Verlag: Bibliotheque Choisie, 1911
Anbieter: Anybook.com, Lincoln, Vereinigtes Königreich
EUR 2,99
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Good. This is an ex-library book and may have the usual library/used-book markings inside.This book has hardback covers. With usual stamps and markings, In good all round condition. No dust jacket. Please note the Image in this listing is a stock photo and may not match the covers of the actual item,1000grams, ISBN:
Verlag: Antwerpen, Vlaamsche Opera van Antwerpen, Janssens , 1912, 1912
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Softcover, 67 pagina's, 17.5 x 13 cm, NL. *redelijke staat, scheur in rug. Studentenliefde: lustig zangspel in drie bedrijven 0 g.
Verlag: J. Houdmont-Carbonez Sans date
Anbieter: crealivres, La fontennelle, Frankreich
Zustand: Fair. Envoi rapide couverture défraîche qques rousseurs à l'intérieur sous papier de soie. in8. Sans date. Broché. Fair.
Verlag: ,
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Brugge, [Davidsfonds-uitgave Nr.203], s.d., 207pp., originele omslag, goede staat, B10966.
Sprache: Französisch
Verlag: Hayez, Brüssel, 1909
Anbieter: HJP VERSANDBUCHHANDLUNG, WEDEL, SH, Deutschland
Erstausgabe
Cloth. Zustand: Good. 1st Edition. 550 p; 2 coloured fould-out maps. (= Mémoires de l'Academie Royale de Belgique (Lettres), t. V, 1909.
Sprache: Spanisch
Verlag: Saturnino Calleja Fernández, Madrid
Anbieter: Los libros del Abuelo, Madrid, M, Spanien
Encuadernación de tapa dura. Zustand: Bien. La primera edición de esta obra apareció en 1889, como tesis de doctorado en las publicaciones de la Escuela de Ciencias políticas y sociales de Lovaina. Del Profesor de la Universidad católica de Lovaina E. Vliebergh, se hace esta versión española de la segunda edición francesa notablemente modificada. Traducción y apéndice de Don Juan de Hinojosa Ferrer (Juez de Primera Instancia). En buen estado con sello del anterior propietario en primera página. La tapa trasera del tomo I está ligeramente separada, pero bien sujeta. Medidas: 18'5x12'5 cms. El largo de los 2 tomos: 6 cms. Ref.: 2-6.
Verlag: Eernegem/ Zout-leeuw, Laga-Van de Casteele/ Karel Peeters 1894, 1894
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
116pp., in "Schriften uitgegeven door het Davids-Fonds" nr.86, 23cm., moderne blinde omslag, enkele stempeltjes, tekst en interieur in goede staat, B37888.
Verlag: Turnhout, Brepols & Dierckx zoon 1908, 1908
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
240pp., 23cm., orig.omslag (rug hersteld), wat gebruiksslijtage, zeldzaam.
Verlag: Brugge [c.1921, 1921
Anbieter: Antiquariaat Matthys de Jongh, Zutphen, Niederlande
]. 207p. (Davidsfonds 203).
Tienen Aqua Fortis 2001 Softcover, 143pp., 13x20,5cm., in goede staat (enkele lichte onderlijningen in potlood, verder zeer goed). ISBN 9789059040083. Dit boek is een herwerkte uitgave van het werk "Het Hageland, bijdragen tot zijn economische ontwikkeling" van de Leuvense professor Emiel Vliebergh dat tijdens het interbellum verscheen. Het geeft inzicht in het dagelijkse leven van de bevolking in het Hageland aan het einde van de negentiende en het begin van de twintigste eeuw. De publicatie beschrijft hoe gezinnen met beperkte middelen probeerden te overleven, welke sociale regels het leven bepaalden en hoe arbeid, landbouw en lokale economie georganiseerd waren. Het boek behandelt de sociaal-economische structuur van het Hageland in een periode waarin landbouw, seizoensarbeid en beperkte industrialisatie het dagelijkse leven bepaalden. Aan de hand van historische gegevens, observaties en analyses wordt beschreven hoe gezinnen hun inkomen verwierven, hoe landbouwproductie en lokale handel georganiseerd waren en welke rol maatschappelijke normen speelden in het leven van mannen, vrouwen en kinderen. Daarnaast wordt aandacht besteed aan onderwijs, arbeidspatronen, armoede en de seizoensgebonden economische cyclus die het bestaan van de bevolking vormde. De studie plaatst deze regionale geschiedenis in een bredere context van economische ontwikkeling en sociale veranderingen in Vlaanderen rond de overgang van de negentiende naar de twintigste eeuw.
Sprache: Spanisch
Anbieter: Librería Torreón de Rueda, Segovia, SG, Spanien
Encuadernación de tapa blanda. . (illustrator). Version española y apéndice de Juan de Hinojosa Ferrer. Madrid. Edit. Saturnino Calleja Fernández. Imp. Hijos de R. Álvarez. s/f. (años 1920) 18x12 cm. 256 + 224 págs. 4 h. de catálogo. Tela edit. impresa. # deecho.
Verlag: Brugge, s.d.
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
207pp., Davidsfonds-uitgave nr.203, ingebonden in moderne gecart. band met titel in goudopdruk, 23cm., mooie staat, B98978.
Verlag: ,
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Yper, Callewaert-De Meulenaere (gedrukt voor het Davidsfonds - uitgave Nr.156], 1908, 192pp., originele omslag, goede staat, B18096.
Verlag: Bruxelles, Hayez, Imprimeur des Académies, 1909., 1909
Anbieter: AUSONE, Bruxelles, Belgien
14 x 22, 550 + 175 pages, 2 cartes dépliantes en couleurs, broché, non coupé, bon état (couverture fort défraîchie; petites rousseurs sur les tranches; intérieur très frais). 2e partie en néerlandais.
Hardcover. Zustand: Good. 2. Verkleuring. Dutch Dit derde deel van Het werk van Omer K. De Laey bevat een overzicht en bespreking van het literaire en culturele oeuvre van Omer Karel De Laey. De auteurs analyseren zijn betekenis binnen de Vlaamse literatuur en plaatsen zijn werk in de context van de maatschappelijke en culturele stromingen van zijn tijd. Het boek wil zowel documenteren als waarderen en biedt een kritische benadering van zijn bijdrage aan het Vlaamse letterkundige leven.
Hardcover. Zustand: Good. 2. Verkleuring. Dutch Dit tweede deel van Het werk van Omer K. De Laey bevat een overzicht en bespreking van het literaire en culturele oeuvre van Omer Karel De Laey. De auteurs analyseren zijn betekenis binnen de Vlaamse literatuur en plaatsen zijn werk in de context van de maatschappelijke en culturele stromingen van zijn tijd. Het boek wil zowel documenteren als waarderen en biedt een kritische benadering van zijn bijdrage aan het Vlaamse letterkundige leven.
Hardcover. Zustand: Good. 2. Verkleuring. Dutch Dit vierde deel van Het werk van Omer K. De Laey bevat een overzicht en bespreking van het literaire en culturele oeuvre van Omer Karel De Laey. De auteurs analyseren zijn betekenis binnen de Vlaamse literatuur en plaatsen zijn werk in de context van de maatschappelijke en culturele stromingen van zijn tijd. Het boek wil zowel documenteren als waarderen en biedt een kritische benadering van zijn bijdrage aan het Vlaamse letterkundige leven.
Hardcover. Zustand: Good. 2. Verkleuring. Vlek op schutblad Dutch Dit vijfde deel van Het werk van Omer K. De Laey bevat een overzicht en bespreking van het literaire en culturele oeuvre van Omer Karel De Laey. De auteurs analyseren zijn betekenis binnen de Vlaamse literatuur en plaatsen zijn werk in de context van de maatschappelijke en culturele stromingen van zijn tijd. Het boek wil zowel documenteren als waarderen en biedt een kritische benadering van zijn bijdrage aan het Vlaamse letterkundige leven.
Verlag: Antwerpen, 1913
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. pp. 86 / Vlaamsche Tooneelverzameling van Lodewijk Janssens & zonen, voor gemengde rollen, 33e reeks, nr.12, volgnummer 396, Band wat verkleurd / Discolouration, Omslag verkleurd / Cover discoloured drama, burgers, toneel, vier bedrijven, gebroken Dutch.
Verlag: Namur : Lambert, 1905
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. 26 pages French.
Verlag: Houdmont-Carbonez, Brugge
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Fair. Verkleuring. Ex-bib. Laatste blad los en acherkaft ontbreekt Dutch Onderzoek naar de economische ontwikkeling van de streek het Hageland in de XIXe en aanvang van de XXe eeuw: bespreking van landbouw, landarbeiders, bezit van plattelandse eigendommen, hoeves en gebouwen, arbeiders die uitwijken, landbouwverenigingen, brouwerijen en stokerijen, steenbakkerijen, alsook sociale aspecten zoals armenzorg, spelen en drankmisbruik. Uitgegeven tussen 1920 en 1925.
Verlag: Leuven Peeters -, 1896
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Fair. Volume I. Zonder voorblad; Onopengesneden; 110 p. Dutch.
Verlag: Houdmont-Carbonez, Brugge
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Very Good. Verkleuring. Dutch Onderzoek naar de economische ontwikkeling van de streek het Hageland in de XIXe en aanvang van de XXe eeuw: bespreking van landbouw, landarbeiders, bezit van plattelandse eigendommen, hoeves en gebouwen, arbeiders die uitwijken, landbouwverenigingen, brouwerijen en stokerijen, steenbakkerijen, alsook sociale aspecten zoals armenzorg, spelen en drankmisbruik. Uitgegeven tussen 1920 en 1925.
Verlag: J. Houdmont-Carbonez
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Poor. Verkleuring. Dutch.
Verlag: Davidsfonds, 1908
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Poor. Verkleuring. Verbrokkelde rug, omslag vervuild. Dutch.
Verlag: J. Houdmont-Carbonez
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Fair. Verkleuring. Dutch.
Verlag: Bruxelles, Hayez 1912, 1912
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
428pp. + 1 planche hors-texte + 2 cartes dépliantes, 24cm., dans la série "Académie royale de Belgique, classe des lettres et des sciences morales et politiques et classe des beaux-arts, mémoires, collection in-8o, deuxième seérie" tome 8 fascicule 1, br.orig., bon état.
Paperback. Zustand: Good. 2. Ongeopend. Omslag verschoten. Dutch Fantasietjes, proza (pp 5-13). Recensies pp 15-28). Van zoet en zerp. Kleine sprookjes voor groote kinders (zijnde de ?Dierensprookjes?), proza (pp 29-65). Verspreide opstellen, proza (67-188).
Verlag: Bruxelles : Hayez, 1909
Anbieter: MW Books, New York, NY, USA
Erstausgabe
First Edition. Good copy in original stiff card wrappers with some wear and tear as with age. Remain preserved overall; bright and clean. Series; Académie royale de Belgique. Classe des lettres et des sciences morales et politiques et Classe des beaux-arts. Mémoires. Collecttion in-8 , 2.sér. ; t.5, fasc. 1. Physical description; 550 p. incl. tables., 2 fold. maps. 22 cm. Notes; "Médaille d'or décernée par la Classe des lettres et des sciences morales et politiques, dans la séance du 4 mai 1908." Subjects; Peasants Belgium Hesbaye. Agricultural laborers Belgium Hesbaye. Hesbaye (Belgium) Economic conditions. 3 Kg.
Verlag: Houdmont-Carbonez/Davidsfonds
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Fair. Omslag beschadigd, verkleurd, 208p. Dutch.