Sprache: Englisch
Verlag: The Littman Library of Jewish Civilization, 2007
ISBN 10: 1904113559 ISBN 13: 9781904113553
Anbieter: Bibliomadness, Worthington, MA, USA
Soft cover. Zustand: Good. Good+ condition. Some minor edgewear. Light soiling to outside page edges. Previous owner inscription on front endpaper. All intact. No other writing or marking. Not Ex-Library.
Anbieter: Hawking Books, Edgewood, TX, USA
Zustand: Very Good. Very Good Condition. Slipcase not included. Five star seller - Buy with confidence!
Verlag: Braunschweig: Verlag Albert Limbach, 1964., 1964
Anbieter: Antiquariat Carl Wegner, Berlin, B, Deutschland
Verbandsmitglied: GIAQ
Erstausgabe
Softcover. 25 x 16,5 cm. Original - Broschur. 160 Seiten mit einigen einfarbigen Abbildungen. Sauber und gut erhalten. -- Bitte Portokosten außerhalb EU erfragen! / Please ask for postage costs outside EU! / S ' il vous plait demander des frais de port en dehors de l ' UE! // Bitte beachten Sie auch unsere Fotos! / Please also note our photos! / Veuillez noter nos photos -- Nehmen Sie sich ein gutes Buch mit auf die Sommerwiese. Bei uns werden Sie fündig! -- Wir kaufen Ihre werthaltigen Bücher! K07401-402246.
Anbieter: PBShop.store UK, Fairford, GLOS, Vereinigtes Königreich
EUR 17,53
Anzahl: 15 verfügbar
In den WarenkorbPAP. Zustand: New. New Book. Shipped from UK. Established seller since 2000.
Soft cover. Zustand: Good. See photos.
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Good. First Edition. Bij het Beleg van Leiden, in 1574, stierf een derde van de bevolking. Nog jaarlijks herdenkt de stad het einde van deze belegering met hutspot, haring en wittebrood. Leiden staat niet alleen: steden zijn al duizenden jaren het toneel van strijd. Legendarisch is het beleg van het Griekse Troje, waaraan een houten paard een einde zou hebben gemaakt. Ruim 2000 jaar geleden bleef een Romeinse senator erop hameren dat `Carthago verwoest moest worden . In de tijd van de kruisvaarders was Jeruzalem het middelpunt van strijd niet voor het eerst, niet voor het laatst. De val van Constantinopel bracht het einde van het Byzantijnse Rijk. Ruim twee eeuwen later stonden moslims aan de poorten van het `roomse Wenen, een aanval die slechts met de grootste moeite kon worden afgeslagen. Ook in de moderne tijd lieten krijgsheren zich niet onbetuigd. In 1870 kreeg Parijs het zwaar te verduren; door honger werden zelfs de olifanten uit de dierentuin opgegeten. Verdun zal voor altijd verbonden blijven met de Eerste en Leningrad met de Tweede Wereldoorlog. Recentelijk werd zowel Sarajevo als Beiroet hevig getroffen. Het rijk ge?llustreerde Belaagd en belegerd bevat de verhalen van beroemde belegeringen uit de wereldgeschiedenis, van de Oudheid tot in onze tijd. Een schatkamer van verhalen over krijgskunst en overlevingsdrang, maar ook over mythe en folklore, en de mensen die achter de grote gebeurtenissen schuilgingen als tactisch brein, maar vooral ook als strijders en, niet te vergeten, als slachtoffers. Belaagd en belegerd kwam tot stand onder redactie van Herman Amersfoort (hoogleraar militaire geschiedenis), Hans Blom (hoogleraar Nederlandse geschiedenis, oud-directeur Nederlands Instituut voor Oorlogsdocumentatie), Dennis Bos (docent/onderzoeker Nederlandse geschiedenis) en Gijsbert van Es (NRC-redacteur).
Zustand: Good. Originele hardcover, stofomslag, (paginagrote) illustraties in kleur en z/w, 8vo.
Verlag: Rotterdam : Oosterboekhandel J. Amesz, 1992
ISBN 10: 9090055533 ISBN 13: 9789090055534
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback met flappen, z/w illustraties (voornamelijk foto's), 8vo.
Verlag: Rotterdam : Oosterboekhandel J. Amesz, 1995
ISBN 10: 9080239615 ISBN 13: 9789080239616
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback met flappen, z/w illustraties, losse uitvouwbare kaart, 8vo.; Naam op Franse titelpagina.
Verlag: Fast Moving Targets, 2012
ISBN 10: 9081875914 ISBN 13: 9789081875912
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good.
Verlag: Rotterdam : Stichting Historische Publicaties Roterodamum, 1996
ISBN 10: 9070874253 ISBN 13: 9789070874254
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, illustraties in kleur en z/w (waaronder foto's), oblong (circa 21x24cm).
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Balans, Amsterdam, 2011
ISBN 10: 9460033539 ISBN 13: 9789460033537
Anbieter: Hackenberg Booksellers ABAA, El Cerrito, CA, USA
352p., colored and b/w illus., maps, dj.
Sprache: Englisch
Verlag: Cambridge University Press, 1996
ISBN 10: 0521467365 ISBN 13: 9780521467360
Anbieter: GreatBookPrices, Columbia, MD, USA
Zustand: As New. Unread book in perfect condition.
Verlag: Penumbra Press
ISBN 10: 1894131134 ISBN 13: 9781894131131
Anbieter: Spafford Books (ABAC / ILAB), Regina, SK, Kanada
[1-894131-13-4] 2001, 1st thus. (Oblong 4to) Very good in very good dust jacket. 200pp.
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele rode hardcover, stofomslag, geà llustreerd met z/w foto's, 8vo. Gesigneerd met opdracht door de auteur op het schutblad.
Verlag: Budel, Uitgeverij Damon 2001, 2001
ISBN 10: 9055732451 ISBN 13: 9789055732456
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
80 p. Paperback (In goede staat.).
Sprache: Englisch
Verlag: Cambridge University Press, 1996
ISBN 10: 0521467365 ISBN 13: 9780521467360
Anbieter: GreatBookPrices, Columbia, MD, USA
Zustand: New.
Zustand: Very good.
Sprache: Englisch
Verlag: Cambridge University Press, 1996
ISBN 10: 0521467365 ISBN 13: 9780521467360
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 43,53
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Zustand: Very good.
Verlag: ., 1995
Anbieter: Versandantiquariat Wolfgang Petry, Hannover, Deutschland
Erstausgabe Signiert
317 Seiten, 1 lose beiliegender Errata-Zettel, 8°, Orig.-Broschur (mit leichten Gebrauchsspuren). - Mit handschriftlicher Widmung des Verfassers auf dem Vorsatzblatt / With handwritten dedication of the Author.
Sprache: Englisch
Verlag: Cambridge University Press 1996-03-07, 1996
ISBN 10: 0521467365 ISBN 13: 9780521467360
Anbieter: Chiron Media, Wallingford, Vereinigtes Königreich
EUR 41,93
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: New.
Sprache: Englisch
Verlag: Cambridge University Press, 1996
ISBN 10: 0521467365 ISBN 13: 9780521467360
Anbieter: GreatBookPricesUK, Woodford Green, Vereinigtes Königreich
EUR 43,52
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Zustand: Very good.
Sprache: Englisch
Verlag: Cambridge University Press, 1996
ISBN 10: 0521467365 ISBN 13: 9780521467360
Anbieter: GreatBookPricesUK, Woodford Green, Vereinigtes Königreich
EUR 50,26
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: As New. Unread book in perfect condition.
Sprache: Englisch
Verlag: Cambridge, New York, Melbourne. Cambridge University Press., 1996
ISBN 10: 0521467365 ISBN 13: 9780521467360
Anbieter: Antiquariat Hennwack, Berlin, Deutschland
First published. 8vo. XXXIX, 216 S. OKt. Einband etwas geknickt und leicht berieben, Ecken und Kanten geringfügig bestoßen, sonst gutes Exemplar. = Cambridge Texts in the History of Political Thought. Sprache: deutsch.
Soft cover. Zustand: Good +. The Littman Library of Jewish Civilization. 508 pp, index, illustrations. Light corner wear. Top edges of index and endpapers have some slight moisture bubbling. Spine lightly creased.
Zustand: Very good.
Verlag: Rotterdam : Oosterboekhandel J. Amesz
ISBN 10: 9090055533 ISBN 13: 9789090055534
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.