Sergio derks (29 Ergebnisse)

Verlag: Europese Bibliotheek, Zaltbommel 1995
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, NiederlandeAntiquariaat Parnassos vof
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 5,00
EUR 22,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Gebonden. Zustand: Boek goed. Zustand des Schutzumschlags: Stofomslag. 127 pp. Foto's in z/w in en kleur. Uitgave ter gelegenheid van het vijfjarig bestaan van de Bouwdienst Rijkswaterstaat.

Sprache: Niederländisch
Verlag: Weesp, Robas bv 1996 1996
- Softcover
Anbieter: avelibro OHG, Dinkelscherben, , Deutschlandavelibro OHG
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Sehr gut
EUR 20,00
EUR 10,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Fol. , broschur. Zustand: Sehr gut. 190 Seiten , mit zahlreichen Abbildungen Buch ist in einem sehr guten Zustand, Papier in sehr gutem Zustand.Ecken minimal berieben B11-11-02D Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 765.

Verlag: Zutphen : Europese Bibliotheek 1995
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele groene linnen band, stofomslag, geïllustreerde schutbladen, veel (paginagrote) illustraties (voornamelijk foto's) in kleur en z/w, 4to.

Verlag: Robas, Weesp 1995
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Naam en datum op binnenzijde kaft.

- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele blinde witte hardcover, geïllustreerd met veel z/w foto's, 4to.

Verlag: Eindhoven, Philips 1989
- Hardcover
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, , NiederlandePallas Books Antiquarian Booksellers
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 5,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
hardbound, 4to 91 pp., num ills geschiedenis van het scheerapparaat van Philips, de Philishave, een wereldwijd succes; vele illustraties; VG condition.

- Hardcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 18,95
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: bmyguest books, Toronto, ON, Kanadabmyguest books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Sehr gut
EUR 39,49
EUR 12,95 VersandVersand von Kanada nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Fine. Zustand des Schutzumschlags: Fine. 1st Edition. Pictorial Covers, In Fine Condition, With No Remarks Or Highlights. Hardcover With A Slipcase.We will state signed at the description section. we confirm they are signed via email or stated in the description box. - Specializing in academic, collectiblle a…nd historically significant, providing the utmost quality and customer service satisfaction. For any questions feel free to email us.
Verlag: Weesp, Robas. 1996 1996
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,35
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original publisher's sewn paperback, pictorial front- & backcover, 4to: xvi, [134]pp., [32]pp., 66 double page-large coloured maps, 2 single page-large maps, indices. Very fine copy.

- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 16,50
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. 3 uniforme blinde witte hardcovers met stofomslagen, 1994-1996, geheel geà llustreerd met z/w foto's, 148+192+176 pagina's, 4to. Deel 1) 1921-1939 (ISBN 9789072770578); Deel 2) 1946-1959 (ISBN 9789072770608): Deel 3) 1960-1975 (ISBN 9789072770639).

Verlag: Weesp, Robas bv 1996 1996
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 13,80
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original publisher's paper-covered boards, pictorial front- & backcover, large 4to: 190pp., 67 coloured photographs - 67 coloured maps on opposite page, index.

Verlag: Zaltbommel, Europese Bibliotheek 2000 2000
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 13,80
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original publisher's dark-red paper-covered boards, yellow lettering spine and frontcover, pictorial dustjacket, 4to: frontispiece, 124pp., very richly illustrated, notes & references, epilogue, appendices, table of contents. Very fine copy - as new.
Verlag: Philips 1989
- Hardcover
Anbieter: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, NiederlandeLouis Tinner Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 15,00
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
1989, hardcover in cassette, mooi exemplaar / fine copy , in cassette, mooi exemplaar / fine copy , in cassette, mooi exemplaar / fine copy.
- Hardcover
Anbieter: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, NiederlandeRob Kok Old Books & Prints
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 5,00
EUR 26,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Groningen, Philips Dap, 1998. 96 pp. Col.ills. Hardcover with dustacket. Tear in the dusjacket. [161799].

Verlag: Weesp, Robas bv 1996 1996
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 17,34
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

Verlag: Europese Bibliotheek, Zaltbommel
- Hardcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 28,14
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

- Hardcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 28,14
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 20,51
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 11,00
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Weesp, 1996. 175 blz. 211 zw./w. ills. Karton, stofomslag.

Verlag: Landsmeer-Zaltbommel, Uitgeverij Robas bv-Uitgeverij Europese Bibliotheek. 1991-1993 1993
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 27,60
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original publisher's black paper-covered boards, gilt title spine & frontcover, pictorial dustjacket, large 4to: Vol. 1. Nederland in de jaren 1900-1930. Nederland in de jaren dertig. Nederland tijdens de Tweede Wereldoorlog. Nederland tijdens de Wederopbouw. Nederland in de jaren 1970-1990. Each volume 192 pages with together o…ver 1250 black & white photographs with captions. Very fine complete set.
Verlag: Robas, Weesp 1995
Anbieter: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, NiederlandeBij tij en ontij ...
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 12,00
EUR 28,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Linnen band met stofomslag, 28 cm, 148 / 192 pp. Ills.: zwart/wit illustraties. Cond.: zeer goed / very good. ISBN: 9072770609.
Anbieter: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, NiederlandeRob Kok Old Books & Prints
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 5,00
EUR 26,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Groningen, Philips International, 1989. 91 blz. Geïll. Gebonden. In hoes. Fraai. [161818].

Verlag: Bobas, Weesp 1996 1996
- Softcover
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, BelgienHandled With Care
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Neu
EUR 7,00
EUR 47,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Softcover/Paperback. Zustand: New. In zeer goede staat. Ongelezen. Softcover. Rijkelijk geà llustreerd.
Anbieter: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, NiederlandeRob Kok Old Books & Prints
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 7,50
EUR 26,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 2000. 124 blz. Geïll. Gebonden met stofomslag. Fraai. [167261].
Verlag: Robas B.V., Weesp 1996
Anbieter: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, NiederlandeBij tij en ontij ...
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 17,50
EUR 28,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Gekartonneerd, 36,5 x 27,5 cm, 188 pp. Nederland in 67 satelietkaarten en een register. Cond.: gaaf / fine.

Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 32,90
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.
Verlag: Robas, Weesp 1992
Anbieter: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, NiederlandeBij tij en ontij ...
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 25,00
EUR 28,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Linnen band met stofomslag, 32 cm, 5 x 192 pp. Ills.: zwart/wit illustraties. Prachtige foto's uit een eeuw Nederlandse geschiedenis. Vijf delen in één koop. Cond.: goed / good. ISBN: 9789072770271.

- Hardcover
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, NiederlandeFrans Melk Antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 15,00
EUR 68,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Landsmeer, Robas, 1993. 31,5 x 24,5 cm. Hardcover. Gebonden met stofomslag. 192 pag. Met foto's. - KEURIG EXEMPLAAR [Geschiedenis (History) / Nederlands / Dutch [Nederlandse Geschiedenis] Photography / Dutch [Nederlandse Fotografie] Tweede Wereldoorlog / Second World War [Tweede Wereldoorlog] ].
Anbieter: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgienAntiquariaat Wim de Goeij
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 42,00
EUR 34,80 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Weesp, Uitgeverij Robas, 1996, in-4°, 176 pp, index, black/white photography. Linnen uitgeversband met originele stofwikkel. Mooi exemplaar.