Sprache: Niederländisch
Verlag: Thijmgenootschap, 2002. 179 pp., 2002
ISBN 10: 9056251317 ISBN 13: 9789056251314
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Paperback, in zeer goede staat. Please see description or ask for photos.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Utrecht, Het Spectrum, 1993. 296 pp., 1993
ISBN 10: 9027433224 ISBN 13: 9789027433220
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Paperback, in zeer goede staat. Please see description or ask for photos.
Paperback, nette staat, 101 pagina's.
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Fair. First Edition. Kernbegrippen in de politieke filosofie gaat over woorden die iedereen gebruikt, zoals staat, samenleving, democratie, rechtvaardigheid en vrijheid. Ook in de sociale en politieke filosofie nemen die begrippen een centrale plaats in, maar er bestaat onduidelijkheid over hun betekenis.De auteur laat zien dat vooral in het liberale denken - dat tegenwoordig dominant is - veel van de oorspronkelijke betekenis van die begrippen verloren is gegaan. Hij maakt duidelijk dat het voor de kwaliteit van een democratische staat en samenleving van groot belang is de authentieke betekenis van deze begrippen te achterhalen.; In hoofdstuk 1 (van de 6) aardig wat onderstreept met pen.
Verlag: Kampen, Kok 1980, 1980
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Hardcover, 468 pagina's (met enkele potloodonderstrepingen).
Verlag: Ambo 1995, 1995
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, nette staat 181 pagina's.
Verlag: Ambo 1995, 1995
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, i,.z.g.st. (geen leesvouwen en inscripties), 181 pagina's.
Verlag: Ambo 1995, 1995
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, 7 bladzijden arceringen, verder i.z.g.st., 154 pagina's.
Verlag: Van Gorcum 1976, 1976
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, rug verkleurd, verder in prima staat, 215 pagina's.
Verlag: Ambo 1995, 1995
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, i.z.g.st., 154 pagina's.
Geb., hardcover, in nette staat, 467 pagina's.
Verlag: Meinema 2001, 2001
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, nette staat, 189 pagina's.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Houten/Diegem, Bohn Stafleu Van Loghum 1998, 1998
ISBN 10: 9031326739 ISBN 13: 9789031326730
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
267 p. Paperback (Mooi exemplaar.).
Sprache: Niederländisch
Verlag: Zoetermeer, Uitgeverij Meinema 2001, 2001
ISBN 10: 9021138417 ISBN 13: 9789021138411
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
189 p. Paperback (Mooi exemplaar.).
Verlag: Assen, Gorcum & Comp. B.V. 1976, 1976
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
229 p. Paperback.
Verlag: Baarn, Ambo, 1995
ISBN 10: 9026313241 ISBN 13: 9789026313240
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Niederlande
paperbound, 8vo 181 pp. over enkele groerte Nederlandse denkers aan het eind van de middeleeuwen: Geert Grote, Thomas van Kempen, Erasmus, Coornhert, Hugo de Groot, Anna Maria van Schurman, Comenius, Spinoza); ALS NIEUW.
Anbieter: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Niederlande
1996; Paperback; goed exemplaar; naam voorin ; Paperback; goed exemplaar; naam voorin ; Paperback; goed exemplaar; naam voorin.
Verlag: Baarn, Ambo. 1995, 1995
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, 154 pagina's.
Verlag: Damon/Vrije Universiteit Amsterdam 2008, 2008
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, nette staat, 116 pagina's.
Verlag: Ambo: Baarn, 1995, 1995
Anbieter: Antiquariaat Fenix, Amsterdam, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, 14x21,5x1,5 cm, 154 pp., in goede staat.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Verloren, Hilversum, 2013
ISBN 10: 9087043309 ISBN 13: 9789087043308
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Niederlande
Hardcover. 539 pp. Bibliografie. Illustraties. Hier en daar enkele kleine potloodstreepjes in de marge, naamstickertje op schutblad, overigens ongeschonden exemplaar. ISBN 9789087043308.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Damon B.V., Uitgeverij, 2016
ISBN 10: 9463400109 ISBN 13: 9789463400107
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: New.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Antiquariaat Isis, Groningen, Niederlande
Bussum, Coutinho, 2001. 164 pp. Paperback. Bibliografie. *goede staat*.
Anbieter: Antiquariaat Isis, Groningen, Niederlande
Baarn, Ambo, 1995. 181 pp. Paperback. Illustraties. *goede staat* Met bijdragen van o.a.: A.G. Weiler, A. Soeteman, L.F. Groenendijk.
Anbieter: Antiquariaat Isis, Groningen, Niederlande
Baarn, Ambo, 1995. 181 pp. Paperback. Illustraties. *goede staat* Met bijdragen van o.a.: A.G. Weiler, A. Soeteman, L.F. Groenendijk.
Anbieter: Antiquariaat Isis, Groningen, Niederlande
Diemen, Veen, 2005. 187 pp. Paperback. Illustratie. *naam op schutblad, enkele potloodstreepjes, verder in goede staat*.
Baarn, Ambo, 1995. 154 pp. Paperback. *enkele potloodstrepen,verder goede staat* Met bijdragen van o.a.: A.P. Bos (Plato), S. Grifioen (Hegel), A. Tol (Russell).