EUR 7,24
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Very Good. Prachtige wereld, waar ben je This book is in very good condition and will be shipped within 24 hours of ordering. The cover may have some limited signs of wear but the pages are clean, intact and the spine remains undamaged. This book has clearly been well maintained and looked after thus far. Money back guarantee if you are not satisfied. See all our books here, order more than 1 book and get discounted shipping. .
Sprache: Niederländisch
Verlag: Ambo|Anthos 02/p /07 S, 2021
ISBN 10: 9026357249 ISBN 13: 9789026357244
Anbieter: Bahamut Media, Reading, Vereinigtes Königreich
EUR 7,24
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Very Good. Shipped within 24 hours from our UK warehouse. Clean, undamaged book with no damage to pages and minimal wear to the cover. Spine still tight, in very good condition. Remember if you are not happy, you are covered by our 100% money back guarantee.
Softcover. Zustand: Très bon. Ammareal reverse jusqu'à 15% du prix net de cet article à des organisations caritatives. ENGLISH DESCRIPTION Book Condition: Used, Very good. Ammareal gives back up to 15% of this item's net price to charity organizations.
Softcover. Zustand: Bon. Petite(s) trace(s) de pliure sur la couverture. Ammareal reverse jusqu'à 15% du prix net de cet article à des organisations caritatives. ENGLISH DESCRIPTION Book Condition: Used, Good. Slightly creased cover. Ammareal gives back up to 15% of this item's net price to charity organizations.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Gibbon Uitgeefagentschap, 1970
ISBN 10: 9491363697 ISBN 13: 9789491363696
Anbieter: Ammareal, Morangis, Frankreich
Softcover. Zustand: Très bon. Petite(s) trace(s) de pliure sur la couverture. Ammareal reverse jusqu'à 15% du prix net de cet article à des organisations caritatives. ENGLISH DESCRIPTION Book Condition: Used, Very good. Slightly creased cover. Ammareal gives back up to 15% of this item's net price to charity organizations.
Zustand: Very Good. Envoi rapide Très Bon Etat juste petite tache tranche du dessous. 23x15x3cm. 2011. Broché. 394 pages. Very Good.
Softcover. Zustand: Fair. Verschmutzung / Wasserschaden; Abnutzung / Risse - leicht. 'Bent u nog steeds op zoek naar de eenregelige samenvatting en de tweeenzestigste soundbyte? Moet ik deze tragedie comprimeren, zodat ze op Twitter kan? Hoe kan een mens zelfs maar toegang krijgen tot het hart van deze duisternis?' Dit zijn de feiten: Tamil Nadu, 1968, eerste kerstdag, vierenveertig oude mannen, vrouwen en kinderen worden levend verbrand in het Indiase dorp Kilvenmani. De daders zijn spoorloos. Maar eigenlijk weet iedereen wie erachter zit. De zigeunergodin gaat over deze waargebeurde massamoord, en tegelijkertijd over de onmogelijkheid om een roman te schrijven over een waargebeurde massamoord. De auteur zoekt in het woud van feiten en details naar een vorm om een onuitsprekelijke misdaad in te vangen. Meena Kandasamy balanceert tussen ingetogen woede en een opvallende speelsheid, tussen soepele fictie en geduchte kritiek, en biedt op deze manier inzicht in de krachten die hebben bijgedragen aan de vorming van het moderne India.
Softcover. Zustand: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nässe; Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke.
Verlag: Uitgeverij Luitingh-Sijthoff B.V.
ISBN 10: 9021827336 ISBN 13: 9789021827339
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Fair. First Edition. Stem in de mist is een boek van Wentworth; Rug van het omslag verschoten, verder OK met schoon en fris binnenwerk.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Rainbow Bv, 2002
ISBN 10: 9041702253 ISBN 13: 9789041702258
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Good. First Edition. Rainbow 551, gave paperback met rechte, ongebroken rug. Eerste druk Rainbow 2001. Binnenwerk schoon, met beperkte, leeftijdseigen vergeling.
Zustand: Good. First Edition.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam, Uitgeverij Anthos 2006, 2006
ISBN 10: 9041410430 ISBN 13: 9789041410436
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's light-green paperback, pictorial frontcover, 2nd printing [2005], large 8vo: 326pp. Very fine copy - as new.
Sprache: Niederländisch
Verlag: A. W. Bruna Uitgevers B. V.
ISBN 10: 9022959821 ISBN 13: 9789022959824
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
EUR 30,04
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Very Good. Het leven van Pi This book is in very good condition and will be shipped within 24 hours of ordering. The cover may have some limited signs of wear but the pages are clean, intact and the spine remains undamaged. This book has clearly been well maintained and looked after thus far. Money back guarantee if you are not satisfied. See all our books here, order more than 1 book and get discounted shipping. .
Sprache: Niederländisch
Verlag: Prometheus 26/03/2007, 2007
ISBN 10: 9044610554 ISBN 13: 9789044610550
Anbieter: Bahamut Media, Reading, Vereinigtes Königreich
EUR 30,04
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Very Good. Shipped within 24 hours from our UK warehouse. Clean, undamaged book with no damage to pages and minimal wear to the cover. Spine still tight, in very good condition. Remember if you are not happy, you are covered by our 100% money back guarantee.
Sprache: Niederländisch
Verlag: A. W. Bruna Uitgevers B. V.
ISBN 10: 9022959821 ISBN 13: 9789022959824
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Softcover. Zustand: Fine. Abnutzung / Risse - leicht; Vergilbt / ausgeblichen. De literaire roman Al wat schittert van de Nieuw-Zeelandse schrijfster Eleanor Catton won de Man Booker Prize 2013. Het is 1866, en Walter Moody is naar Nieuw-Zeeland gekomen om z'n geluk te beproeven. Wanneer hij aankomt in zijn hotel stuit hij op een groep van twaalf mannen die in het geheim bijeen zijn gekomen om een reeks onopgeloste zaken te bespreken. Moody raakt tegen wil en dank verstrikt in het mysterie. In Al wat schittert schept Eleanor Catton een prachtige wereld, bevolkt door avonturiers, waarzeggers en goudzoekers. Na De repetitie vestigt Catton zich met Al wat schittert definitief als een ster aan het literaire firmament.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Muntinga, 1994
ISBN 10: 9067661759 ISBN 13: 9789067661751
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. 579 p. ; 18 cm. / Een jonge literatuurhistoricus die studie maakt van een 19e-eeuwse dichter vindt enkele bijzondere brieven. Dutch.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Prometheus, 1999
ISBN 10: 9053337512 ISBN 13: 9789053337516
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. 695 p. ; 23 cm / Een ambitieuze oudere zakenman in het Amerikaanse Atlanta wordt geconfronteerd met corruptie, racisme en andere problemen die het hem niet makkelijk maken aan de top. Dutch.