Softcover. Zustand: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Flipje Tiel is het beroemde reclamefiguurtje dat in het leven is geroepen door de Tielse jamfabriek De Betuwe. De illustrator Eelco ten Harmsen van der Beek gaf het frambozenmannetje in 1936 zijn bekende gestalte en liet Flipje zijn eerste avonturen beleven in Kabouterland. De relatie tussen de opdrachtgever en illustrator is altijd wat gespannen geweest. De jamfabrikant bemoeide zich met de vorm en inhoud van de verhalen, steeds op hoede voor bezwaren uit reformatorische hoek. In de loop der jaren droeg Eelco Harmsen van der Beek zijn werkzaamheden over aan zijn dochter Fritzi, die na zijn dood officieel de tekenaar van Flipje werd. De samenwerking heeft niet lang geduurd. De jamfabrikant vond de tekeningen niet lieflijk genoeg, en besloot het laatste verhaal, waarin Muis op de vuist gaat met de kabouters, niet uit te brengen. De tekeningen en tekst hebben zestig jaar in een la gelegen en zullen nu voor het eerst verschijnen.
287 S. Mit 16 Abbildungen. Orig.-Leinwand. (Kultur und Sitten der Völker).
Verlag: Vlinderstichting, 1996
ISBN 10: 9072578155 ISBN 13: 9789072578150
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 3rd Edition.
Zustand: New.
Zustand: Fair. Beschriftungen / Markierungen bis 20 %; Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke.
Verlag: N V Scheltema & Holkema, Amsterdam
Anbieter: Brazenhead Ltd, King's Lynn, Vereinigtes Königreich
EUR 17,90
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Very Good. No Jacket. BEEK E M Ten Harmsen van der (illustrator). 3rd Edition. 114pp with coloured frontispiece. Dutch text. Cream coloured boards with coloured illustration pasted to front cover and dark blue titles to front and spine. No inscriptions. Boards lightly worn and tanned. Spine fragile with splits at base hinges. Textblock and illustrations in lovely clean tight and bright condition.
Zustand: very good. Edited by M.S.H.G. Heerma van Voss . [et al.] Assen : Van Gorcum,1974. Orig. cloth binding. Dustjacket. xviii,286 pp. Condition : very good copy. ISBN 9789023211839. Keywords : THEOLOGY,
Verlag: Rosso & Nero, Milano,, 1963
Anbieter: FIRENZELIBRI SRL, Reggello, FI, Italien
Zustand: MOLTO BUONO. NOTA:MAncante della sopracoperta. / Milano, Rosso & Nero cm.15,5x22,5, pp.277, 20 tavv.in bn.ft., legatura ed.in tutta tela. Collana Etnografia Moderna Descrittiva e Illustrata - Civiltà e Costumi dei Popoli. Serie Donne di popoli stranieri,5. Traduz.di Guido Gentilli.
Verlag: Zwolle, Stedelijk Museum / Broerenkerk, 1999
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Niederlande
cloth, dustjacket, 4to ca. 75 pp., ca. 60 ills. fraaie tentoonstellingscatalogus; bijzonder formaat (langwerpig staand); met Engelse tekst los ingevoegd; met affiche (opgevouwen).
Hardcover. Zustand: Fair. Verschmutzung / Wasserschaden; Abnutzung / Risse - leicht; Vergilbt / ausgeblichen.
Verlag: Van Holkema & Warendorf's Uitgevers-Mij, Amsterdam
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Erstausgabe
cloth / linnen hardcover. Zustand: good / goed. Harmsen van der Beek, Eelco ten (illustrator). 1ste / 1st. 248 pagina's. Illustraties.1 titelplaat en 3 platen, op glanzend papier, 1 kaartje. Gebruiksspoortjes / diverse naamstempeltjes op de eerste pagina's / de kaft is wat vlekkerig / oxidatieplekjes in het boek. Size: A5 formaat.
Verlag: Amsterdam; zonder jaar; N.V. Scheltema & Holkema's Boekhandel; harde kaft, gekartonneerd; 15x21 cm.; 3e druk; met ill. in zwart wit van E.M. ten Harmsen van der Beek; 114 p. Rug vernieuwd met strook linnen. Hoekjes van de band sleets. [#3731
Anbieter: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Niederlande
Amsterdam; zonder jaar; N.V. Scheltema & Holkema's Boekhandel; harde kaft, gekartonneerd; 15x21 cm.; 3e druk; met ill. in zwart wit van E.M. ten Harmsen van der Beek; 114 p. Rug vernieuwd met strook linnen. Hoekjes van de band sleets.
Anbieter: Webbooks, Wigtown, Wigtown, Vereinigtes Königreich
Verbandsmitglied: PBFA
Erstausgabe
EUR 28,65
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHard Cover. Zustand: Good. No Jacket. First Edition. From an academic library with the usual stamps and labels. This item is heavy and will attract postal surcharges. B00003385.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Samsara Uitgeverij B.V., 2015
ISBN 10: 9077908129 ISBN 13: 9789077908129
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: New.
Sprache: Englisch
Verlag: Assen: Van Gorcum & Comp., 1974
ISBN 10: 9023211839 ISBN 13: 9789023211839
Anbieter: Antiquariat Kretzer, Kirchhain-Emsdorf, Deutschland
Zustand: Gut. XVIII, 281 Seiten. Schutzumschlag berieben und mit kleineren Randläsuren. - Zwei Kapitel mit zahlreichen sauberen Anstreichungen und wenigen kleineren Anmerkungen in Bleistift. Papier schwach gebräunt. - Insgesamt noch gut erhaltenes Exemplar. -- Dust jacket rubbed and with minor marginal defects. - Two chapters with numerous clean underlinings and a few minor annotations in pencil. Paper slightly browned. - Overall still in good condition. ISBN: 9023211839 Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 850 Gr. 8° (22,5-25 cm). Orig.-Leinenband mit goldgeprägtem Titel auf Deckel und Rücken sowie mit Orig.-Schutzumschlag. [Hardcover / fest gebunden].
Sprache: Niederländisch
Verlag: Adveniat / Halewijn, 2020
ISBN 10: 9493161382 ISBN 13: 9789493161382
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Zustand: Very good.
Zustand: Buone. italiano Condizioni dell'esterno: sovracopertina leggermente logorata Condizioni dell'interno: Molto buone.
Zustand: Very good.
Verlag: Twowindows Press, Berkeley, 1974
Anbieter: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Niederlande
Paperback, 21 cm, [32] pp. Cond.: zeer goed / very good.
Verlag: Rosso & Nero, 1963
Anbieter: Librodifaccia, Alessandria, AL, Italien
Zustand: Buone. italiano Condizioni dell'esterno: Discrete con difetti, segni d'uso macchie Condizioni dell'interno: Discrete con Difetti, bruniture.
Verlag: Rosso & Nero, 1963
Anbieter: Librodifaccia, Alessandria, AL, Italien
Zustand: Buone. italiano Condizioni dell'esterno: sovracopertina leggermente ingiallita e strappata Condizioni dell'interno: Buone.
Verlag: Milano, Rosso & Nero, 1963, 1963
Anbieter: LIBRERIA ACHILLE, TRIESTE, TS, Italien
Etnografia moderna descrittiva e illustrata. Civiltà e costumi dei popoli vol. 5. In-8,legatura editoriale in tutta tela con sovracoperta,pp.277 con 20 illustrazioni ion bianco e nero. Alcuni ritagli di carta applicati al risguardo interno, del resto buon esemplare.
Verlag: Rotterdam; zonder jaar; N.V. Glimfabriek; zachte kaft, geniet; 15x20 cm.; ill. in zwart wit door E.M. ten Harmsen v/d Beek; 15 p. Bandje met enige foxing. Voorplat met lichte vouw over het midden. Een enkel plaatje ingekleurd door een jeugdige lezer. [#3800
Anbieter: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Niederlande
Rotterdam; zonder jaar; N.V. Glimfabriek; zachte kaft, geniet; 15x20 cm.; ill. in zwart wit door E.M. ten Harmsen v/d Beek; 15 p. Bandje met enige foxing. Voorplat met lichte vouw over het midden. Een enkel plaatje ingekleurd door een jeugdige lezer.
Verlag: Van Holkema & Warendorf's U.M., Amsterdam
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Cloth / Linnen Hardcover. Zustand: Good / Goed. Zustand des Schutzumschlags: Good / Goed. Harmsen van der Beek, E. ten (illustrator). 5de / 5th. Boek met stofomslag in goede staat. Gebruiksspoortjes / naam op de titelpagina met pen geschreven. 207 pagina's + 1 paginas uitgeversinformatie. Illustraties, titelplaat en 3 platen op glanzend papier. Serie: "Oranje-Bibliotheek voor Jongens en Meisjes". Afmeting: 15,5 x 21,4 centimeter. Size: A5.
Verlag: Tiel : Mij. De Betuw N.V., 1939
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Fair. Oorspronkelijk omslag in ringband, softcover, oblong, circa 48x21cm, tekst met tekeningen in kleur, gevolgd door 30 gevulde pagina's met elk 2 filmstroken. Bijgevoegd: nog 2 incompleet exemplaren in redelijke en matige staat.; Ringband vrijwel geheel weg; niet alle stroken aanwezig.
Verlag: Rosso & Nero, 1963
Anbieter: Studio Bibliografico Stazione di Posta, Montelupo Fiorentino, FI, Italien
Zustand: Buono. "Donne di popoli stranieri. La giapponese", edizione novembre 1963, pp. 277, formato 16 x 22. Copertina rigida di colore rosso con titoli in oro sul dorso. Sovraccoperta illustrata con titoli in bianco. Volume a cura di A. Ch. de Guttenberg. Traduzione di Guido Gentilli. All'interno presenti 20 tavole illustrate in b/n. Sovraccoperta con evidenti segni del tempo. Interno in buone condizioni.
Sprache: Niederländisch
Verlag: H. Meulenhoff, [1954], Amsterdam, 1954
Anbieter: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Niederlande
Hardcover. Zustand: Very Good. (48) pp., bound in pictorial boards. Some wear and age toning, very good copy. Frontispiece in colour and ills. in black-white. 23 x 17 cm.
Verlag: Milano, Rosa & Nero 1963, 1963
Anbieter: Libreria Gullà, Roma, RM, Italien
In-8° pp. 277 con 20 ill. f.t. Legatura edit. con sovracoperta ill. Lievi tracce d'uso.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Boekerij Voortganck, Amsterdam, 1930
Anbieter: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Niederlande
Erstausgabe
Hardcover. Zustand: Good. 1st Edition. First Dutch edition, 168 pp., bound in yellow cloth with black lettering and illustration. Some pen tripes on front, wear and age toning, foxing on edges. Good and tight copy with ills. in black-white. 21 x 16 cm.