Siegfried debaeke (19 Ergebnisse)

Autor

Optimieren Sie Ihre Suche

  • Bücher (19)

bis

Benutzerdefinierte Preisspanne (EUR)

bis

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Klaproos, Uitgeverij De 2008

      9055080977 / 9789055080977

      • Softcover

      Anbieter: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, NiederlandeLouis Tinner Books

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht

      EUR 10,00

      EUR 25,00 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: , , goed exemplaar. Zustand des Schutzumschlags: , , goed exemplaar. 2008, paperback, goed exemplaar.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Just Publishers 2022

      9089759840 / 9789089759849

      • Softcover

      Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore

      Verkäufer/-in mit 4 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Neu

      EUR 24,99

      EUR 14,95 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: New.

    • Weitere Bilder

      Sprache: Französisch

      Verlag: De Klaproos, Koksijde 2003

      • Hardcover

      Anbieter: Librairie RAIMOND, Dourges, , FrankreichLibrairie RAIMOND

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Sehr gut

      EUR 30,00

      EUR 20,00 Versand 
      Versand von Frankreich nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Couverture rigide. Zustand: Très bon. Jaak ANDRIES - Siegfried DEBAEKE SAINT-IDESBALD D'ANTAN - LES CARTES POSTALES ANCIENNES 2003, Koksijde, Edition De Klaproos, ouvrage bilingue français néerlandais Format : In-12 à l'italienne (21 x 15,5 cm), relié Reliure cartonnage éditeur Album de 153 reproductions de cartes postales ancie

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Klaproos De 2003

      9055080640 / 9789055080649

      • Softcover

      Anbieter: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, NiederlandeLouis Tinner Books

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht

      EUR 20,00

      EUR 25,00 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      2003, 4de herziene druk, 160pp, paperback, goed exemplaar , 4de herziene druk, 160pp, , goed exemplaar , 4de herziene druk, 160pp, , goed exemplaar.

    • Sprache: Französisch

      Verlag: De Klaproos, Koksijde 2002

      • Hardcover

      Anbieter: L'ivre d'Histoires, Merbes Sainte Marie, , BelgienL'ivre d'Histoires

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Gut bis sehr gut

      EUR 14,00

      EUR 37,70 Versand 
      Versand von Belgien nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Couverture Rigide Illustrée. Zustand: Bon. Collection "Antan".

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Klaproos De 2006

      9055080829 / 9789055080823

      • Softcover

      Anbieter: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, NiederlandeLouis Tinner Books

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht

      EUR 25,00

      EUR 25,00 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      2006, 208pp, softcover, goed exemplaar, lichte gebruikssporen aan kaft , 208pp, , goed exemplaar, lichte gebruikssporen aan kaft , 208pp, , goed exemplaar, lichte gebruikssporen aan kaft.

    • Sprache: Englisch

      Verlag: de Klaproos 2006

      9055080829 / 9789055080823

      • Softcover

      Anbieter: AwesomeBooks, Wallingford, , Vereinigtes KönigreichAwesomeBooks

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Gut

      EUR 85,54

      EUR 4,77 Versand 
      Versand von Vereinigtes Königreich nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Paperback. Zustand: Very Good. Ieper Ypres: Before, During and After the Great War This book is in very good condition and will be shipped within 24 hours of ordering. The cover may have some limited signs of wear but the pages are clean, intact and the spine remains undamaged. This book has clearly been well maintained and look

    • Sprache: Englisch

      Verlag: de Klaproos 15/05/2006 2006

      9055080829 / 9789055080823

      • Softcover

      Anbieter: Bahamut Media, Reading, , Vereinigtes KönigreichBahamut Media

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Gut

      EUR 85,54

      EUR 8,09 Versand 
      Versand von Vereinigtes Königreich nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Paperback. Zustand: Very Good. Shipped within 24 hours from our UK warehouse. Clean, undamaged book with no damage to pages and minimal wear to the cover. Spine still tight, in very good condition. Remember if you are not happy, you are covered by our 100% money back guarantee.

    • Verlag: , Koksijde, De Klaproos, 2003, 2003

      • Softcover

      Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS

      Verkäufer/-in mit 4 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht

      EUR 17,00

      EUR 39,50 Versand 
      Versand von Belgien nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      softcover 155 x 240mm., 160pp., uitgebreide z/w foto - illustratie. Dit boek is een aangrijpend document over de gruwel van de oorlog. Geen opgepoetste militaire geschiedenis, maar een schrijnend verhaal van onnoemelijk soldatenleed. De Dodengang of Boyau de la mort heeft zijn naam niet gestolen. Van dit loopgravencomplex, uitge

    • Verlag: , Klaproos, 2012 2012

      • Softcover

      Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS

      Verkäufer/-in mit 4 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht

      EUR 23,95

      EUR 39,50 Versand 
      Versand von Belgien nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Paperback, 240pp, 210 photos, neuf ! text in French, Exmplaar in het nederlands op bestelling. ISBN 9055080845. Ce livre jette une lumiere nouvelle et surprenante sur l'histoire de la royaute et de la cote belge. En effet, pendant plus d'un siecle, la cote fut le lieu de villegiature favori de la famille royale, et les vieux et

    • Verlag: Brugge, De Klaproos, 2014 2014

      • Softcover

      Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS

      Verkäufer/-in mit 4 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht

      EUR 25,00

      EUR 39,50 Versand 
      Versand von Belgien nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Paperback 211 blz., 24 op 16 cm Ca. 70 illustraties . herdruk 2014 . ISBN 9789055081486. Tussen 1914 en 1918 werden elf Belgische soldaten geexecuteerd door hun eigen kameraden, op bevel van het krijgsgerecht. Jarenlang bleven deze strafdossiers geheim. Siegfried Debaeke kreeg inzage in de processtukken en onderzocht het hoe en

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: De Klaproos uitgeverij

      9055081221 / 9789055081226

      • Softcover

      Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore

      Verkäufer/-in mit 4 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Gut

      EUR 51,38

      EUR 14,95 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Very good.

    • Verlag: , Koksijde : Klaproos, 2006, 2006

      • Softcover

      Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS

      Verkäufer/-in mit 4 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht

      EUR 38,00

      EUR 39,50 Versand 
      Versand von Belgien nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      softcover 206 pages, ill. Illustrated. Texte en Francais/ Nederlands / English. ISBN 9789055080823. 0 g.

    • Sprache: Deutsch

      Verlag: Koksijde, Uitgeverij de Klaprool 2003

      9055080667 / 9789055080663

      Anbieter: Bookstore-Online, Mattsies, , DeutschlandBookstore-Online

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Sehr gut

      EUR 26,00

      EUR 24,00 Versand 
      Versand von Deutschland nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      gebundene Ausgabe. Zustand: Sehr gut. Buch tadellos erhalten, komplett in sehr gutem Zustand. Rik280839 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 550.

    • Weitere Bilder

      Zustand: Gebraucht

      EUR 18,50

      EUR 42,00 Versand 
      Versand von Belgien nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Koksijde Klaproos 2001 Gebonde, hardcover, 142pp;, 26x24cm., oblong, geïllustreerd in kleur en z/w., in redelijke tot goede stat (rug verkleurd, titelpagina en laatste pagine lichtjes beschadigd, verder goed). ISBN 9789055080458. Dit boek belicht het leven en het werk van Karel Lauwers, een jong Antwerps kunstenaar die voor hij

    • Verlag: Klaproos De

      9055080640 / 9789055080649

      Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore

      Verkäufer/-in mit 4 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Gut

      EUR 45,70

      EUR 14,95 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Very good.

    • Verlag: De klaproos, Veurne 1992

      9055080047 / 9789055080045

      • Hardcover

      Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Gut

      EUR 16,79

      EUR 72,00 Versand 
      Versand von Belgien nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Hardcover. Zustand: Very Good. Not present. Dutch Een rijk geïllustreerde historische terugblik op de dorpen Lo, Pollinkhove, Reninge en Noordschote rond het begin van de 20e eeuw. Debaeke brengt met zeldzame foto?s, luchtbeelden en toelichtingen het dorpsleven, evenementen, straatbeelden en de impact van WO?I in beeld. Fragment

    • Weitere Bilder
      • Softcover

      Anbieter: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, , BelgienSomeThingz. Books etcetera.

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht

      EUR 19,50

      EUR 42,00 Versand 
      Versand von Belgien nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Brugge, Klaproos, 2008 Softcover, 207pp., 16.5x24cm., talrijke z/w ills., in zeer goede staat. Als nieuw. ISBN 9789055080984.

    • Verlag: De klaproos, Veurne 1992

      9055080020 / 9789055080021

      • Softcover

      Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Sehr gut

      EUR 27,99

      EUR 72,00 Versand 
      Versand von Belgien nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Paperback. Zustand: Fine. Not present. Dutch Een sfeervol en rijk geïllustreerde reconstructie van het dagelijks leven in negen dorpen rond Alveringem rond 1900. Debaeke beschrijft met anekdotes, foto?s en korte toelichtingen de tram, kermissen, fanfare, boterbrouwerijen, boerderijen, processies, en het verenigingsleven van toen