Ailly a e d' (18 Ergebnisse)

Verlag: Sdu Uitgevers
- Softcover
- Erstausgabe
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. First Edition. Schoon, Compleet en als Nieuw.; Gave softcover met fris en net binnenwerk.

Verlag: Sdu Uitgevers
- Softcover
- Erstausgabe
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. First Edition. Schoon, Compleet en als Nieuw.
Verlag: Gemeentelijke Commissie Heemkennis Amsterdam 1954
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar

Verlag: 's-Gravenhage, A.N.W.B. z.j.
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Linnen band, uitvouwbare kaart in kleur achterin; Naam/adres-stempeltje op schutblad.

Verlag: ANWB / Genootschap Amstelodamum z.j.
- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 15,40
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Inclusief bijbehorende losse kaart; Lichte beschadiging rug.

Verlag: 's-Gravenhage, A.N.W.B. Toeristenbond voor Nederland 1927
- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 16,50
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Blauw linnen, grote uitvouwbare kaart achterin.; Naam en adres op schutblad.

Verlag: Amsterdam : Gem. Archiefdienst 1953
- Softcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 20,90
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Lichte tabaksgeur, ex libris op binnenzijde kaft.
Verlag: Allert de Lange, Amsterdam 1971
Anbieter: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, NiederlandeBij tij en ontij ...
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 28,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Gebonden in kunstleer met goud op snee, 21 cm, 557 pp. Ills.: zwart/wit illustraties. Bewerkt door H.F. Wijnman. 18 historische wandelingen. Cond.: goed / good.
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 13,75
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam, Allert de Lange, [1963]. 557 blz. Z./w. afb. Karton. In orig. kartonnen cassette. - Cassette licht sleets.Bevat 18 wandelingen.
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 16,50
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam, Archief der Gemeente Amsterdam, 1934. 180 pp. Orig. softcover (printed wrappers). 8vo. - Cover sl. discol. (Archief der Gemeente Amsterdam, Atlas van Topografie en Historie 1).
- Hardcover
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, , NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 15,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Bewerkt door H.F. Wijnman. Amsterdam : Allert de Lange, 1963. Hardcover. 557 pp. 18 cm. - Met 18 wandelingen door Amsterdam. Condition : very good copy. Keywords : HISTORY, Amsterdam.
- Hardcover
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, , NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 20,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Bewerkt door H.F. Wijnman. Amsterdam: Allert de Lange, 1963. Hardcover. 557 pp. With orig. mylar transparent dustjacket. Met 18 kaarten der wandelingen en overzichtskaart op schutblad door C.J. Kelpkens. Condition : very good copy. Keywords : AMSTERDAM, Amsterdam.
- Hardcover
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, , NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 22,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Amsterdam : J.H. de Bussy, 1925. Orig. cloth binding. 396 pp. Met losse uitslaande kaart in backpocket. 19 cm. - Met 15 uitgebreide stadswandelingen en 6 wandelingen zonder bijschrift. Condition : very good copy. Keywords : HISTORY, Amsterdam.
Anbieter: Antiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB, Amsterdam, , NiederlandeAntiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 26,00
EUR 19,80 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam 1934. 180 pp. Ing. (GA.A'dam; 788 nrs.).
- Softcover
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, NiederlandeFrans Melk Antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 15,00
EUR 68,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam, 1934. 24 x 16 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover [enigszins verkleurd]. 180 pag. GOED EXEMPLAAR [Amsterdam [Amsterdam] ].
- Hardcover
Anbieter: Grimbergen Booksellers, Lisse, , NiederlandeGrimbergen Booksellers
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Gebraucht
EUR 60,00
EUR 23,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam, Scheltema en Holkema s boekhandel. Cloth, 4to. Ill.: Geïll. met talloze foto's en uitklapbare kaarten. Z/w en kleurendruk. l Met registers, in linnen gebonden m. opdruk in goud en rood. Mooie set. Prima staat.
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, NiederlandeFrans Melk Antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 15,00
EUR 68,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam, A.N.W.B. - Genootschap Amstelodanum, 1927. 19,7 x 13,7 cm. Met illustraties. In blauw linnen gebonden. 106 pag. Met achterin een vouwplattegrond van Amsterdam. [Topography / Dutch [Nederlandse Topografie] Amsterdam [Amsterdam] ].
Réflexions ou Sentences et Maximes Morales, quatrième édition. revue, corrigée & augmentée depuis la troisiéme.
[LA ROCHEFOUCAULD (François de) (Duc De], [SOUVRÉ, MARQUISE DE SABLÉ (Madeleine de)] & [D?AILLY (Nicolas).
- Hardcover
Anbieter: CARL WILLIAMS RARE BOOKS, LONDON, , Vereinigtes KönigreichCARL WILLIAMS RARE BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 2.147,70
EUR 19,87 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
[Reflections or Sayings and Moral Maxims, fourth edition, revised, added to since the third]. Reimpression of the fourth edition with supplement. 2 volumes in 1, 12mo., endpaper, title, [3pp.], [3pp.] privilege du Roy, 110pp., blank, title, 28pp., part title, 32pp., part title, pp-35- 66, [22pp.], endpaper, engraved bandeaux and… a fleuron on each of the two title pages. In contemporary full calf, 6 spine compartments and 5 raised bands, richly gilt and with titles in ruled gilt boxes, all edges speckled in red, French text, contemporary manuscript signature on foot of title with initials either side of the fleuron in dark Havana ink, French text. A Lyon, chez Benoist Vignieu. M. DC. XC, [1690], £1,800.00 Text a bit browned, binding a bit rubbed. Rare, there are but two copies on WorldCat at Oxford and in BnF. Brunet III, 845, Claudin 470 ? describing it as an ' E?dition rare ' pointing to a long note on the subject in an eminent Paris dealer Duplessis's catalogue from 1856 (as do Brunet & Marc- hand). Marchand 18, Tchemerzine IV, 45. The contemporary autograph on the title partly reads: 'Iacobi Nicolai de Guid[?]'. The great moralist La Rochefoucauld's most enduring work, published in Lyon, a decade after his death. Includes a contribution from the great salonnie?re De Sable? (who wrote her maxims before him and whom Duplessis rated just as highly). D'Ailly's authorship was little known in bibliographies until relatively recently, he also frequented her salon. Maxims include ones on infidelity, ? galanteries ' and flattery. 243574.