./w. ills. Linnen, stofomslag.Uitgegeven ter gelegenheid van het eeuwfeest van de Onderlinge Levensverzekeringsmaatschappij 's-Gravenhage. Teksten van Floor Kist.