Marko leppanen (10 Ergebnisse)

Designing Distributed Control Systems: A Pattern Language Approach (Wiley Software Patterns Series)
Eloranta, Veli-Pekka; Koskinen, Johannes; Leppänen, Marko; Reijonen, Ville
- Hardcover
Anbieter: Zoom Books Company, Lynden, USAZoom Books Company
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 30,38
Versand nach gratisVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very_good. Book is in very good condition and may include minimal underlining highlighting. The book can also include "From the library of" labels. May not contain miscellaneous items toys, dvds, etc. . We offer 100% money back guarantee and 24 7 customer service.

Designing Distributed Control Systems : A Pattern Language Approach
Eloranta, Veli-pekka; Koskinen, Johannes; Leppanen, Marko; Reijonen, Ville
- Hardcover
Anbieter: GreatBookPrices, Columbia, USAGreatBookPrices
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Wie neu
EUR 53,50
EUR 2,29 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: Mehr als 20 verfügbar
Zustand: As New. Unread book in perfect condition.

Verlag: Emu Kustannus Oy, Helsinki [Finland] 2015
- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: About Books, Henderson, USAAbout Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 31,24
EUR 6,03 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Very Good condition. Zustand des Schutzumschlags: No dust jacket, as issued. Helsinki [Finland]: Emu Kustannus Oy, 2015. In Finnish language. Very Good condition. NO chips, tears, or fading. Corners are NOT bumped. Square and tight. NO owner's name or bookplate. NOT a library discard. NOT a remainder. NO unde…rlining. NO highlighting. NO margin notes. From the rear cover: "Jääkiekon SM-liiga pyà rähti käyntiin vuonna 1975. Samana vuonna syntyi Eric Perrin, joka lopetti kautensa viime kevään pronssiotteluun. Perrin oli vielä viimeisissä peleissään vetreässä kunnossa. Niin on jääkiekon pääsarjakin, joka pyà rittää Suomen johtavaa urheilubisnestä tätä nykyä nimellä Liiga. Juhlavuoden kunniaksi Laukauksia-kirjakin otti aikakoneen käyttà à n. Viime kauden muisteloiden lisäksi mukana on kiehtovia arkiston aarteita. 1980-luvulla sarjaa hallitsi Tappara, kun taas seuraava vuosikymmen muistetaan Jokerien ja TPS:n taistelusta. Kärpät nousi divarista ja otti kaukalon haltuunsa 2000-luvulla. Ja kuten kevään mestaruus osoitti, pohjoisen puhuri puree edelleen voimakkaasti. Liiga elää kovaa murroskautta. Vaasan Sportin kuherruskausi sarjassa on ohi. Seuraavaksi kehiin astuu KooKoo. Tamperelainen jääkiekkovalokuvaaja Jukka Rautio oli paikalla kauden 201415 merkittävissä tapahtumissa. Kuvat kertoivat enemmän kuin tuhat sanaa toimittajat Juho Pekka Mikola ja Marko Leppänen kirjoittivat siihen ympärille muutaman lisää. Tervetuloa mukaan jääkiekon kiehtovaan maailmaan!". 1st ed? (No additional printings listed). Hardcover. Very Good condition/No dust jacket, as issued. Illus. by NOT a library discard. 120pp. Great Packaging, Fast Shipping. 1st ed? (No additional printings listed). NOT a library discard (illustrator).

Designing Distributed Control Systems : A Pattern Language Approach
Eloranta, Veli-pekka; Koskinen, Johannes; Leppanen, Marko; Reijonen, Ville
- Hardcover
Anbieter: GreatBookPrices, Columbia, USAGreatBookPrices
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 56,91
EUR 2,29 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: Mehr als 20 verfügbar
Zustand: New.

Designing Distributed Control Systems: A Pattern Language Approach (Wiley Software Patterns Series)
Eloranta, Veli-Pekka; Koskinen, Johannes; Leppänen, Marko; Reijonen, Ville
- Hardcover
Anbieter: California Books, Miami, USACalifornia Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Neu
EUR 66,15
Versand nach gratisVersand innerhalb von USAAnzahl: Mehr als 20 verfügbar
Zustand: New.

Designing Distributed Control Systems : A Pattern Language Approach
Eloranta, Veli-pekka; Koskinen, Johannes; Leppanen, Marko; Reijonen, Ville
- Hardcover
Anbieter: GreatBookPricesUK, Woodford Green, Vereinigtes KönigreichGreatBookPricesUK
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 49,73
EUR 17,36 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: Mehr als 20 verfügbar
Zustand: New.

Designing Distributed Control Systems : A Pattern Language Approach
Eloranta, Veli-pekka; Koskinen, Johannes; Leppanen, Marko; Reijonen, Ville
- Hardcover
Anbieter: GreatBookPricesUK, Woodford Green, Vereinigtes KönigreichGreatBookPricesUK
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Wie neu
EUR 53,83
EUR 17,36 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: Mehr als 20 verfügbar
Zustand: As New. Unread book in perfect condition.

- Hardcover
Anbieter: Majestic Books, Hounslow, Vereinigtes KönigreichMajestic Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Neu
EUR 64,01
EUR 7,52 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 3 verfügbar
Zustand: New. pp. 504.

- Hardcover
Anbieter: Books Puddle, New York, USABooks Puddle
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Neu
EUR 86,76
EUR 3,46 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: 3 verfügbar
Zustand: New. pp. 504.

Designing Distributed Control Systems: A Pattern Language Approach (Wiley Software Patterns Series)
Veli-Pekka Eloranta, Johannes Koskinen, Marko Leppänen, Ville Reijonen
- Hardcover
Anbieter: Chiron Media, Wallingford, Vereinigtes KönigreichChiron Media
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 80,26
EUR 17,93 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: New.