Paperback. Zustand: Like New. Signed by Author.
Soft cover. Zustand: Very Good. The cover shows some edgewear. Inscription from author inside the front cover.
Zustand: Good. .
Sprache: Englisch
Verlag: GBP, 1997
Anbieter: Hinch Books, Brighton, Vereinigtes Königreich
Verbandsmitglied: IOBA
Erstausgabe
EUR 11,94
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Very Good. Zustand des Schutzumschlags: Good. 1st Edition. Book is clean and tight with no inscriptions. Jacket is chipped and worn on edges. A history of magic, full colour illustrations througout.
Sprache: Deutsch
Verlag: Patris-Verl. - GBP, Gregorian & Biblical Press, 2010
ISBN 10: 3876203244 ISBN 13: 9783876203249
Anbieter: books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, Deutschland
Broschiert. Zustand: Gut. XI, 245 Seiten; Der Erhaltungszustand des hier angebotenen Werks ist trotz seiner Bibliotheksnutzung sehr sauber und kann entsprechende Merkmale aufweisen (Rückenschild, Instituts-Stempel.). Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 345.
Anbieter: Anytime Books, London, Vereinigtes Königreich
EUR 23,87
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbSoft cover. Zustand: As New. Akeroyd is fine botanist and an excellent writer. pp.xvi.416. Illus.
Sprache: Englisch
Verlag: GBP Publishing, 2012
Anbieter: Quinto Bookshop, London, Vereinigtes Königreich
Erstausgabe
EUR 32,83
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbSoft cover. Zustand: Near Fine. Zustand des Schutzumschlags: Near Fine. 1st Edition. No.484 of a limited edition of 750; numbered to limitation page at rear. White glossy wrappers. In pictorial dust jacket, printed on both sides; it can be unfolded and turned into a poster. 96pp. Slight wear to edges of jacket. *** Exhibition catalogue showcasing 11 years of work by graphic design studio Build.
Verlag: Uitgeverij GBP
ISBN 10: 9490377007 ISBN 13: 9789490377007
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Rom, GBP., 2013
330 S. Br. Ca. 30 Seiten geknickt.
Verlag: GBP, 2009
ISBN 10: 9490377007 ISBN 13: 9789490377007
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Fine. Dutch.
Verlag: Uitgeverij GBP, 2009
ISBN 10: 9490377007 ISBN 13: 9789490377007
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: New. Dutch Gepest jongetje, gedreven basketballer, verwaande ster die hevig geniet van het uitgaansleven en de vrouwen, bajesklant, de werking van justitie. Een paar voorbeelden van de aangehaalde episodes uit het leven van ex-profbasketter MARC SERNEELS, als achttienjarige verkozen tot MVP in de finale van de Belgische beker. Dit boeiende boek begint als een sportbiografie maar gaat geleidelijk over in het verhaal van iemand die als negentienjarige in de gevangenis belandt wegens desertie en de kettingreactie die daarop volgde.
Sprache: Niederländisch
Verlag: GBP.be ? Grafisch Bedrijf Pol, België, 2010
ISBN 10: 9490377015 ISBN 13: 9789490377014
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: New. 2. Dutch Adam Dias en Tilly Vandensteen vormen al jaren een koppel. Hun kinderen zijn de deur uit en zelf hebben ze professioneel succes ? hij als bedrijfsleider, zij als advocate. Voor de buitenwereld is het een perfect stel maar seksueel missen ze de hartstocht waarmee hun relatie ooit begon. Ze willen opnieuw spannende tijden beleven, en stap voor stap gaan ze op ontdekkingstocht die hen uiteindelijk in Acanthus doet belanden, een ongebonden plek waar mensen hun seksuele grenzen verkennen en verleggen. Vinden Adam en Tilly de bevrijdende passie van vroeger? En vooral, doen ze dat samen? Acanthus is een meeslepend, bevrijdend, innemend en erotisch verhaal. Reinold Vallinga debuteerde in 1999 met Naxus, het Ultieme, Verborgen Jammer, Het Zaad van Icarus en de psychologische thriller Angel Falls (zomer van het spannende boek 2006) en bevestigde zijn status. Nadien werkte hij als biograaf, o.a. van Rosy?s Waarheid en Ketting Reactie, het levensverhaal van basketbalster Marc Serneels. Tijdens het Olympisch jaar 2012 zou zijn roman over Svetlana Bolshakova verschijnen. Eerste druk: oktober 2010; tweede druk: november 2010. Cover: Wil Immink; layout: Pol Sophie ? Poldesign; drukwerk: Poldesign.be.
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: New. 223 p. Dutch.
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: New. 223 p. Dutch.
Verlag: GBP, 2009
ISBN 10: 9490377007 ISBN 13: 9789490377007
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: New. 264 p. / Biografie van de basketballer Dutch.
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: New. 223 p. Dutch.
Sprache: Deutsch
Verlag: G.B.P., 1960
Anbieter: ABC Versand e.K., Aarbergen, Deutschland
Manuskript / Papierantiquität
Postkarte. Zustand: Gut. Alte Ansichtskarte / Postkarte s/w, Format ca 10,5 x 15 cm, kleinere Gebrauchsspuren an Ecken und Kanten, Alter geschätzt, das Alter berücksichtigend in guter Erhaltung AK111 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 49.
Sprache: Deutsch
Verlag: Patris-Verlag - Rom / GBP - Gregorian & Biblical Press, Vallendar-Schönstatt / Rom, 2010
ISBN 10: 3876203244 ISBN 13: 9783876203249
Anbieter: exlibris24 Versandantiquariat, Freiburg im Breisgau, Deutschland
Softcover. Zustand: Gut. Einband mit geringen Gebrauchs-/Regalspuren - ansonsten sauberes und sehr gutes Exemplar. Broschierter Einband mit Fadenbindung. 256 Seiten. 333 Gramm. 21x15cm. Deutsch. XI, 245 Seiten.
Verlag: Bern: GBP Vlg /2004, 1998
Anbieter: Antiquariat Bergische Bücherstube Mewes, Overath, Deutschland
weicher Einband. zus. ca. 300 Bll., zahlr. Abb. 4° Br. *teilw in. 2. überarb. Aufl.*. Sprache: Deutsch.
Verlag: Edizione GBP [Gaspare Bucaro, Palermo] Ohne Jahresangabe (um 1965), Palermo, 1965
Anbieter: Versandantiquariat Abendstunde, Ludwigshafen am Rhein, Deutschland
Postkarte/Sammelkarte. Zustand: gut. 12 farbige Karten mit Motiven aus der Kathedrale von Monreale in bedruckter Papierhülle. Die Papierhülle etwas randberieben und entlang einer Falz hinterlegt, ansonsten guter Erhaltungszustand. In deutscher Sprache. 12 pages. 104 x 149mm.