Kruizinga j h (44 Ergebnisse)

- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 11,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele geà llustreerde hardcover, veel illustraties (waaronder foto's) in z/w, oblong (circa 19x24cm).

Verlag: Gemeentelijke Commissie Heemkennis, Amsterdam 1956
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, NiederlandeAntiquariaat Parnassos vof
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 5,00
EUR 22,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Gebrocheerd. Zustand: Boek goed. 151 pp. Register. Z/w illustraties.

Verlag: Buijten en Schipperheijn, Amsterdam 1980
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Naam met pen op schutblad.
Verlag: Gemeentelijke Commissie Heemkennis, Amsterdam 1956
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Roestplekjes/foxing schutbladen/.

Verlag: Almere : I.C.E. BV 1997
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Original pictorial boards, numerous (full page) b/w illustrations (including photographs), 4to.

- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback, illustraties in z/w, 8vo.

Verlag: Neerbosch : Neerbosch' Uitgveerij z.j.
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele rode linnen band met goudopdruk, illustraties in z/w, 4to.

- Hardcover
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, , NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 15,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Amsterdam : Buijten en Schipperheijn, 1986. Hardcover. 128 pp. Ills. 19x24 cm. Condition : very good copy. ISBN 9789060645239. Keywords : AMSTERDAM.

Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam/Alphen aan den Rijn : Buijten & Schipperheijn 1979
- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 13,75
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele geà llustreerde hardcover, geà llustreerd met afbeeldingen in z/w (waaronder foto's), 4to.
Verlag: Amsterdam, Uitgeverij Broekman & De Meris NV, z.j.
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 9,20
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Origineel karton met omslag, 154+2p.Geïllustreerd; goed exemplaar.
Verlag: Bussum, Uitgeversmaatschappij CAJ van Dishoeck 1963 1963
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 9,20
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original publisher's paper-covered boards, pictorial front- and backcover, 8vo: Vol. 1: 88pp. Vol. 2: 96pp. Very richly illustrated, index places, notes, table of contents, afterword, glossary, credits. Very fine complete set.
Verlag: Neerbosch, Neerbosch'Uitgeverij 1953 1953
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 9,20
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 2 verfügbar
Original publisher's red cloth hardback, gilt lettering spine and frontcover, large 4to: 174pp. very richly illustrated, table of contents. Boerenantiek - archeologische vondsten - pijpen - philatelie - ikonen - lampen - microscopen - vliegen - medicijnflesjes - waaiers - nummerplaten - koekplanken - trams - miniatuurautootjes -… etc.

Verlag: Almere-Amsterdam, International Construction Equipment bv-Buijten & Schipperheijn. 1985 1985
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,35
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original publisher's brown paper-covered boards, pictorial frontcover, 4to: 68pp., very richly illustrated, notes & references, bibliography. Very fine copy.

Verlag: Amsterdam; 1959 1959
Anbieter: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, , NiederlandeAntiquariaat De Boekenbeurs
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 13,20
EUR 15,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
/ 1978/ 1976; Stichting IVIO/ Uitgeverij Ploegsma; zachte kaft; ill.; 16, 20 & 62 p. Goede staat.
Verlag: A.J.G. Strengholt, Amsterdam 1966
Anbieter: Histoire et Société, Bordeaux, FrankreichHistoire et Société
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 25,00
EUR 5,60 VersandVersand von Frankreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Dutch History. Jaquette et reliure de toile éditeur, titres dorés, pièces de titre au dos, 654 p., dont 17 pages in fine "Literatuur over Amsterdam" et 18 pages d'annonces publicitaires noir & blanc. Usures d'usage de la jaquette, reliure et livre en parfait état. Très bon exemplaire.(C21) Size: 16,5 x 24,5. Livre.

Verlag: Amsterdam/Alphen aan den Rijn : Buijten & Schipperheijn 1977
- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 22,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele bedrukte hardcover, geà llustreerd met (paginagrote) afbeeldingen in z/w (waaronder foto's), gesigneerd en met een opdracht van de auteur op schutblad, ongepagineerd, 4to.; Voorplat en schutbladen licht gebruind.

- Softcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 27,37
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

Verlag: Neerbosch' Uitgeverij, Neerbosch
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, NiederlandeAntiquariaat Parnassos vof
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 22,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Gebonden. Zustand: Boek goed. Zustand des Schutzumschlags: Zonder stofomslag. Zonder jaar [1953]. 174 pp. Z/w illustraties. A4.
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 4,95
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam, Buijten & Schipperheijn / Alphen aan den Rijn, Repro Holland, 1980. 159 blz. 133 z./w. afb. Karton. - Rug licht verschoten.
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 5,50
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam, Buijten & Schipperheijn / Alphen aan den Rijn, Repro Holland, 1978. 159 blz. 160 z./w. ab. Karton. - Band deels licht verschoten.
Verlag: Naarden, A.J.G. Strengholt 1973 1973
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,35
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
251 p. Kunstleer met stofomslag.
Verlag: Broekman & De Meris (Amsterdam), HOLLAND 1965
- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: Richard Sylvanus Williams (Est 1976), WINTERTON, , Vereinigtes KönigreichRichard Sylvanus Williams (Est 1976)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 13,38
EUR 37,07 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardback. Zustand: VG+. VG+ DW. 1st Edition. DUTCH TEXT. DW edges strengthened and glued to pastedowns. Book and dustwrapper/dustjacket in very good plus condition with very minor signs of wear and/or age.
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,45
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
[Amsterdam], Koninklijke Nederlandsche Zeil- en Roeivereeniging, [1977]. 224 pp. B./w. ills. Orig. hardcover (blue cloth with gilt lettering). 12mo. (Jaarboekje 1973-1977. Drie en veertigste uitgave).

Verlag: Neerbosch, Neerbosch, 1953 1953
- Hardcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 13,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Gebonden, rood lederen hardcover met goudopdruk, 21.8x30.8 cm., 174 pp., geillustreerd in z/w. Het is een bekend verschijsel, dat de mens naast zijn dagelijks werk, zorgen en beslommeringen, zoekt naar ontspanning. Dat hij zijn vrije tijd zijd gedachten wil richten op andere zaken dan die, welke ambt, betrekking of werkkring van… hem verlangen. Onder de vele hobby's neemt verzamelen een belangrijke plaats in. Het boek brengt de lezer in contact met Nederlandse verzamelaars op zeer uiteenlopende gebieden, aardewerk, boeken, postzegels, ikonen, miniaturen, waaiers, muziek en instrumenten, sloten en sleutels, enz. Het boek geeft in 23 hoofdstukken relaas van de wijze waarop een aantal collectionneurs hun verzamelingen zijn begonnen en hebben uitgebouwd. 1250 g.
Anbieter: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, NiederlandeRob Kok Old Books & Prints
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 5,00
EUR 26,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Almere, International Construction Equipment, z.j. 68 blz. Ills. Gebonden. Dutch & english text. [154344].
Anbieter: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, NiederlandeRob Kok Old Books & Prints
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 5,00
EUR 26,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Assen, De Torenlaan, z.j. 285 blz. Geïll. Gebonden. Goed. [18126].

Verlag: C.A.J. van Dishoeck, Bussum 1963 1963
- Softcover
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, BelgienHandled With Care
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 7,00
EUR 47,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Softcover/Paperback. Zustand: Very Good. In zeer goede staat. Gelamineerde paperback.

Verlag: Van Dishoeck , Bussum, 1963 1963
- Softcover
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, BelgienHandled With Care
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 7,00
EUR 47,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Softcover/Paperback. Zustand: Very Good. In zeer goede staat. Pocket.
- Hardcover
Anbieter: Grimbergen Booksellers, Lisse, , NiederlandeGrimbergen Booksellers
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Gebraucht
EUR 18,00
EUR 23,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam, Buijten & Schipperheijn. derde druk. Hard Cover, oblong. l Met zwart wit illustraties.

Verlag: C.A.J. van Dishoeck, Bussum 1963 1963
- Softcover
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, BelgienHandled With Care
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 7,00
EUR 47,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Softcover/Paperback. Zustand: Very Good. In zeer goede staat. Gelamineerde paperback. Rijkelijk geà llustreerd.