Verlag: Nijmegen, Eigen beheer, 1925. 61 pp. Lino's Ernst Verhoeve., 1925
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Origineel omslag. Wat gebruind, rug mist onderste helft, inhoud verder goed. Met opdracht in handschrift van auteur op schutblad, maar ontvanger weggeknipt. Please see description or ask for photos.
Zustand: Fair. Oorspronkelijk geniet geniete omslag 25-48 pagina's, klein 4to. In totaal 3 verschenen er slechts 3 nummers. Op voorplat: De Valbyl.; Platten los; randen platten rafelig; iets vochtvlekkig.
Zustand: Fair. Oorspronkelijk geniet geniete omslag 25-48 pagina's, klein 4to. In totaal 3 verschenen er slechts 3 nummers. Op voorplat: De Valbyl.; Platten los; randen platten rafelig.
Zustand: Fair. Oorspronkelijk geniet geniete omslag 25-48 pagina's, klein 4to. In totaal 3 verschenen er slechts 3 nummers. Op voorplat: De Valbyl.; Randen platten rafelig; vochtschade onderaan.
Verlag: Daamen, Den Haag, 1944
Anbieter: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Niederlande
Hardcover, 22 cm, 373 pp. Cond.: goed / good.
Verlag: Het Sinjaal, Groesbeek, 1931
Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Niederlande
Zustand: Good. Hardcover, 60 pp. Linnen rug (lichtbesch.), met handschrift Bruning [lezing over Marsman's poëzie], ietwat groezelig voorplat (zie foto) en uitgeknipt rechterhoek (schutblad], wordt verzonden als brievenbuspakket.
Verlag: 8vo, 24cm, 43p, Amsterdam: J.M. Meulenhoff, 1937., 1937
Anbieter: Collinge & Clark, London, Vereinigtes Königreich
Erstausgabe
EUR 23,83
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbSoft cover. Zustand: Very Good. 1st Edition. Set in van Krimpen Romanee and printed by Enschede en zonen on antique laid paper. Grey paper wrappers titled in red. A few spots. A very good copy.
Verlag: Daamen/De Sikkel 1954, 1954
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Geb., met stofomslag, s.o. enkele kleine scheurtjes, verder gaaf exemplaar, 373 pagina's.
Verlag: Nijmegen; 1952, 1952
Anbieter: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Niederlande
; in eigen beheer; zachte kaft; gedrukt in een oplage van 400 exemplaren op oud-Hollands van Gelder; gesigneerd door de auteur; 27 p. Band iets roestvlekkig.
Verlag: De Lage Landen, Brussel, 1943
Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Niederlande
Zustand: Good. I.g.st., 148 pp., gesigneerd Bundel met aforismen, gesigneerd en genummerd exemplaar: 22/500, wordt verzonden als brievenbuspakket.
Verlag: Nijmegen : De Valbijl, 1924
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Fair. 2 (van 3) uniforme geniete afleveringen met oorspronkelijke omslagen van dit periodiek, doorlopende paginering, klein 4to. Het gaat om de 1e jaargang nummer 1 en 2 (van in totaal 3 verschenen nummers). Op voorplatten: De Valbyl.; Platten los; randen platten rafelig; stukjes omslag afgescheurd.
Verlag: De Lange Landen, 1943
Anbieter: Any Amount of Books, London, Vereinigtes Königreich
Erstausgabe Signiert
EUR 35,74
Anzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorb8vo. pp 142. Plain typographic wraps. Signed by the author at title-page. One of 500 numbered copies. Dutch text. Slight browning at covers, slight foxing at pages edges, else content clean. Very good.
Verlag: Nijmegen, 1925, 1925
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
59pp.met geïll.omslag en [3] linoleumsneden door Ernst Voorhoeve, 22cm., enkele stempeltjes, roestvlekjes, 1e druk.
Verlag: Groesbeek, Het Sinjaal 1931, 1931
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
60pp., 28cm., gecart.band (linnen rug), enkele stempeltjes, goede staat, T73528.
Verlag: Nijmegen : De Valbijl, 1924
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 2 (van 3) uniforme geniete afleveringen met oorspronkelijke omslagen van dit periodiek, doorlopende paginering, klein 4to. Het gaat om de 1e jaargang nummer 1 en 2 (van in totaal 3 verschenen nummers). Op voorplatten: De Valbyl. Bijgevoegd: Sirkulaire in gefrankeerde en geadresseerde envelop van "De Valbijl".; Platten los; randen platten rafelig.
Hardcover. Zustand: Good. Zustand des Schutzumschlags: Good. 1. Verkleuring. Bijgevoegd: brief van auteur; kopie van een brief van Gezelle Dutch Dit boek biedt een interpretatie van de figuur van Guido Gezelle waarin Henri Bruning een alternatieve kijk ontwikkelt op de dichter, met aandacht voor zijn religieuze beleving, innerlijke spanningen en literaire betekenis, en waarbij hij tracht door te dringen tot een dieper begrip van Gezelles persoonlijkheid en werk binnen de Vlaamse literatuur.
Paperback. Zustand: Fair. 1. Ex-bib. De Bladen voor de Poëzie 7e jaargang nr. 5., vooromslag beschadigd, verschoten. Dutch.
Paperback. Zustand: Good. 1. Omslag verschoten, lijkt ongelezen. Dutch. Yes.
Verlag: Het Spectrum (Utrecht), 1940
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Hardcover. Zustand: Good. 1. Dutch Biografisch werk over Franciscus Xaverius, missionaris en medeoprichter van de jezuïetenorde, die in de 16e eeuw het christendom verspreidde in Azië. Het boek beschrijft zijn religieuze roeping, zijn missiereizen en zijn inzet voor het geloof, met nadruk op zijn toewijding en spirituele overtuiging.
Paperback. Zustand: Good. pp. 27 / limited and numbered edition / genummerde en beperkte oplage Dutch.
Sprache: Niederländisch
Erscheinungsdatum: 2025
Anbieter: S N Books World, Delhi, Indien
LeatherBound. Zustand: NEW. BOOKS ARE EXEMPT FROM IMPORT DUTIES AND TARIFFS; NO EXTRA CHARGES APPLY. Leatherbound edition. Condition: New. Leather Binding on Spine and Corners with Golden leaf printing on spine. Bound in genuine leather with Satin ribbon page markers and Spine with raised gilt bands. Pages: 68. A perfect gift for your loved ones. Reprinted from 1924 edition. NO changes have been made to the original text. This is NOT a retyped or an ocr'd reprint. Illustrations, Index, if any, are included in black and white. Each page is checked manually before printing. As this print on demand book is reprinted from a very old book, there could be some missing or flawed pages, but we always try to make the book as complete as possible. Fold-outs, if any, are not part of the book. If the original book was published in multiple volumes then this reprint is of only one volume, not the whole set. IF YOU WISH TO ORDER PARTICULAR VOLUME OR ALL THE VOLUMES YOU CAN CONTACT US. Resized as per current standards. Sewing binding for longer life, where the book block is actually sewn (smythe sewn/section sewn) with thread before binding which results in a more durable type of binding. Language: Dutch Pages: 68.
LeatherBound. Zustand: New. BOOKS ARE EXEMPT FROM IMPORT DUTIES AND TARIFFS; NO EXTRA CHARGES APPLY. LeatherBound edition. Condition: New. Reprinted from 1648 edition. Leather Binding on Spine and Corners with Golden leaf printing on spine. Bound in genuine leather with Satin ribbon page markers and Spine with raised gilt bands. A perfect gift for your loved ones. Pages: 571 NO changes have been made to the original text. This is NOT a retyped or an ocr'd reprint. Illustrations, Index, if any, are included in black and white. Each page is checked manually before printing. As this print on demand book is reprinted from a very old book, there could be some missing or flawed pages, but we always try to make the book as complete as possible. Fold-outs, if any, are not part of the book. If the original book was published in multiple volumes then this reprint is of only one volume, not the whole set. Sewing binding for longer life, where the book block is actually sewn (smythe sewn/section sewn) with thread before binding which results in a more durable type of binding. Pages: 571.