Zustand: New.
Zustand: As New. Unread book in perfect condition.
EUR 14,16
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New.
EUR 15,22
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: As New. Unread book in perfect condition.
1997, 39 pp, hardcover met stofomslag, in zeer goede staat, genummerd nr. 255/300 exemplaren, gesigneerd en met opdracht.
Verlag: Amsterdam : Uitgeverij De Arbeiderspers, 1967
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Naam en datum op schutblad.
Verlag: Kortgene : De Twee Hoeden/Opus 2 (v/h de twee hoeden), 1970
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 2 geniete deeltjes met oorspronkelijk geniete omslagen, softcovers,illustraties en strips in z/w, uitvouwbare bijlage in deel 3, ongepagineerd, (hoog) 8vo. Het gaat om de nummers 1 en 2 met bijdragen van Age Klink, Gust Gils, Hans Wap, Kees Spermon, Carel Damstà en Evert Maliangkay.
Verlag: De Weideblik, Varik, 2009
Anbieter: Antiquariat Tode, Berlin, Deutschland
fester Einband. 20,3 x 25 cm., 47 S. Fester Einband, mit zahlr. Farbabb. und Gedichten von Hans Wap auf NL und DE. Verlagsfrisch.
Verlag: Van Spijk, Venlo, 2001
Anbieter: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Niederlande
Paperback, 27 cm, 79 pp. Ills.: kleurenillustraties. Zonder cassette. Cond.: zeer goed / very good. ISBN: 9062166326.
Sprache: Niederländisch
Verlag: De Weideblik / Lexiton Services, 1900
ISBN 10: 9080708410 ISBN 13: 9789080708419
Anbieter: Houtman Boeken, Utrecht, Niederlande
68pp, gebonden met stofomslag.
Verlag: Kortgene : De Twee Hoeden/Opus 2 (v/h de twee hoeden), 1970
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 3 geniete deeltjes (waarvan 2 en 3 uniform) met oorspronkelijk geniete omslagen, softcovers,illustraties en strips in z/w, uitvouwbare bijlage in deel 3, ongepagineerd, (hoog) 8vo. Het gaat om de nummers 1, 2 en 3 met bijdragen van Age Klink, Gust Gils, Hans Wap, Kees Spermon, Carel Damstà , Evert Maliangkay, Charles Bukowski, Maarten Biesheuvel, Wout Berger, Sipke Huismans, Martin Lodewijk, Asmodeus Minor.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij de Weideblik / Lexiton Services bv, 2014
ISBN 10: 9077767525 ISBN 13: 9789077767528
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Hans Wap, 2009., 2009
ISBN 10: 9077767134 ISBN 13: 9789077767139
Anbieter: Antiquariat Hans Hammerstein, München, Deutschland
origi.Pappband, 4°, 47 Seiten. guter Zustand.
Sprache: Englisch
Verlag: Carcanet Press 26.03.2015., 2015
ISBN 10: 1847770207 ISBN 13: 9781847770202
Anbieter: Versandhandel Rosemarie Wassmann, Oyten, Deutschland
Signiert
Zustand: Gut. 135 Seiten Schwach bestossen, schwache Lagerspuren. Mit schöner Autorinnenwidmung im Titel. F111 Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 198 14,0 x 1,5 x 21,6 cm, Taschenbuch.
Anbieter: Revaluation Books, Exeter, Vereinigtes Königreich
EUR 193,70
Anzahl: 2 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Brand New. 1st edition. 228 pages. Latin language. 9.80x6.50x0.90 inches. In Stock.
Verlag: De Weideblik, Varik 2003, 2003
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Hardcover/Hardback. Zustand: New. Nieuwstaat. Ongelezen. Hardcover met stofomslag. Geà llustreerd. Shelfwear.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Van Spijk Art Projects, 2002
ISBN 10: 9062166210 ISBN 13: 9789062166213
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Venlo, Van Spijk, 2001. 27 x 21 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color and b/w. 80 pages. Text in Dutch and German. NEW COPY [Art / Dutch artist [Nederlandse Kunstenaars] ].
Sprache: Niederländisch
Verlag: Van Spijk Art Projects, 2002
ISBN 10: 9062166326 ISBN 13: 9789062166329
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Venlo, Van Spijk, 2001. 27 x 21 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color and b/w. 80 pages. Text in Dutch and German. NEW COPY [Art / Dutch artist [Nederlandse Kunstenaars] ].
Verlag: Van Spijk Art Projects, Venlo, 2001
Anbieter: Antiquariat Tode, Berlin, Deutschland
Signiert
broschiert/Taschenbuch. 21 x 27 cm., 80 S. Soft Cover, mit Widmung des Künstlers. Einband min. berieben, ansonsten sehr gut erhaltenes Exemplar.
(Homoet, Homoet Publishers, 1991). 29,7 x 10,4 cm. Ringband. (30) p. Op blokboekwijze gebonden. Met zes lino's van de schrijver-kunstenaar. Ontworpen door Ziggurat en gedrukt in een oplage van 99 (door de dichter) genummerde (en gesigneerde) exemplaren. 1e druk. Hoog, smal boek. De prenten zijn slechts in 30 van de 99 exemplaren opgenomen. Exemplaar met handgeschreven, gesigneerde opdracht van de dichter: 'Voor Willemien/ & Peter/ Hans Wap/ 24/II/91'. Kunstenaarsboek in opvallende vormgeving!
Rotterdam, Vormgeving Rotterdam, 1987. Paperback, 23 x 15,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur. [Art / Dutch artist [Nederlandse Kunstenaars] ].
Hardcover. Zustand: Gut. 1.,. 80 S. !! Schutzumschlag wurde geklebt!! Gutes Exemplar, geringe Gebrauchsspuren, Cover/SU berieben/bestoßen, innen alles in Ordnung; Good copy, light signs of previous use, cover/dust jacket shows some rubbing/wear, interior in good condition. B241002ah119 ISBN: 9783926677846 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 245.
Sprache: Deutsch
Verlag: Wilhelmshorst: Märkischer Verlag, 2014
ISBN 10: 393132950X ISBN 13: 9783931329501
Anbieter: Ballon & Wurm GbR - Antiquariat, Berlin, Deutschland
Erstausgabe
21,5 x 12,5 cm. Original-Heft. Zustand: Sehr gut. Wap, Hans; Kretzschmar, Harald (illustrator). 1. Aufl. 35 S. Sehr gut erhalten. 9783931329501 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 550.
Verlag: Rotterdam, 1974
Anbieter: Von Meyenfeldt, Slaats & Sons, Breda, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Goede staat. Eerste druk. Map met 9 losse dierengedichten genummerd exemplaar no. 10/150 Size: 6d3.