R e v stuip (62 Ergebnisse)

- Softcover
Anbieter: Darby Jones, Helena, MT, USADarby Jones
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 8,85
Versand nach gratisVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
Soft cover. Zustand: Very Good. Strong Very Good with light shelf corner wear and a couple small corner bumps. A couple very small edge creases.

Sprache: Französisch
Verlag: Van Gorcum 1978
- Softcover
Anbieter: books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, , Deutschlandbooks4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 12,95
EUR 9,95 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Broschiert. Zustand: Gut. 94 Seiten; Das hier angebotene Buch stammt aus einer teilaufgelösten Bibliothek und kann die entsprechenden Kennzeichnungen aufweisen (Rückenschild, Instituts-Stempel.); der Buchzustand ist ansonsten ordentlich und dem Alter entsprechend gut. In FRANZÖSISCHER Sprache. Sprache: Französisch Gewicht in Gra…mm: 200.

- Softcover
Anbieter: Yellowed Leaves Antique & Vintage Books, Port Williams, NS, KanadaYellowed Leaves Antique & Vintage Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Wie neu
EUR 7,64
EUR 14,69 VersandVersand von Kanada nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Soft cover. Zustand: As New. 253 pp. Dutch text. Ingenaaid. Geillustreerd. Artikels over kloosterscholen, universiteiten, stadsscholen, enz.

- Softcover
Anbieter: Antiquariat Thomas Haker GmbH & Co. KG, Berlin, DeutschlandAntiquariat Thomas Haker GmbH & Co. KG
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 4,00
EUR 20,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Gut. Auflage: 01. 265 S., Ill. Ex.-Libr., Good condition. Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 637.

- Softcover
Anbieter: Hackenberg Booksellers ABAA, El Cerrito, CA, USAHackenberg Booksellers ABAA
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 22,25
EUR 6,05 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
Onder redactie van R. E. V. Stuip & C. Vellekoop. 256p., b/w illus., original stiff printed wrappers., ex libris. Contains eleven Dutch-language papers by major scholars. (Utrechtse bijdragen tot de mediaievistiek, 13).

- Hardcover
Anbieter: Hackenberg Booksellers ABAA, El Cerrito, CA, USAHackenberg Booksellers ABAA
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 22,25
EUR 6,05 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
181 [1]p., 20 b/w illus., stiff library boards, ex libris. Contains essays by seven scholars. (Utrechtse bijdragen tot de Medievistiek, 1).

- Softcover
- Erstausgabe
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. First Edition. Franse teksten uit de middeleeuwen 1e druk is een boek van R.E.V. Stuip uitgegeven bij Coutinho B.V. ISBN 9789062838530 Dit boek sluit aan bij het eerder verschenen Franse literatuur van de middeleeuwen dat een breed publiek van literair en cultuurhistorisch ge?nteresseerden kennis laat maken met ee…n literatuur die tot in alle uithoeken van Europa werd nagevolgd. Wie deze kennismaking wil voortzetten, kan zich nu rechtstreeks tot de teksten wenden. In dit boek zijn originele tekstfragmenten opgenomen van kronieken, lyrische teksten, romans en chansons de geste die typerend zijn voor het literaire genre in kwestie. Deze tekstfragmenten zijn voor een belangrijk deel in het Nederlands vertaald. Om de zelfwerkzaamheid van de lezer te prikkelen zijn bovendien een aantal onvertaalde fragmenten opgenomen, voorzien van de nodige aantekeningen. Bij de keuze van literaire werken voor dit tekstboek is de indeling van Franse literatuur van de middeleeuwen gehandhaafd. In een tiental hoofdstukken maakt de lezer kennis met de grote vari?teit aan middeleeuwse literatuur. Zo zijn er de Kronieken, waaronder twee ooggetuige verslagen van de Vierde Kruistocht over de inname van Constantinopel, en het chanson de geste met een spannende tweekamp tussen twee heiden uit de omgeving van Karel de Grote. Verder uiteraard voorbeelden van lyrische po?zie, maar ook romanfragmenten over de alom bewonderde Alexander de Grote. De lezer betreedt het sprookjesachtige Bretagne waarin Arthur, Tristan en de Graal figureren en krijgt verderop een indruk van de vermakelijke streken van de sluwe vos Renart. Het grote allegorische gedicht rond de Roos ontbreekt evenmin. Uit de bloeiende toneelliteratuur van die dagen is ten slotte onder andere een mysteriespel gekozen dat het geheel eigen karakter van de middeleeuwse speelteksten onderstreept. Het boek besluit met een kort overzicht van de taalkundige kenmerken van het Oud- en Middel Frans; Afgezien van een roestplekje her en der bovenkant boekblok verder in uitstekende staat: fris en schoon binnenwerk; rechte, ongebroken rug; nauwelijks enige slijtage aan de randen. > Z.g.a.n.

- Softcover
Anbieter: Yellowed Leaves Antique & Vintage Books, Port Williams, NS, KanadaYellowed Leaves Antique & Vintage Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Wie neu
EUR 15,91
EUR 14,69 VersandVersand von Kanada nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Soft cover. Zustand: As New. 243 pp. Inhoud: 1. Oudindische visionaire literatuur 2. Twee 'visioenen van de Latijnse literatuur: Cicero's 'Droom van Scipio' en Boek VI van Vergilius' 'Aeneis' 3. Beelden van de heilige in visioen en maatschappij in 6de eeuws Gallie 4. De Keltische traditie: de verkenning van de Andere Wereld 5. O…ver kunst en visioenen in de Middeleeuwen 6. Het visioen van boer Gottschalk 7. Dantes visies en Dantes visioenen 8. Het visioen bij Hadewijch 9. Het visioen als middeleeuws genre 10. Psychologische interpretatie van visioenen.

Sprache: Französisch
Verlag: Mouton, Le Hague and Paris 1970
- Softcover
Anbieter: Stony Hill Books, Madison, WI, USAStony Hill Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 31,15
EUR 4,75 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
Soft cover. Zustand: Very Good. Academic softcover approx. 9.5 x 6.3 inches bound in light tan card covers printed in black, 394 pages clean square tight, unmarked.

- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, NiederlandeAntiquariaat Parnassos vof
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 8,00
EUR 22,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Ingenaaid. Zustand: Boek goed. 286 pp. Z/w illustraties. "Utrechtse bijdragen tot de Medievistiek" deel II.

- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, NiederlandeAntiquariaat Parnassos vof
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 8,00
EUR 22,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Ingenaaid. Zustand: Enige gebruikssporen. 286 pp. Z/w illustraties. Serie: Utrechtse bijdragen tot de mediëvistiek, dl. 2.

- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, NiederlandeAntiquariaat Parnassos vof
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 8,00
EUR 22,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Ingenaaid. Zustand: Enige gebruikssporen. 181 pp. Z/w illustraties. Serie: Utrechtse bijdragen tot de mediëvistiek, dl. 1.

- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 6,90
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 4 verfügbar
Original publisher's blue paperback, pictorial frontcover, 8vo: 186pp., 11 contributions, illustrations, list of authors, notes, bibliographical notes. Contributors: E.S. Kooper - P.G.J.M. Raedts - A.F. Orbán - C. Vellekoop - M. van Schaik - J.E. Spruit - D. Edel - M. van Strien Gerritsen - G. de Nie - H.de Vries - R. Kruk - E.…Hattinga van 't Sant - O.S.H. Lie. Very fine copy. Volume 8: Utrechtse Bijdragen tot de Mediëvistiek.
Verlag: Dick Coutinho 1991 1991
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 6,90
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback, mooi en gaaf exemplaar, 235 pagina's.
Verlag: Dirk Coutinho 1991 1991
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 6,90
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback, verkleuring kaft, verder in nette staat, 235 pagina's.
Verlag: Utrecht-Antwerpen, Het Spectrum 1979 1979
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 6,90
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
155 p. Hardcover in goede staat.
Verlag: Amsterdam, Rodopi, 1975 1975
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, , NiederlandeAntiquariaat De Keerkring
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 6,00
EUR 26,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam, Rodopi, 1975. Broché. 297 pp. Bon état.
Verlag: Verloren, Hilversum 1998 1998
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 8,05
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 2 verfügbar
Paperback, hoekje uit schutblad, verder in nette staat, 207 pagina's.
Verlag: Dirk Coutinho 1991 1991
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 8,05
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback, nette staat, 235 pagina's.

- Softcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 17,96
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

Verlag: Utrecht, HES Uitgevers. 1989 1989
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 9,20
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
202 p. Paperback (In zeer goede staat.).

- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 9,20
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 2 verfügbar
Original publisher's white paperback, pictorial cover, large 8vo: 182pp., 21 illustrations, 7 contributors, notes, bibliography. Contents: 1. F.W.N. Hugenholtz. De achtergrond van de hoofse cultuur. 2. W.P. Gerritsen. Wat is hoofsheid? Conturen van een middeleeuws cultuurverschijnsel. 3. J.M. van Winter. Ridderschap en hoofse cu…ltuur. 4. J.Chr. Klamt. Het begrip ' hoofs ' in de beeldende kunst der Middeleeuwen. 5. C. Vellekoop. Muziek en hoofse cultuur. 6. F.P. van Oostrom. Hoofse cultuur en litteratuur. 7. K.R. Busby. Ironisering en ridiculisering van de hoofsheid.

- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 9,20
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original publisher's white paperback, pictorial frontcover, large 8vo: 182pp., 21 illustrations, 7 contributors, notes, bibliography. CONTENTS: 1. F.W.N. Hugenholtz: De achtergrond van de hoofse cultuur. 2. W.P. Gerritsen: Wat is hoofsheid? Conturen van een middeleeuws cultuurverschijnsel. 3. J.M. van Winter: Ridderschap en hoof…se cultuur. 4. J.Chr. Klamt: Het begrip ' hoofs ' in de beeldende kunst der Middeleeuwen. 5. C. Vellekoop: Muziek en hoofse cultuur. 6. F.P. van Oostrom: Hoofse cultuur en litteratuur. 7. K.R. Busby: Ironisering en ridiculisering van de hoofsheid. Very fine copy - as new.
Verlag: H&S/HES 1983 1983
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 9,20
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback, i.z.g.st. (geen leesvouwen en inscripties), 286 pagina's.

- Softcover
Anbieter: Stony Hill Books, Madison, WI, USAStony Hill Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 31,15
EUR 4,75 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
Soft cover. Zustand: Very Good. Quality academic softcover in Dutch clean tight unmarked with light overall handling wear.

- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,35
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original publisher's sewn white paperback, pictorial frontcover, 8vo: 286pp., illustrated, notes, bibliographical notes, 10 contributions, list illustrations. Contents: 1: Heiligen, wat zij dat eigenlijk?: F.J.A. Grijs. 2. De ' Vita ' van bisschop Licinius van Angers in de 11e eeuw: H.B. Teunis. 3. Enkele heiligen uit de Gregori…aanse hervormingstijd: hun verhouding tot lekengroeperingen: I. van 't Spijker. 4. Thomas Becket: E.S. Kooper. 5. Franciscus van Assisi: M. Tulleners-Bloemen. 6. Lutgart van Tongeren: A.M.J. van Buuren. 7. Sint Nicolaas: C. Vellekoop. 8. Elisabeth van Türingen: J.Chr. Klamt. 9. De moeder van God in dienst van het heilige Romeinse Rijk: A.J.J. Mekking. 10. Sint Servatius, een pion in de politiek van Duitse keizers?: A.M. Koldeweij. Very fine copy. Volume 2: Utrechtse Bijdragen tot de Mediëvistiek.

- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 11,50
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Set van 2 titels, 238 (1), 235 p. Paperback (In zeer goede staat.).

- Softcover
Anbieter: Houtman Boeken, Utrecht, , NiederlandeHoutman Boeken
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 6,84
EUR 29,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
1996, 192pp, paperback op zich in goede staat, maar veel roestvlekjes aan de zijkanten van de blz. Naamstempel voorin.
Verlag: Verloren, Hilversum 1998
- Softcover
Anbieter: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, NiederlandeBij tij en ontij ...
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 28,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback, 23 cm, 217 pp. Ills.: zwart/wit illustraties. Cond.: goed / good. ISBN: 9065502955.

- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 13,80
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 2 verfügbar
217 p. Paperback (In goede staat.).