Anbieter: GreatBookPrices, Columbia, MD, USA
Zustand: New.
Anbieter: GreatBookPrices, Columbia, MD, USA
Zustand: As New. Unread book in perfect condition.
Anbieter: GreatBookPricesUK, Woodford Green, Vereinigtes Königreich
EUR 78,69
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New.
Anbieter: GreatBookPricesUK, Woodford Green, Vereinigtes Königreich
EUR 91,64
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: As New. Unread book in perfect condition.
Sprache: Französisch
Erscheinungsdatum: 1962
Anbieter: Librairie Le Trait d'Union sarl., TROYES, Frankreich
Verbandsmitglied: ILAB
Bruxelles Académie royale des Sciences d'Outre-Mer, 1962. In-8 broché, pp. 187-201. (Académie royale des Sciences d'Outre-Mer, Commission d'histoire, 82). /50D Bonne condition, malgré une mouillure claire en tête du plat sup. et des ff.
Anbieter: Mispah books, Redhill, SURRE, Vereinigtes Königreich
EUR 257,83
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Like New. LIKE NEW. SHIPS FROM MULTIPLE LOCATIONS. book.
Zustand: As New. Unread book in perfect condition.
Zustand: New.
EUR 463,05
Anzahl: 10 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New.
EUR 499,55
Anzahl: 10 verfügbar
In den WarenkorbZustand: As New. Unread book in perfect condition.
EUR 507,28
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New.
EUR 526,51
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New.
EUR 560,38
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: As New. Unread book in perfect condition.
EUR 558,35
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: As New. Unread book in perfect condition.
Anbieter: Revaluation Books, Exeter, Vereinigtes Königreich
EUR 797,48
Anzahl: 2 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Brand New. 610 pages. 9.50x6.50x1.50 inches. In Stock.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Stichting Architectuur Museum, 1981
ISBN 10: 9060124782 ISBN 13: 9789060124789
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Amsterdam, Van Gennep/Stichting Architectuur Museum, 1981. Illustrated wrappers, 27,5 x 21 cm. 148 pages text in Dutch with b/w illustrations. *With summary in English - FINE COPY [Architecture / Dutch [Nederlandse Architectuur] Dudok ].
Sprache: Niederländisch
Verlag: Stichting Architectuur Museum, 1981
ISBN 10: 9060124782 ISBN 13: 9789060124789
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Amsterdam, Van Gennep/Stichting Architectuur Museum, 1981. Illustrated wrappers, 27,5 x 21 cm. 148 pages text in Dutch with b/w illustrations. *With summary in English Dedication by Max Cramer on first endpaper. NEAR FINE COPY [Architecture / Dutch [Nederlandse Architectuur] Dudok ].
Verlag: Brussel, Royal Library of Belgium, / Hannibal, 2019, 2019
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Hardcover, 300 x 270 mm, 288 pages, Nederlandstalig edition. ISBN 9789463887182. Pieter Bruegel de Oude (1525/30-1569) is een van de beroemdste schilders van de Nederlanden. Hij is vooral bekend omwille van zijn schilderijen over het alledaagse boerenleven, maar daarnaast maakte hij ook uitzonderlijk grafisch werk, dat al in de zestiende eeuw internationaal gelauwerd werd. De Koninklijke Bibliotheek van Belgi (KBR) voert al jarenlang onderzoek naar dat minder bekende werk van Bruegel en brengt nu voor het eerst de volledige prentencollectie samen in een tentoonstelling, ter gelegenheid van het Bruegel-jaar. De expo vindt plaats van 15 oktober 2019 tot en met 16 februari 2020 in het Paleis van Karel van Lotharingen in Brussel, dat voor deze gelegenheid opnieuw zijn deuren opent na een lange renovatie. Rond het midden van de zestiende eeuw werd Vlaanderen het internationale productie- en handelscentrum voor grafiek. Samen met zijn uitgever, Hieronymus Cock, speelde Bruegel een sleutelrol in deze bloeiperiode. De tentoonstelling focust op het unieke vakmanschap en de ondernemerskwaliteiten van beide heren en toont aan de hand van verschillende staten en edities het lange maakproces dat grafisch werk ondergaat, van ontwerptekening tot afgewerkte prent. De onderwerpen van Bruegels tekeningen en prenten zijn ontzettend rijk. Steeds weer roept hij imaginaire werelden op, bevolkt door zonderlinge figuren, en verrast hij de kijker met vele uitzonderlijke details. De luxueuze catalogus bij deze unieke tentoonstelling reproduceert de werken op ware grootte en geeft de lezers zo de kans om van heel dichtbij kennis te maken met de beroemde prenten van Bruegel. Gespecialiseerde kunsthistorici, verbonden aan de KU Leuven en de Koninklijke Bibliotheek, geven in vijf essays een boeiend inzicht in de fascinerende wereld van Bruegels grafische werk. Author Maarten Bassens is a curator at the Royal Library of Belgium in Brussels. Joris Van Grieken Author Joris Van Grieken is a curator at the Royal Library of Belgium in Brussels. Lieve Watteeuw Author Lieve Watteeuw is head of the Book Heritage Lab at the University of Leuven. Jan Van Der Stock Author Jan Van der Stock is a professor at the University of Leuven. 0 g.
Verlag: Tomo XI, 1992
Anbieter: Librería Vobiscum, SAN VICENTE DEL RASPEIG, A, Spanien
Zustand: Bueno. Tomo XI. Zeist 1956. W. De Haan. 372 pp. 27 x 18. Tela. Ilustrado con láminas. Historia. Holanda. En Holandés.
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Amsterdam, Van Gennep/Stichting Architectuur Museum, 1981. Illustrated wrappers, 27,5 x 21 cm. 148 pages text in Dutch with b/w illustrations. *With summary in English - NEAR FINE COPY [Architecture / Dutch [Nederlandse Architectuur] Dudok ].
Anbieter: Revaluation Books, Exeter, Vereinigtes Königreich
EUR 760,21
Anzahl: 2 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Brand New. 610 pages. 9.50x6.50x1.50 inches. In Stock. This item is printed on demand.