Verlag: Koninklijke Bibliotheek Albert I, Brussel, 1971
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Ingenaaid. Zustand: Normale gebruikssporen. 86 pp. tekst + 8 z/w platen. Tentoonstellingscatalogus. Voor kaft met ezelsoortje r.b. en schaafspoortjes langs de randen.
Verlag: Brussel, Koninklijke Bibliotheek Albert I. 1971, 1971
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, 8vo: xiv, 88pp., [10]pp., 8 plates, 4 text-illustrations, introduction, description of 55 items, index names & places. Fine copy.
Anbieter: Gallix, Gif sur Yvette, Frankreich
Zustand: Neuf.
Verlag: Gent Rijksuniversiteit 1991, 1991
ISBN 10: 9080062316 ISBN 13: 9789080062313
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn gray paperback, lettering frontcover, large 8vo: 462pp., 29 essays with notes & bibliographical notes, etc. general bibliography, tabula gratulatoria. Contents: 1. Alt[hoch]deutsch: Texte und Glossen und ihre Wortwahl. 2. Ostmaasländische und niederrheinische Literatur. 3. Lexikographie im Zeitalter des Humanismus. 4. Niederländisch und Niederdeutsch. Fine copy. Festschrift Gilbert A.R. de Smet.
Sprache: Französisch
Verlag: Bibliothèque Royale Albert Ier, Bruxelles, 1971
Anbieter: L'ivre d'Histoires, Merbes Sainte Marie, Belgien
Couverture souple. Zustand: Bon. 64 pages + planches d'illustration noir et blanc (C. 555).
Sprache: Französisch
Verlag: CAR BEYAERT EDITOR PONTIFICIUS, GRUGIS, 1927
Anbieter: Librairie l'Aspidistra, Mesvin, BE, Belgien
BROCHE. Zustand: Acceptable. 438 pages, EDITIO SCHOLARIS ALTERA AD NORMAN CODICIS EXARATA (THEOLOGIA BRUGENSIS).
Verlag: Bibliothèque Royale Albert 1er. Bruxelles. ., 1971
Anbieter: Jean-Louis Boglio Maritime Books, CYGNET, TAS, Australien
Erstausgabe
1st Ed. Foreword by Herman Libraers. XIV, 84, (2) PP with 4 b/w illustrations, plus 8 b/w plates. Soft covers, pictotial front. Faint foxing spots on outside edges. French text. Near fine. 22.5 x 14.5. Exhibition of 55 items (atlas, charts, maps), held at Bibliothèque Royale Albert 1er: 18 September to 16 October 1971.
Verlag: , Provinciebestuur Oost-Vlaanderen, 1996,, 1996
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
softcover , geillustreerde kartonomslag met flappen, 140 x 210mm., 72pp., zeer mooie en uitgebreide kleurillustratie. ISBN 90 74311 19 9. De Sint-Antoniuskerk in Sint-Niklaas is in ons land een van de betere voorbeelden van een goed bewaarde, sobere barokkerk, waarvan het interieur vooral bij concertliefhebbers gekend is als een uitgelezen decor met een prachtige akoestiek. Komen aan bod: de bouwgeschiedenis van kerk en klooster, de kunstwerken, zoals de barokmeubilering en het beeldhouw- en snijwerk. Ook de rijke collectie edelsmeedwerk wordt onder de loep genomen. Nieuw. 470 g.
Zustand: Neuf.
EUR 28,35
Anzahl: 4 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Brand New. Paperback.Width: 17 cm. Height: 22cm. 104 pages. English text.
Verlag: Gent, prov. oost vlaanderen, 1971, 1971
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Paperback, 319 Pagina's, enkel deel 2 met illustraties, . II. Illustratie. 319 blz., krtn., plgrn., tekn. van G. Van Hoorde-De Smet en foto's van L. HAEMERS Recensie door H.E. Kubach in "Kunstchronik" nov. 1973, p.373 -374 0 g.
Verlag: Bruxelles, Bibliothèque Royale Albert 1er, 1971., 1971
Anbieter: AUSONE, Bruxelles, Belgien
15 x 23, 83 pp., 8 planches, broché, bon état (couverture légèrement défraîchie).
Verlag: Bruxelles, Bibliothèque Royale Albert 1er, 1971., 1971
Anbieter: AUSONE, Bruxelles, Belgien
15 x 23, 83 pp., 8 planches, broché, bon état (cachet d'ex-propriétaire).
Verlag: Bruxelles, Imprimerie Ch. Beulens, 1946., 1946
Anbieter: AUSONE, Bruxelles, Belgien
21 x 27, 64 pp., nombreuses illustrations en N/B, broché, bon état (couverture défraîchie). Cercle Philips Kring.
Verlag: Car. Beyaert, Brugis, 1927
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
New black cloth. Red leather title label on spine. xlvi,840 pp.; 25 cm. - (traces of label on spine, few library stamps, paper sl. browned, although very good). 1950g.
Verlag: Brussel, Paleis der Academiën 1987, 1987
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
180pp.+ 12 figuren & 3 uitvouwbare kaarten, 26cm., publicatie van de "Koninklijke Academie voor wetenschappen, letteren en schone kunsten van België", in de reeks "Collectanea Maritima" vol.III, goede staat, B83821.
Verlag: Gent, Snoeck-Ducaju 1988, 1988
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
130pp.rijkleijk geïllustreerd met tekeningen van Gaston De Smet, linnen band, geïllustreerde stofwikkel, 29cm., goede staat, B80152.
Verlag: Brussel, Paleis der Academiën 1951, 1951
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
99pp., in de reeks "Mededelingen van de koninklijke Vlaamse Acacemie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten van België. Klasse der Letteren" Jg.13 nr.6, goede staat, R33014.
Anbieter: Okmhistoire, St Rémy-des-Monts, SARTH, Frankreich
Erstausgabe
Couverture rigide. Zustand: Comme neuf. Edition originale. Gent 1997 . 1 Volume/1. -- Comme Neuf -- Reliure éditeur cartonnée pleine toile rouille sous jaquette illustrée . Format in-4° ( 30,5 x 25,3 cm ) ( 2080 gr ). --------- 270 pages . ************************* Gent 1997. 270 Seiten. Original-Leinenband mit Original-Schutzumschlag. ------- 1. Auflage. Französischsprachige Ausgabe. Katalog anlässlich der Ausstellung im "PMMK Museum voor Moderne Kunst te Oostende van 14 juni tot 5 oktober 1997". Mit zahlreichen Abbildungen. ************************ ref zvel ref att 300.
Anbieter: GreatBookPrices, Columbia, MD, USA
EUR 127,70
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New.
Anbieter: GreatBookPrices, Columbia, MD, USA
EUR 134,56
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: As New. Unread book in perfect condition.
Verlag: Gent, prov. oost vlaanderen, 1971, 1971
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Paperback, 442; 319 Pagina's, 2 delen, tekst + illustraties, .set compleet Annotatie I. Tekst. 442 blz., krt., lit.opgn., regs II. Illustratie. 319 blz., krtn., plgrn., tekn. van G. Van Hoorde-De Smet en foto's van L. HAEMERS Recensie door H.E. Kubach in "Kunstchronik" nov. 1973, p.373 -374 0 g.
Verlag: , Brussel, Paleis der Academien, 1987.,, 1987
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
softcover , originele blauwe uitgeversomslag, 18x26cm, 180pp, 1 uitvouwbare kaart. Collectanea maritima III. Wetenschappelijke Comite voor Maritieme Geschiedenis. Koninklijke Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten van Belgie. 1. De Nederlandse vertaling van het Arte de navegar van Pedro de Medina en de nautische Onderwijsinghe van Michiel Coignet (Antwerpen, 1580). 2. De navigatie bij de Generale Indische Compagnie. 3. Zuidnederlanders in vreemde dienst buitengaats. Een schakel in de overdracht van nautische kennis in de 18de eeuw. 4. Het onderwijs van de zeevaartkunde aan de Belgische Zeevaartscholen tijdens de beginperiode van het Koninkrijk Belgie (1830-1849) - Een eerste benadering. 5. Histoire de la connaissance hydrographique du bassin du Congo. 440 g.
Anbieter: GreatBookPricesUK, Woodford Green, Vereinigtes Königreich
EUR 123,71
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New.
Anbieter: GreatBookPricesUK, Woodford Green, Vereinigtes Königreich
EUR 135,67
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: As New. Unread book in perfect condition.
Anbieter: Antiquariaat Isis, Groningen, Niederlande
Bruxelles, PUB, 1970. 181 pp. Paperback. (ULB, 4) *spine discoloured, textblock slightly foxed, otherwise in good condition* Other contributors Jean Pelseneer, Emile Namer, Henri Plard.
Anbieter: Gallix, Gif sur Yvette, Frankreich
Zustand: Neuf.
Verlag: Salzburg, Universität Salzburg 2013, 2013
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
202pp., with some illustrations in colour, in the series "Analecta Cartusiana" volume 300, 21cm., original softcover, text and interior are clean and bright, very good condition, R107591.
Verlag: , Antwerpen, Pandora, 1999,, 1999
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Softcover, originele geillustreerde uitgeversomslag in kleur, 24,5x29cm, 128pp, geillustreerd in kleur en z/w, bibliografie. nieuw-staat ! ISBN 9053493026. Monografie ter aanleiding tentoonstelling Museum van Deinze en de Leiestreek, 2 oktober-5 december 1999 1100 g.
Verlag: Brussel, Paleis der Academiën 1951, 1951
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
99pp., 27cm., fraai ingebonden in solide gecart. band, in de reeks "Mededelingen van de koninklijke Vlaamse Acacemie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten van België. Klasse der Letteren" Jg.13 nr.6, goede staat, R117585.