Verlag: Redactie Maatstaf, Amsterdam, 1977
Anbieter: Vashon Island Books, Vashon, WA, USA
Erstausgabe
Paperback. Zustand: Very Good. Peter Vos (illustrator). First Thus. MAATSTAF: NO. 12: DECEMBER 1977. Amsterdam, Redactie Maatstaf, 1977. Edited by Mensje van Keulen [et al]. Text principally in Dutch (with additional texts in English, German and transliterated Russian). B/w illustrations. Bibliographical references. Includes advertising matter. Stiff blue wrappers, printed black and white (slight rubbing to wrappers), else fine. Contains seven poems by David Ignatow (in the original English only), and an essay on Sergei Esenin by Charles B. Timmer; plus a portfolio of art by Peter Vos and contributions by Dutch authors. Size: 8vo - over 7¾" - 9¾" tall. Book.
Hardcover. Zustand: Fair. Peter Vos (illustrator). Riss größer als 1 cm. Bundel met volksvertellingen die vroeger van geslacht op geslacht werden verteld in verschillende streken van Nederland en Vlaanderen. Met zwart-witte pentekeningen.
Sprache: Deutsch
Verlag: dtv Verlagsgesellschaft mbH & Co. KG, 1998
ISBN 10: 3423125799 ISBN 13: 9783423125796
Anbieter: medimops, Berlin, Deutschland
Zustand: good. Vos, Peter (illustrator). Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Anbieter: medimops, Berlin, Deutschland
Zustand: good. Peter Vos (illustrator). Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Zustand: New.
Sprache: Englisch
Verlag: De Bezige Bij, Amsterdam Netherlands, 1973
ISBN 10: 9023451406 ISBN 13: 9789023451402
Anbieter: Charles Berry, Bookseller, Lakeport, CA, USA
Hardcover. Zustand: Near Fine. Zustand des Schutzumschlags: Very Good. Peter Vos (illustrator). Dutch-language huge hardcover in excellent, unmarked, near-pristine condition (slightest handling), with VG dust jacket (slight to light overall wear, slightly age-yellowed). The DJ is protected by a new, clear, removeable cover. 166 pages, with drawings throughout. [2.9 lbs]. Book.
Anbieter: Hamelyn, Madrid, M, Spanien
Zustand: Bueno. Peter Vos (illustrator). : Este libro, titulado 'Mijn zoon heeft een seksleven en ik lees mijn moeder Roodkapje voor', es una obra en formato de tapa blanda. Aunque la información sobre el autor es limitada, el libro parece explorar temas relacionados con la vida familiar y las relaciones intergeneracionales. La combinación de elementos como la vida sexual de un hijo y la lectura de cuentos clásicos a una madre sugiere una narrativa que podría abordar la complejidad de las dinámicas familiares modernas. EAN: 9789025427559 Tipo: Libros Categoría: Literatura y Ficción Título: Mijn zoon heeft een seksleven en ik lees mijn moeder Roodkapje voor Autor: n/a Idioma: nl Formato: tapa blanda.
Sprache: Englisch
Verlag: De Bezige Bij, Amsterdam, 1973, 1973
ISBN 10: 9023451406 ISBN 13: 9789023451402
Zustand: very good. Zustand des Schutzumschlags: good. Peter Vos (illustrator). hbk folio 163pp profusely illlustr pen-and-ink drawings text in Dutch dj badly shelfworn with a closed tear at the top front, general edgewear and missing piece at the bottom and attendant loss of cloth from rubbing at the spine now in protective sleeve otherwise internally an excellent clean tight unmarked copy.
Zustand: As New. Unread book in perfect condition.
Sprache: Englisch
Verlag: Amsterdam : De Bezige Bij, 1972
ISBN 10: 9023451406 ISBN 13: 9789023451402
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Peter Vos (illustrator). 2 niet-uniforme hardcovers met stofomslagen, geà llustreerd met (paginagrote tekeningen (in deel 2 deels in kleur), 166+176 pagina's, folio. ISBN 9023451406 & ISBN 9023451732.; Rug stofomslag deel 1 verbruind.
Sprache: Deutsch
Verlag: Luchterhand Literaturverlag, München, 1996
ISBN 10: 3630869424 ISBN 13: 9783630869421
Anbieter: Versandantiquariat Dr. Uwe Hanisch, Langenweißbach, Deutschland
Erstausgabe
Ganzleinen. Zustand: neuwertiger Buchzustand. Zustand des Schutzumschlags: Kein Schutzumschlag. Peter Vos (illustrator). 1. Auflage. 274 Seiten. Blauer Ganzleineneinband mit montiertem Deckelschild. Verlagsfrisch.
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Softcover. Zustand: Fair. Peter Vos (illustrator). Unterschrift / Widmung ohne Bezug; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrücken.
Sprache: Niederländisch
Verlag: NaN
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fair. Farbtonänderung; Riss größer als 1 cm.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Prometheus / Bert Bakker, 1996
ISBN 10: 9035118359 ISBN 13: 9789035118355
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Softcover. Zustand: Fair. Peter Vos (illustrator). Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Starke Verschmutzung / Nässe. Keuze uit: Sprookjes van de Lage Landen, Nieuwe sprookjes van de Lage Landen, Honderd en een sprookjes van de Lage Landen, en De onbekende lotgevallen van Klein Duimpje en Hans & Grietje.
Anbieter: Rivelli's Books, Minneapolis, MN, USA
Hardcover. Zustand: Very Good. Peter Vos (illustrator). Clean solid copy in green cloth boards. 103 pages. Illustrated. Text in Dutch. Modest to heavy foxing to top page edge.
Verlag: Amsterdam : Contact
Anbieter: MW Books, New York, NY, USA
7th edition. Very good paperback copy; cover slightly creased and dulled as with age. Bright and clean internally. Remains quite well-preserved overall. Physical description; 44 pp., 22 cm. Extensively illustrated. Subjects; Dutch drawing. Creation in art. 3 Kg.
Zustand: good. Peter Vos (illustrator). Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
EUR 24,07
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Used; Very Good. Peter Vos (illustrator). ***Simply Brit*** Welcome to our online used book store, where affordability meets great quality. Dive into a world of captivating reads without breaking the bank. We take pride in offering a wide selection of used books, from classics to hidden gems, ensuring there is something for every literary palate. All orders are shipped within 24 hours and our lightning fast-delivery within 48 hours coupled with our prompt customer service ensures a smooth journey from ordering to delivery. Discover the joy of reading with us, your trusted source for affordable books that do not compromise on quality.
Zustand: New.
Sprache: Niederländisch
Erscheinungsdatum: 1969
Anbieter: Verzamelaars kabinet, Alkmaar, Niederlande
Softcover. Zustand: Very Good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij de Harmonie B.V., 1990
ISBN 10: 9061694043 ISBN 13: 9789061694045
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Fair. First Edition. Wie heeft er wel eens gehoord van een slang die wil trouwen of van een konijn dat een nest in een boom wil maken? En wie is er in het Kusnachtwoud wel eens door een kussentijger gekust of kent een kater die zangles geeft? Over deze en nog een heleboel andere merkwaardige, grappige of gekke dieren gaan de gedichten in dit boek. Lieve kinderen hoor mijn lied is het eerste boek voor kinderen van P.C. Hooftprijs-winnaar Rudy Kousbroek, schrijver van onder andere de beroemde kattenboeken De aaibaarheidsfactor en Wat en hoe in het kats.' Tekenaar Peter Vos illustreerde al heel wat boeken voor kinderen en grote mensen, maar werd misschien wel het bekendst met zijn onovertroffen Beestenkwartet. Lieve kinderen hoor mijn lied werd in 199 1 bekroond met het Gouden Penseel voor het mooist ge?llustreerde kinderboek van het jaar.; Boek heeft roestvlekjes op bovenkant boekblok, enkele ook op het omslag.
Zustand: Good. First Edition. Hondeleven volgt het leven van een hond vanaf zijn vroege puppy-dagen tot aan zijn volwassenheid, verteld vanuit het perspectief van de hond zelf. Peter Vos beschrijft op levendige en speelse wijze hoe de hond de wereld ervaart, met al zijn geuren, geluiden en belevenissen. De dagelijkse belevenissen - van spelen in het gras tot het ontdekken van nieuwe mensen en dieren - vormen de rode draad door het verhaal en geven een warm en beeldend portret van het leven als huisdier. In het boek ligt de nadruk niet alleen op de vrolijke en speelse kanten van het hondenleven, maar ook op de uitdagingen en gevoelens die daarbij horen. De hond worstelt met eenzaamheid als zijn baasjes weg zijn, leert omgaan met regels en grenzen in huis, en ervaart momenten van angst en blijdschap die voor hem intens en betekenisvol zijn. Door deze inzichten ontstaat een diepere emotionele band tussen de lezer en het dier, waarbij univers?le thema's als loyaliteit, vriendschap en het verlangen naar verbondenheid voelbaar worden. Naast de persoonlijke beleving van de hond gebruikt Peter Vos humor, observaties en treffende details om ook maatschappelijke en menselijke aspecten van het samenleven met dieren te belichten. De relatie tussen hond en mens - met al zijn tederheid, misverstanden en wederzijds begrip - staat centraal, waardoor Hondeleven niet alleen een verhaal over een dier is, maar ook over onze manier van leven, zorgen en liefde geven.; Gebonden boek met losse stof omslag. Fris en schoon binnenwerk. Losse stof omslag is litchtjes verkleurd.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Singel Uitgeverijen, 1901
ISBN 10: 9021483742 ISBN 13: 9789021483740
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Fair. Vos, Peter (illustrator). First Edition. `Jannes was een olifant. Zijn vader was ook een olifant. En zijn moeder ook. Zij woonden in een huis aan een brede straat. Naast hen woonden allerlei verschillende olifanten: oude, jonge, grote, kleine, dikke, magere, aardige en boze olifanten. Jannes stond vaak voor het raam om te kijken naar de auto's die voorbijreden, de vliegtuigen die overvlogen en de olifanten die langsfietsten of wachtten voor de brug die openging. Hij keek ook naar de olifanten in de bomen en op de dakgoten, die koerden, krasten, floten en tsjilpten. Soms zat er een op een schoorsteen, die luidkeels zong. Vooral `s avonds was dat, in de schemering, als de lucht donkerblauw was, met kleine rode wolken.' Zilveren Griffel 1994 `De grootste kracht van Jannes schuilt in het aandoenlijke portret dat Tellegen schets van de relatie tussen moeder en zoon. Hij springt subtiel en onnadrukkelijk om met het stille verdriet dat de twee hebben om vader die, als kapitein op een schip, steeds lange tijd van huis is.' - Cornald Maas in de Volkskrant; Boek heeft last van roest: buitenkant boekblok, schutbladen .
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Prometheus, 1987
ISBN 10: 9035104501 ISBN 13: 9789035104501
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Good. Peter Vos (illustrator). First Edition. Goed/zeer goed; puntgave dunne paperback met fris en schoon binnenwerk; omslag vergeeld, maar betrekkelijk egaal.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij de Arbeiderspers B.V., 1980
ISBN 10: 9029524731 ISBN 13: 9789029524735
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Good. First Edition. Verhalen in dichtvorm met fraaie tekeningen Peter Vos. ; Boek in prima staat, losse stofomslag lichte slijtage.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij de Harmonie B.V., 1991
ISBN 10: 9061694132 ISBN 13: 9789061694137
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Good. First Edition. Omslag bevat lichte vlekjes.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Uitgeverij de Harmonie, 1996
ISBN 10: 9061694825 ISBN 13: 9789061694823
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Good. First Edition. Originele hardcover, veel illustraties in z/w, 8vo.
Verlag: Amsterdam : De Harmonie, 1985
ISBN 10: 9061690935 ISBN 13: 9789061690931
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, illustraties in z/w, ongepagineerd, 4to.
Verlag: Amsterdam : Contact, 1966
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 4th Edition. Paperback met flappen, veel illustraties in z/w, ongepagineerd, 8vo.; Rug verkleurd, naam in balpen op titelpagina.
Verlag: Antwerpen/Amsterdam : Icarus/De Harmonie, 1999
ISBN 10: 9080348155 ISBN 13: 9789080348158
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Blinde witte paperback, stofomslag, geïllustreerd met veel kleine tekeningen van Peter Vos in z/w, 8vo.