Bram oosterwijk (106 Ergebnisse)

- Hardcover
Anbieter: Qwertyword Ltd, Okehampton, Vereinigtes KönigreichQwertyword Ltd
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Sehr gut
EUR 15,63
EUR 17,48 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Fine. Zustand des Schutzumschlags: Very Good. All text in ENGLISH.

Sprache: Niederländisch
Verlag: Stichting Historische Publicaties Roterodamum 1989 with 295 pages and illustrations. In Dutch. 1989
- Hardcover
Anbieter: Pacific Rim Used Books LLC, Anacortes, USAPacific Rim Used Books LLC
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 22,32
EUR 4,98 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
hardback. 1989. Willem Ruys, Ocean liners, Holland America Line, etc. 295 Fine. Owner has two lines of ink inside. In a good to very good dust wrapper that has very light shelf wear.

- Hardcover
Anbieter: Better World Books: West, Reno, USABetter World Books: West
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 41,89
Versand nach gratisVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Pages intact with minimal writing/highlighting. The binding may be loose and creased. Dust jackets/supplements are not included. Stock photo provided. Product includes identifying sticker. Better World Books: Buy Books. Do Good.

Verlag: Kon. Nedlloyd Groep N.V, Rotterdam 1988
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, NiederlandeAntiquariaat Parnassos vof
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 5,00
EUR 22,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Gebonden. Zustand: Boek goed. Stofomslag met enige gebr. sp. 387 pp. Z/w en kleurenfoto's. Het stofomslag heeft lichte slijtage en is aan de bovenkant verstevigd met Scotch tape.

- Hardcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Neu
EUR 13,11
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: New.

- Hardcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 27,04
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

Sprache: Englisch
Verlag: Stichting Historische Publicaties Roterodamum, Rotterdam 1983
- Hardcover
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, NiederlandeEmile Kerssemakers ILAB
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 33,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original cloth, dustjacket. 320 pp.; many ills.; 24.5x18 cm. Text in Dutch / Nederlands. - (few small spots to edges) Very good, see picture 940g.

- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele blauwe linnen band met goudopdruk op rug, stofomslag, veel afbeeldingen (deels in kleur), waaronder foto's, 4to.

Verlag: Rotterdam, Koninklijke P&O Neddloyd N.V. 2004
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Nederlandstalig / Dutch.

- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele blauwe linnen band met goudopdruk op rug, stofomslag, veel afbeeldingen (deels in kleur), waaronder foto's, 4to.

- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele blauwe linnen band met goudopdruk op rug, stofomslag, veel afbeeldingen (deels in kleur), waaronder foto's, 4to.

Verlag: Koninklijke Nedlloyd Groep N.V., Rotterdam 1988
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Naam en datum met pen op schutblad. Wit stickertje op schutblad.

- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele blauwe linnen band met goudopdruk op rug, stofomslag, veel afbeeldingen (deels in kleur), waaronder foto's, 4to.

Verlag: Breda : Van Melle 1985
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Good. Origineel groen linnen met zilveropdruk, stofomslag, afbeeldingen in kleur en z/w (waaronder foto's), 8vo.; Stogomslag verkleurd op de rug.

Sprache: Niederländisch
Verlag: Rotterdam : Historische Publicaties Roterodamum 1989
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele groene linnen band met zilveropdruk, stofomslag, illustraties in z/w, 8vo.; Naam in balpen op schutblad.

Verlag: Rotterdam : Smit Internationale 1992
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Original gilt lettered and decorated blue cloth, dust jacket, numerous (full page) colour and b/w illustrations (mostly photographs), text in Dutch, 4to.

Sprache: Niederländisch
Verlag: Rotterdam : Historische Publicaties Roterodamum 1989
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele groene linnen band met zilveropdruk, stofomslag, illustraties in z/w, 8vo.

Sprache: Niederländisch
Verlag: Rotterdam : Historische Publicaties Roterodamum 1989
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele groene linnen band met zilveropdruk, stofomslag, illustraties in z/w, 8vo.
Weitere Bilder- Hardcover
Anbieter: Bookbot, Prague, TschechienBookbot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Sehr gut
EUR 9,29
EUR 20,99 VersandVersand von Tschechien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke. Geschiedenis van een sleepvaart- en bergingsbedrijf.

Sprache: Niederländisch
Verlag: Rotterdam, Egge Public Relations International 2005 2015
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 5,75
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
159 p. Linnen met stofomslag (Stempels voorin en op de korte zijde van het boekblok, verder in zeer goede staat.).

Sprache: Niederländisch
Verlag: Stichting Historische Publicaties Roterodamum 2005
- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 11,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback, illustrations (mostly photographs) in colour and b/w, text in Dutch and English, oblong (circa 22x29cm).; Name verso front cover.

Verlag: Amsterdam : Van Soeren & Co. 1998
- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 11,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele groene hardcover met goudopdruk op rug, stofomslag, geà llustreerd met veel foto's in kleur en z/w, 4to.; Naam in bruine pen op schutblad.

Verlag: Rotterdam : Coolegem Media 2008
- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 11,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele geà llustreerde hardcover, geà llustreerd met veel foto's (voornamelijk in kleur), vierkant (circa 22x22cm).

- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 11,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele bedrukte hardcover, geà llustreerd met afgeeldingen in kleur en z/w (waaronder foto's), 4to.
Verlag: Donia Pers Produkties Rotterdam
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, NiederlandeAntiquariaat Looijestijn
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 6,50
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorb1979, 285 pp , hardcover zonder stofomslag, in goede staat.

- Hardcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 18,15
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

Rotterdam van dag tot dag
Feringa, Rob & Siebrand Krul & Paul van der Laar & Bram Oosterwijk & Cees Zevenbergen
Verlag: Zwolle : Waanders Uitgevers 1995
- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 13,75
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele linnen verzamelband met 20 afleveringen (compleet), illustraties in kleur en z/w, 4to.

Verlag: Amsterdam : Van Soeren & Co. 1998
- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 13,75
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele groene hardcover met goudopdruk op rug, stofomslag, geà llustreerd met veel foto's in kleur en z/w, 4to.

Rotterdam van dag tot dag
Feringa, Rob & Siebrand Krul & Paul van der Laar & Bram Oosterwijk & Cees Zevenbergen
Verlag: Zwolle : Waanders Uitgevers 1995
- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 13,75
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele linnen verzamelband met 20 afleveringen (compleet), illustraties in kleur en z/w, 4to.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Van Melle Rotterdam 1985
- Hardcover
Anbieter: Louis Tinner Books, Rotterdam, NiederlandeLouis Tinner Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorb1985, hardcover, goed exemplaar, exlibris voorin, stofomslag verkleurd , , goed exemplaar, exlibris voorin, stofomslag verkleurd , , goed exemplaar, exlibris voorin, stofomslag verkleurd.