Zustand: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Paperback. Zustand: Very Good. Name on title page.; 8vo - over 7¾" - 9¾" tall.
Anbieter: Verzamelaars kabinet, Alkmaar, Niederlande
Softcover. Zustand: Fine. Jan Hendrik Wolkers was een Nederlands schrijver, beeldhouwer en schilder. Hij werd bekend met de romans Terug naar Oegstgeest (1965) en Turks fruit (1969). Hij weigerde verscheidene prijzen, waaronder de Constantijn Huygens-prijs en de P.C. Hooft-prijs (1989).
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Conserve, 1990
ISBN 10: 9071380734 ISBN 13: 9789071380730
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Softcover. Zustand: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke.
Verlag: Leiden, Athenae Batavae 1985 geillustreerd, 1985
Anbieter: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Niederlande
1e dr. - Paperback.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Sunny Home, 2022
ISBN 10: 9077780041 ISBN 13: 9789077780046
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: New. Thé Tjong-Khing (illustrator).
Verlag: Amsterdam, Meulenhoff 1985 geillustreerd, 1985
Anbieter: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Niederlande
1e dr. - Met bibliogr. en bronvermelding. - Gebrocheerd, goede staat.
Verlag: Leiden, Athenae Batavae 1986 geillustreerd, 1986
Anbieter: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Niederlande
2e druk. - Met opdracht van de auteur aan Rob Nieuwenhuis. - Gebrocheerd.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Utrecht : Uitgeverij Kwadraat/Candide, 1991
ISBN 10: 9064811725 ISBN 13: 9789064811722
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Oorspronkelijk blind wit omslag in cahiersteek, softcover, stofomslag, 8vo.; Naam en datum op titelpagina.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Hilversum : Uitgeverij Verloren, 2013
ISBN 10: 9087043813 ISBN 13: 9789087043810
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, geïllustreerd met enkele foto's in z/w, 8vo.
Verlag: Meulenhoff, Amsterdam, 1985
ISBN 10: 9029018852 ISBN 13: 9789029018852
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good.
Verlag: Atrium / Icob / Alphen aan den Rijn, 2002
ISBN 10: 9061139554 ISBN 13: 9789061139553
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Fair. Namen en opdrachtje gheschreven op schutblad / halve schutblad volgeschreven / verder goed.
Verlag: Uitgeverij Hollandia BV, Baarn, 1989
ISBN 10: 9064100233 ISBN 13: 9789064100239
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Klein formaat boekje.
Verlag: Amsterdam : De Buitenkant, 2000
ISBN 10: 9076452822 ISBN 13: 9789076452821
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good.
Verlag: Leiden : SNL, 2005
ISBN 10: 9080727687 ISBN 13: 9789080727687
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, enkele illustraties (waaronder foto's) in z/w, 8vo.; Rug en deel voorplat iets verkleurd.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Atrium, 2002
ISBN 10: 9061139554 ISBN 13: 9789061139553
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Zustand: Very good.
Verlag: Atrium 2002, 2002
ISBN 10: 9061139554 ISBN 13: 9789061139553
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Geb., met stofomslag, obong, nette staat, 128 pagina's.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Utrecht, HES Uitgevers B.V. 1988, 1988
ISBN 10: 9061940672 ISBN 13: 9789061940678
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
311 p. Paperback (Mooi exemplaar.).
Sprache: Niederländisch
Verlag: Utrecht, Kwadraat 1989, 1989
ISBN 10: 9064810796 ISBN 13: 9789064810794
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, square 8vo: 128pp., illustrated, bibliography, index.
Verlag: Leiden, Maatschappij der Nederlandse Letterkunde 1988 geillustreerd, 1988
Anbieter: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Niederlande
1e dr. - Met register. - (Leidse Reeks XIXe eeuw ; deel 2). - Gebrocheerd.
Verlag: Alphen aan den Rijn: Atrium, 2000., 2000
Anbieter: Cornell Books Limited, Tewkesbury, Vereinigtes Königreich
Verbandsmitglied: PBFA
Erstausgabe
EUR 17,88
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Near Fine. First edition (hardback). Oblong 4to (23cm x 26cm), 128pp. Illustrated throughout in colour. Original laminated boards, dustwrapper. The book and the dustwrapper are in very good condition. Text in Dutch and English. ISBN 9061139228.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam-Barneveld, Bulkboek. 1990, 1990
ISBN 10: 9070150301 ISBN 13: 9789070150303
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's red plastic covered boards, white title spine, pictorial dustjacket, 2nd printing, 4to: maps on endpapers, 80pp., [ij], richly illustrated, boxes, sources/bibliography, credits illustrations. Very fine copy.,
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Sunny Home, 2022
ISBN 10: 9077780041 ISBN 13: 9789077780046
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good. Thé Tjong-Khing (illustrator).
Anbieter: Versandantiquariat andanti, Schwäbisch Gmünd, BAWÜ, Deutschland
Zustand: Sehr gut. 1. Auflage. Quer G. 8° (22,5 x 26 cm). 128 S., mit 58 ganzseitigen Farbabbildungen. Original-Pappband mit farbiger Einbandillustration und farbig illustriertem Schutzumschlag. Zweisprachig in Doppelspalten nebeneinander Holländisch und Englisch. - Gut erhaltenes Exemplar.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Stichting Teleac / BRT-Instructieve Omroep, 1984
ISBN 10: 9065330623 ISBN 13: 9789065330628
Anbieter: Chapter 1, Johannesburg, GAU, Südafrika
Erstausgabe
Softcover. Zustand: Good. No Jacket. First Edition. 200 pages (complete). In Flemish throughout. A benign copy of this textbook tie-in (with BRT (Belgian Television)). The covers are sure, if a little worn from usage. The contents are comfortable, secure, assured, clean, clear. fk. Our orders are shipped using tracked courier delivery services.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Hilversum : Uitgeverij Verloren, 2015
ISBN 10: 9087045220 ISBN 13: 9789087045227
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback met flappen, illustraties (waaronder foto's) in z/w, 8vo.; Rug en stroken voorplat verkleurd.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Buitenkant, 2000
ISBN 10: 9076452822 ISBN 13: 9789076452821
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.