Dijkstra johan (42 Ergebnisse)
Verlag: Groningen Kunstlievend Genootschap Pictura 1978
- Softcover
- Erstausgabe
Anbieter: W. Lamm, Los Angeles, CA, USAW. Lamm
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 15,54
EUR 4,32 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
Soft Cover. Zustand: Very Good+. First Edition; First Printing. 33 reproductions including full page color plates. Introduction by P. J. Huizinga with notes by the artist. Text in Dutch. Published on the occasion of the exhibition, April 7 - May 1, 1978. ; Tight, clean and crisp. A hint of storage rubbing to wraps, and a related… clipping neatly taped to title page, otherwise a gently read book in excellent condition. No inscriptions. No remainder mark. Not ex-library. Almost Like New. ; 8vo 8" - 9" tall; 48 pages.

- Hardcover
Anbieter: ThriftBooks-Dallas, Dallas, TX, USAThriftBooks-Dallas
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Ausreichend
EUR 38,19
Versand nach gratisVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Fair. No Jacket. Readable copy. Pages may have considerable notes/highlighting. ~ ThriftBooks: Read More, Spend Less.

- Hardcover
Anbieter: ThriftBooks-Dallas, Dallas, TX, USAThriftBooks-Dallas
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 38,19
Versand nach gratisVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Very Good. No Jacket. Missing dust jacket; May have limited writing in cover pages. Pages are unmarked. ~ ThriftBooks: Read More, Spend Less.

Verlag: Nederland Boekproducties 1997
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback, illustraties in z/w, 8vo.
Verlag: Utrecht, Nederlands Zuidafrikaanse Vereniging-Uitgeversmaatschappij W. de Haan nv. 1956 1956
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 9,20
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original publisher's green-blue cloth hardback, gilt lettering spine, gilt coat-of-arms frontcover, large 8vo: 68pp., illustrations, colophon. Fine copy.

- Softcover
Anbieter: Chiron Media, Wallingford, , Vereinigtes KönigreichChiron Media
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 35,23
EUR 17,95 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 4 verfügbar
Paperback. Zustand: New.
Friese Volkssprookjes
Dr. P. Sipma (inleiding)/Johan Dijkstra (illustraties)/naverteld door)/Wiersma, J.P. (verzameld
Verlag: W. de Haan 1948 1948
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 16,68
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Geb., hardcover, groot formaat, boven- en onderzijde voorplat verkleurd, verder mooi exemplaar, 310 pagina's.

HENDRIK DE VRIES. 1896-1989 *. Ausstellung / Tentoonstelling Groninger Museum 1996 / Exhibition. Dutch / English.
Van der Lugt (Vorwort), Reyn, Johan Dijkstra W. Jos. De Gruyter u. a.:
Sprache: Niederländisch
Verlag: Groningen, Im Auftrag d. Museum, 1996
Anbieter: Antiquariat am Ungererbad-Wilfrid Robin, München, DeutschlandAntiquariat am Ungererbad-Wilfrid Robin
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 13,50
EUR 22,50 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Gut. Erstauflage / Eerste editie. Bll. + 149 S., mit s/w. u. farbig. Abbildungen der Arbeiten von Hendrik de Vries u.a. Künstlern. Gelb/Weiß-Typographie. * Hendrik de Vries (Gebor. 17. August 1896 in Groningen, gest. 18. November 1989 in Haren) war ein niederländischer Schriftsteller, Lyriker und Graphiker. Sprache: Nie…derländisch Gewicht in Gramm: 1130 Gr.-4°, OIll.-(Guckfenster)-HalbLnw. Minimale Gebrauchsspuren. Gut erhalten.
Weitere BilderSprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam, Allert de Lange, [1930] 1930
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, NiederlandeAntiquariaat Digitalis
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 15,00
EUR 40,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Good. 194 pp., gebonden in linnen met vergulde illustratie en belettering. Ouderdomsverkleuring en lichte gebruikerssporen band. Goed en stevig exemplaar met veel illustraties van Johan Dijkstra (De Ploeg). 24 x 19 cm.
Verlag: Pictura, Groningen 1970
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, , NiederlandeAntiquariaat Berger & De Vries
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 22,50
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In ringband gestoken catalogus van 110 items (houtsnedes, etsen, litho's etc.) van de grafische werken van Dijkstra. 18 pp. 21 x 21 cm. Geill. Iets roest.
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 18,15
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Groningen, [2010]. 80 pp. Col. & b./w. ills. Boards.

- Hardcover
Anbieter: Mispah books, Redhill, SURRE, Vereinigtes KönigreichMispah books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Ausreichend
EUR 136,04
EUR 28,97 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
hardcover. Zustand: Acceptable. Acceptable. Dust Jacket NOT present. CD WILL BE MISSING. SHIPS FROM MULTIPLE LOCATIONS. book.

- Hardcover
Anbieter: Antiquariat am St. Vith, Mönchengladbach, , DeutschlandAntiquariat am St. Vith
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 39,00
EUR 40,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 2 verfügbar
Leinen. mit Schutzumschlag. Quart. 223 S. Leinen mit Schutzumschlag. Sprache: Niederländisch, Mit zahlr. farb. und schw.-w. Abb. gutes Exemplar.
Weitere BilderSprache: Niederländisch
Verlag: WBOOKS ; Stichting Johan Dijkstra, Zwolle, Groningen 2020
- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, NiederlandeAntiquariaat Digitalis
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 45,00
EUR 40,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: New. Zustand des Schutzumschlags: As New. 1st Edition. Cloth covered boards (hardcover) with dust jacket, 391p, : illustrations (some in colour) ; 32 cm. As new. Text in Dutch. Bund in box.

Anbieter: Fokas Holthuis, Den Haag, , NiederlandeFokas Holthuis
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 20,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
(Groningen, De Vier Seizoenen, 2002). Leporello. Met de hand gezet uit de De Roos en gedrukt op verschillende soorten papier in een oplage van 100 en enige exemplaren. Geïllustreerd. 1e druk. Schitterende brief in facsimile van Timmermans aan uitgever Noordhoff over Dijkstra's houtsneden voor Het boek van Trijntje Soldaats (1928…). Met een (verkleinde) reproductie van een houtsnede van Dijkstra.
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 38,50
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Leeuwarden, 1945. Text & ills. Cloth, rubbed. Remains of tape.

Het boek van Trijntje Soldaats. Groninger Volksvertellingen verzameld door Mevr. E.J. Huizenga-Onnekes. Eerste deel. [Facsimile herdruk 1959]
Huizenga-Onnekes, E.J., samenstelling, Johan Dijkstra, illustraties -
Anbieter: Antiquariaat Clio / cliobook.nl, Odijk, UTREC, NiederlandeAntiquariaat Clio / cliobook.nl
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 25,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Gron., P. Noordhoff, (1959); Tweede druk, facsimile herdruk van 1928. 27x20 cm. Papieromslag, geïllustreerd voorplat (vochtkringetje langs rug). 75 pp., onafgesneden, inleiding K. Heeroma, geïllusteerd met prenten en initialen in hout gesneden door Johan Dijkstra. Tweede druk naar de druk van 1928, gedrukt door H.N. Werkman en h…erdrukt t.g.v het 100-jarig bestaan van de uitgever P. Noordhoff. In goede staat.
Anbieter: Fokas Holthuis, Den Haag, , NiederlandeFokas Holthuis
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 25,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Groningen, De Vier Seizoenen, 1996. Cahiersteek. In feite een in omslag genaaide leporello van 8 bladzijden. Gezet uit de Hollandse Mediaeval en gedrukt in rood en zwart in een genummerde, maar onbekende oplage (125?). De houtsneden zijn van de blokken gedrukt op de naar binnen geklapte bladen. Zeer frisse uitgave. In de nalaten…schap van Johan Dijkstra bevinden zich twee nagenoeg identieke houtsneden, die voor De zachtmoedige (1929, herdrukt in 1930 en 1951) bestemd waren. Deze zijn hier tegenover elkaar van de originele blokken afgedrukt.

Anbieter: Fokas Holthuis, Den Haag, , NiederlandeFokas Holthuis
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 25,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam, De Gulden Ster, [1931]. Versierd linnen (gesigneerd Johan Dijkstra). 352 p. 1e druk. Band wat vlekkig, boek heeft roest. Opmerkelijk expressieve bandversiering in blauw en rood op wit.
- Softcover
Anbieter: Fahrenheit 451 Antiquarian Booksellers, Nieuwerbrug, NiederlandeFahrenheit 451 Antiquarian Booksellers
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 50,00
EUR 36,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Groningen, P. Noordhoff, 1958, (16),75,(2) pag., initialen, (deels gekleurde) illustraties en origineel geïllustreerd soepel overlappend karton met gemonteerde plaat door Johan Dijkstra, onafgesneden, quarto. = Groninger Volksverteelingen, Eerste deel. Facsimile herdruk van de eerste uitgave uit 1928 ter opluistering van het hon…derdjarig bestaan van de uitgeverij, nu met een nieuwe inleiding. Mooi bewaard exemplaar met alleen aan onderzijde rug een klein scheurtje in overlappende sectie. .
Anbieter: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, NiederlandeRob Kok Old Books & Prints
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 45,00
EUR 26,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amst., De Gulden Ster, z.j. 380 blz. Gebonden. Met vochtvlekjes. Bandontwerp in blauw, bruin in zwart van Johan Dijkstra. [25783].

Verlag: , Groningen : De Vier Seizoenen , 2003, 2003
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 100,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
1 Folder/ leporello, : ill. Met de hand gezet, Houtsnede Dijkstra, oplage van 100 exemplaren . Facsimile van brief geschreven door Felix Timmermans aan Johan Dijkstra SAMEN met originele proefpagina uit het in 1928 door H.N.Werkman gedrukte het boek van trijntje Soldaats 0 g.
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, NiederlandeFrans Melk Antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 15,00
EUR 68,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Groningen, z.j. 23,5 x 16,5 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. Met illustraties in z/w. Ongepagineerd. [Art / Dutch artist [Nederlandse Kunstenaars] Ploeg ].

Verlag: P. Noordhoff, Groningen 1928
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, , NiederlandeAntiquariaat Berger & De Vries
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 200,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Gedrukt bij H.N. Werkman. Inleiding van Herman Poort. Linnen band met rode titel en illustratie op voorplat. 75 pp. -(Het linnen is licht verschoten, binnenzijde voorplat heeft een sticker die een verkleuring op de tegenovergelegen pagina veroorzaakt. 1e schutblad deel verwijderd. Oplagen 600 ex. Behalve iets lichte roest en ver…kleuring een prima ex.).
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 192,50
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Groningen, P.Noordhoff, 1958. 75 pp. Woodcuts pates & initials by Johan Dijkstra. Soft cover. (Groninger Volksvertellingen, Deel 1). - Text and ills. in good condition.* Facsimilé-edition.
Verlag: P. Noordhoff, Groningen, 1930 1930
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, , NiederlandeAntiquariaat Berger & De Vries
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 300,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Linnen band, rode titel en illustratie op voorplat. 115 p. -(bumped, Het linnen is wat verschoten en vlekkerig. Schutbladen verkleurd, pagina's roestig. ).
Verlag: P. Noordhoff, Groningen, 1928 1928
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, , NiederlandeAntiquariaat Berger & De Vries
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 325,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Gedrukt bij H.N. Werkman. Inleiding van Herman Poort. Linnen band met rode titel en illustratie op voorplat. 75 pp. -(Het linnen is licht verschoten, schutbladen wat verkleurd, lichte roest op wat pagina's.).
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 330,00
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Groningen, P.Noordhoff, 1930. 115 pp. Woodcuts pates and & initials by Johan Dijkstra. Soft cover, sl. worn, cover & endpapers foxed. (Groninger Volksvertellingen, Deel 2). Printed by H.N.Werkman in a limited edition of 600 copies. - Text & ills in fine condition.
Verlag: P. Noordhoff, Groningen, 1928 1928
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, , NiederlandeAntiquariaat Berger & De Vries
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 450,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Gedrukt bij H.N. Werkman. Inleiding van Herman Poort. Linnen band met rode titel en illustratie op voorplat. 75 pp. Dit is een van de 50 door Dijkstra genummerde en gesigneerde exemplaren, met 1 gekleurde houtsnede (1 van de 40 ex). Toegevoegd is een dubbelpagina prospectus waarin 1 proefpagina met houtsnede van de betreffende u…itgave -(Het linnen licht verschoten, schutbladen wat verkleurd, lichte roest en wat verkleuringen op enkele pagina's.).

- Softcover
Anbieter: Fokas Holthuis, Den Haag, , NiederlandeFokas Holthuis
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 450,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Groningen, Groninger Kunstkring "De Ploeg", 1923. 21 x 17 cm. Gedecoreerd karton, origineel omslag meegebonden, mogelijk van Pau Groenendijk. (4), 66 p. 1e druk. Doorgaande vouw in rechteronderhoek van alle pagina's. Eén van de 25 luxe-exemplaren waarin alle houtsneden door Dijkstra gesigneerd zijn. Met een door Dijkstra in potl…ood geschreven colofon, waarin dit boek nummer 6 heeft gekregen. Acht magnifieke houtsneden bij deze pure poëzie. Uit de hoogtijdagen van De Ploeg, en het jaar vóór de door Dijkstra geïllustreerde dichtbundel Ganymedes van Willem de Mérode. Fraaie toepasselijke, laat-twintigste-eeuwse kunstenaarsband, niet gesigneerd, maar mogelijk van Pau Groenendijk.