Sprache: Englisch
Verlag: Primavera Press, Amsterdam, 1998
ISBN 10: 907431032X ISBN 13: 9789074310321
Anbieter: JERO BOOKS AND TEMPLET CO., SANTA MONICA, CA, USA
Erstausgabe
Paperback. Zustand: Good. 1st Edition. First edition. Paperback 4to with 192 pages. There is a gallery stamp on verso of front cover.The book is in good condition with slight shelf wear and bumping to the edges. Interior is clean and tight. Blue spine with orange text. Size: 4to. Paperback.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Nijmegen University Press January 1998, 1998
ISBN 10: 9057100347 ISBN 13: 9789057100345
Anbieter: Magus Books Seattle, Seattle, WA, USA
Hardcover. Zustand: VG-. Zustand des Schutzumschlags: Good. used hardcover in a dust jacket. jacket is a bit worn about the edges and somewhat scuffed, but without any tears. FRONT FREE ENDPAPER HAS A BLACK DOT 1/4cm, WATER DAMAGE CENTER OF BOTTOM EDGE, AREA AFFECTED IS 4 CM LONG AND 1 CM TALL, NO EFFECT PAST PG 15. pages and binding are clean, straight and tight. there are no marks to the text or other serious flaws.
Zustand: Very Good. Very Good condition. Revised edition. (Netherlands, etching, catalogs) A copy that may have a few cosmetic defects. May also contain a few markings such as an owner's name, short gifter's inscription or light stamp.
Anbieter: Revaluation Books, Exeter, Vereinigtes Königreich
EUR 12,97
Anzahl: 2 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Brand New. German language. 7.99x4.84x0.79 inches. In Stock.
Zustand: Very good.
Sprache: Englisch
Verlag: Museum Boijmans van Beuningen, 2022
ISBN 10: 9069183218 ISBN 13: 9789069183213
Anbieter: GreatBookPrices, Columbia, MD, USA
Zustand: As New. Unread book in perfect condition.
Sprache: Englisch
Verlag: Museum Boijmans van Beuningen, 2024
ISBN 10: 9069183269 ISBN 13: 9789069183268
Anbieter: PBShop.store US, Wood Dale, IL, USA
HRD. Zustand: New. New Book. Shipped from UK. Established seller since 2000.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Museum Boijmans van Beuningen, 2015
ISBN 10: 9069182882 ISBN 13: 9789069182889
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Good. First Edition. Het dagelijks leven uit de 16de eeuw staat dit najaar centraal in Rotterdam met bordelen, feestvierende boeren, kwakzalvers en ongelijke liefde. Met ironie en zelfspot wordt de maatschappij weerspiegeld in de kunst. Soms is er sprake van een moraal, maar de humor en ironie overheerst. Niets ontsnapte aan de aandacht van deze generatie kunstenaars. Nooit eerder is een tentoonstelling met topwerken uit de periode vanaf de late Middeleeuwen tot circa 1570 rondom dit thema gemaakt. De tentoonstelling 'Van Bosch tot Bruegel' bevat een selectie van politiek incorrecte schilder- en prentkunst van het hoogste niveau. Zo'n veertig zestiende-eeuwse schilderijen en eenzelfde aantal prenten worden uit belangwekkende particuliere en museale collecties naar Rotterdam gehaald voor deze tentoonstelling over zestiende-eeuwse genreschilderkunst, een nieuw thema in die periode. Schilderkunst werd voor het eerst losgekoppeld van religie of portretten: het dagelijks leven is de nieuwe inspiratiebron en satirische onderwerpen worden niet geschuwd. Geen keurig werkende burgers, maar oplichters, dronkenlappen en zotten in allerlei gedaanten.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Museum Boijmans van Beuningen, 2015
ISBN 10: 9069182882 ISBN 13: 9789069182889
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Good. First Edition. Het dagelijks leven uit de 16de eeuw staat dit najaar centraal in Rotterdam met bordelen, feestvierende boeren, kwakzalvers en ongelijke liefde. Met ironie en zelfspot wordt de maatschappij weerspiegeld in de kunst. Soms is er sprake van een moraal, maar de humor en ironie overheerst. Niets ontsnapte aan de aandacht van deze generatie kunstenaars. Nooit eerder is een tentoonstelling met topwerken uit de periode vanaf de late Middeleeuwen tot circa 1570 rondom dit thema gemaakt. De tentoonstelling 'Van Bosch tot Bruegel' bevat een selectie van politiek incorrecte schilder- en prentkunst van het hoogste niveau. Zo'n veertig zestiende-eeuwse schilderijen en eenzelfde aantal prenten worden uit belangwekkende particuliere en museale collecties naar Rotterdam gehaald voor deze tentoonstelling over zestiende-eeuwse genreschilderkunst, een nieuw thema in die periode. Schilderkunst werd voor het eerst losgekoppeld van religie of portretten: het dagelijks leven is de nieuwe inspiratiebron en satirische onderwerpen worden niet geschuwd. Geen keurig werkende burgers, maar oplichters, dronkenlappen en zotten in allerlei gedaanten.; Opdracht op inhoudspagina.
Verlag: Nijmegen/Zwolle : Museum Het Valkhof/Waanders Uitgevers, 2002
ISBN 10: 9040087075 ISBN 13: 9789040087073
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, veel z/w illustraties, 4to.
Sprache: Englisch
Verlag: Museum Boijmans Van Beuningen, Rotterdam, 2021
ISBN 10: 9069183218 ISBN 13: 9789069183213
Anbieter: Jeff Hirsch Books, ABAA, Wadsworth, IL, USA
Erstausgabe
First Edition. First edition. Softcover. 207 pages. Text in English by Peter van der Coelen, Sandra Kisters, Esmee Postma, and Lynne Richards. Includes numerous illustrations. A fine copy in wrappers.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Rotterdam : Museum Boijmans van Beuningen, 2014
ISBN 10: 9069182696 ISBN 13: 9789069182698
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback met flappen, illustraties in kleur en z/w, tekst in het Nederlands, 4to.
Verlag: Rotterdam : Museum Boymans van Beuningen, 2006
ISBN 10: 9069182203 ISBN 13: 9789069182209
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, veel illustraties deels in kleur, 4to.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Rotterdam : Museum Boijmans van Beuningen, 2015
ISBN 10: 9069182882 ISBN 13: 9789069182889
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback met flappen, veel illustraties (waaronder foto's) in kleur en z/w, 4to.
Zustand: Very good.
Paperback. Zustand: Good. Satisfaction 100% guaranteed.
Verlag: Museum Het Rembrandthuis January 1998, 1998
Anbieter: Magus Books Seattle, Seattle, WA, USA
Trade Paperback. Zustand: VG. used trade paperback edition. lightly shelfworn, corners perhaps slightly bumped. pages and binding are clean, straight and tight. there are no marks to the text or other serious flaws.
Sprache: Englisch
Verlag: Museum Boijmans van Beuningen, 2024
ISBN 10: 9069183269 ISBN 13: 9789069183268
Anbieter: PBShop.store UK, Fairford, GLOS, Vereinigtes Königreich
EUR 41,86
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHRD. Zustand: New. New Book. Shipped from UK. Established seller since 2000.
Sprache: Englisch
Verlag: Museum Boijmans van Beuningen, NL, 2024
ISBN 10: 9069183269 ISBN 13: 9789069183268
Anbieter: Rarewaves.com USA, London, LONDO, Vereinigtes Königreich
EUR 49,98
Anzahl: 2 verfügbar
In den WarenkorbHardback. Zustand: New.
Anbieter: Chiron Media, Wallingford, Vereinigtes Königreich
EUR 11,54
Anzahl: 6 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: New.
Anbieter: Chiron Media, Wallingford, Vereinigtes Königreich
EUR 12,47
Anzahl: 2 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: New.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Zwolle, Waanders uitgevers, 2002
ISBN 10: 9040087296 ISBN 13: 9789040087295
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Niederlande
paperbound, 4to 192 pp., 83 plates, num ills. de Brantsen van Zyp Stichting tot bewaring van Gelderse familieportretten; ALS NIEUW.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Rotterdam : Museum Boijmans Van Beuningen, 2008
ISBN 10: 9069182335 ISBN 13: 9789069182339
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele geà llustreerde hardcover, leeslint, veel (paginagrote) illustraties in kleur, 4to.
Sprache: Englisch
ISBN 10: 9069183269 ISBN 13: 9789069183268
Anbieter: GreatBookPrices, Columbia, MD, USA
Zustand: As New. Unread book in perfect condition.
Sprache: Englisch
Verlag: Museum Boijmans van Beuningen, 2022
ISBN 10: 9069183218 ISBN 13: 9789069183213
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 43,27
Anzahl: 2 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Sprache: Englisch
ISBN 10: 9069183269 ISBN 13: 9789069183268
Anbieter: GreatBookPrices, Columbia, MD, USA
Zustand: New.
Sprache: Deutsch
ISBN 10: 3839203007 ISBN 13: 9783839203002
Anbieter: Hamelyn, Madrid, M, Spanien
Zustand: Muy bueno. : Esta antología reúne doce relatos inquietantes escritos por doce autores diferentes, ambientados en lugares reales de la región del Bajo Rin (Niederrhein). Las historias se inspiran en leyendas y sucesos históricos que abarcan desde la época romana hasta la actualidad, explorando rincones misteriosos y atmósferas cargadas de suspense.Desde empresarios que encuentran muertes inusuales en Xanten hasta los secretos ocultos en el campanario de una iglesia, el libro ofrece un recorrido literario por la geografía más sombría de la región. Es una obra ideal para los amantes del género criminal contemporáneo y los relatos de misterio con un fuerte componente local. EAN: 9783839203002 Tipo: Libros Categoría: Literatura y Ficción Título: Schaurige Orte am Niederrhein: Unheimliche Geschichten Autor: Angela Esser| Kerstin Lange| Peter Godazgar| Michael Rossié| Kirsten Püttjer| Volker Bleeck| Lutz Kreutzer| Jutta Profijt| Arnold Küsters| Klaus Stickelbroeck| Erwin Kohl| Ina Coelen Editorial: Gmeiner Verlag Idioma: de Páginas: 256 Formato: tapa blanda.
Sprache: Englisch
Verlag: Museum Boijmans van Beuningen, NL, 2022
ISBN 10: 9069183218 ISBN 13: 9789069183213
Anbieter: Rarewaves.com USA, London, LONDO, Vereinigtes Königreich
EUR 58,84
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHardback. Zustand: New.
Sprache: Englisch
Verlag: Museum Boijmans van Beuningen, 2022
ISBN 10: 9069183218 ISBN 13: 9789069183213
Anbieter: GreatBookPrices, Columbia, MD, USA
Zustand: New.
Sprache: Englisch
Verlag: Museum Boijmans van Beuningen, 2022
ISBN 10: 9069183218 ISBN 13: 9789069183213
Anbieter: GreatBookPricesUK, Woodford Green, Vereinigtes Königreich
EUR 42,45
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: As New. Unread book in perfect condition.