Getekend (696 Ergebnisse)

- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: W. Lamm, Los Angeles, CA, USAW. Lamm
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut bis sehr gut
EUR 18,65
EUR 4,32 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
Hard Cover. Zustand: Near Fine. First Edition; First Printing. Numerous full page color plates and text illustrations. Text in English and Dutch. ; Tight, clean and crisp. A gently read book in excellent condition. No inscriptions. No remainder mark. Not ex-library. ; 4to; 149 pages.

- Softcover
Anbieter: books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, , Deutschlandbooks4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 3,95
EUR 9,95 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Taschenbuch. Zustand: Gut. 248 Seiten; Das Buch ist ordentlich erhalten und kann altersbedingte Gebrauchsspuren aufweisen. In NIEDERLÄNDISCHER Sprache. Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 330.

- Softcover
Anbieter: Veronica's Books, Gig Harbor, WA, USAVeronica's Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 17,80
EUR 5,62 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Very Good. 80pp, tall oblong.

- Softcover
Anbieter: medimops, Berlin, , Deutschlandmedimops
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 4,90
EUR 10,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages. Steven, Dhondt (illustrator).

- Softcover
Anbieter: medimops, Berlin, , Deutschlandmedimops
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 4,90
EUR 10,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present. Dany (illustrator).
Verlag: Amsterdam, SUA 1975
- Softcover
Anbieter: Libros Latinos, Redlands, CA, USALibros Latinos
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 13,35
EUR 5,18 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: 2 verfügbar
Paperback. Zustand: Good. 51p., illus., bibl., wrps. Illustrated elementary history of Surinam.

- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, NiederlandeAntiquariaat Hortus Conclusus
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 4,50
EUR 14,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Originele linnen band met stofomslag, groot oblong formaat. Randen omslag wat geschaafd / beschadigd, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.

Verlag: Historisch Centrum het Markiezenhof, Bergen op Zoom, 2006. 48 pp. Geïllustreerd in zwart-wit. 2006
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, NiederlandeAntiquariaat Hortus Conclusus
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 5,00
EUR 14,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Softcover, geniet, groot formaat, inzage exemplaar met label voorop en perforatorgaatje in de linkerbovenhoek, enkele lichte gebruikssporen op de omslag, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.

- Hardcover
Anbieter: Verzamelaars kabinet, Alkmaar, NiederlandeVerzamelaars kabinet
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 2 SternenZustand: Gebraucht - Wie neu
EUR 6,00
EUR 14,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: As New. Aan de hand van anderhalve eeuw illustraties van sprookjes van Andersen wordt een beeld gegeven van de ontwikkeling van de illustratiekunst. Hans Christian Andersen was een Deens schrijver en dichter, het bekendst om zijn sprookjes. In eigen land wordt hij gewoonlijk bij zijn voorletters H.C. Andersen… genoemd.
Verlag: The Netherlands: Uitgeverij G. van Saane
- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: George Kent, Bookseller, Silverhill, AL, USAGeorge Kent, Bookseller
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Sehr gut
EUR 16,47
EUR 6,35 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Fine. No Jacket. 1st Edition. Green cloth cover with gold-stamped design on front. Condition is near fine. No dust jacket. Copiously illustrated with drawings to illustrate a distinctive Suriname style of architecture. Text in Dutch, with each section followed by an English abridgment. Language: eng.

- Softcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Neu
EUR 8,45
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: New.
Verlag: Eigen beheer, 2010. 119 pp. 2010
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, NiederlandeAntiquariaat Hortus Conclusus
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 9,50
EUR 14,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback, in zeer goede staat. Please see description or ask for photos.

Verlag: Amsterdam: De Bezige Bij 1963
- Softcover
Anbieter: Peter Scott, Portslade, Vereinigtes KönigreichPeter Scott
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 7,16
EUR 17,38 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Second edition. Softcover. 148pp. V.g.

- Softcover
Anbieter: GreatBookPrices, Columbia, MD, USAGreatBookPrices
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Wie neu
EUR 23,98
EUR 2,28 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: Mehr als 20 verfügbar
Zustand: As New. Unread book in perfect condition.

- Softcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Neu
EUR 10,65
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: New. Juillard, André (illustrator).
Sprache: Niederländisch
Verlag: o.O., Lyntrekker, (1953). 1953
- Hardcover
Anbieter: Antiquariat Langguth - lesenhilft, Köln, , DeutschlandAntiquariat Langguth - lesenhilft
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 16,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
118 S, mit Illustrationen. Ein Blatt gelockert. Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 400 17 x 32 cm Illustriertes Orig.-Halbleinen.

- Hardcover
Anbieter: Riverow Bookshop, Owego, NY, USARiverow Bookshop
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 22,25
EUR 5,62 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
Cloth w/DJ. Zustand: VG/G. Den Haag: Martinus Nijhoff. VG/G. (1979). . Cloth w/DJ. Text in Dutch . oblong 8vo., 128 pp., Dj frayd, shelfwear . Color, Black & White Illus. (illustrator).
Weitere Bilder- Softcover
Anbieter: Bookbot, Prague, TschechienBookbot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Sehr gut
EUR 6,89
EUR 20,99 VersandVersand von Tschechien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Softcover. Zustand: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke.

- Softcover
Anbieter: GreatBookPrices, Columbia, MD, USAGreatBookPrices
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 26,52
EUR 2,28 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: Mehr als 20 verfügbar
Zustand: New.
Verlag: Amsterdam: Boelen Uitgevers 1975
- Softcover
Anbieter: Aquila Antiquariaat, Lochem, GLD, NiederlandeAquila Antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Gebraucht
EUR 7,50
EUR 21,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Oblong 4to, 18x26cm. 96 blz., talr. teken. Geb., orig. geïllustr. kart. band. Rug van band en randen van pagina's iets vergeeld wegens papierkwaliteit, overigens goed. - Oorspronkelijke uitgave "Histoire de Monsieur Vieux-Bois" verscheen in Genève in 1939.

Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Vrijdag/Uitgeverij De Harmonie/Uitgeverij Oog & Blik 2009
- Softcover
- Comic
Anbieter: Verzamelaars kabinet, Alkmaar, NiederlandeVerzamelaars kabinet
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 2 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 15,00
EUR 14,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Softcover. Zustand: Very Good. Dit is de Nederlandse uitgave van Robert Crumb's controversiële en zeer gedetailleerde stripboekadaptatie van het Bijbelboek Genesis. Crumb heeft de volledige tekst van Genesis, van het scheppingsverhaal tot de dood van Jozef, nauwgezet geïllustreerd in zijn kenmerkende, gedetailleerde en soms rauw…e stijl. Het boek is een unieke combinatie van religieuze tekst en underground stripkunst, en staat bekend om zijn expliciete en ongecensureerde weergave van de Bijbelse verhalen, inclusief scènes van seksualiteit en geweld. De omslag vermeldt duidelijk "Minderjarigen uitsluitend onder geleide" en "Ongecensureerd!", wat de aard van het werk benadrukt. Trefwoorden: Robert Crumb, Genesis, Bijbel, Stripboek, Graphic novel, Underground strip, Religie, Illustratie, Controverse, Ongecensureerd, Bijbelverhalen.

- Hardcover
Anbieter: medimops, Berlin, , Deutschlandmedimops
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 19,55
EUR 10,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.

Sprache: Französisch
Verlag: Phoenix, Groningen/Leiden 1989
- Softcover
Anbieter: Librairie Archaion, Bruxelles, , BelgienLibrairie Archaion
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut bis sehr gut
EUR 12,00
EUR 21,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Broché. Zustand: Bon. 106 p., 44 fig. n/b. (Phoenix 35,1). Catalogus van de tentoostelling, Universiteitsbibliotheek en de Instituten voor Geschiedenis en Kunstgeschiedenis van de rijksuniversiteit Groningen, 6 april-20 mei 1989. Inv. 11290.

- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. First Edition. Wonderkind, genie, freak, een man die frivool leefde en stierf als een bedelaar.De mythes rond Wolfgang Amadeus Mozart, componist van sommige van 's werelds meest sublieme muziek, hebben de bekende feiten van zijn leven al lang overwoekerd. Her lijkt alsof de mens Mozart zelf is vergeten en alleen d…e legendes en zijn verbluffende muzikale erfenis resten.Kunstenaar Donovan Brixley biedt in dit charmante en zeer persoonlijke eerbetoon een portret van de componist dat de manier waarop hij wordt gezien blijvend zal veranderen. Deel mee in Mozarts triomfen en wanhoop, zijn vreugde en verdriet, terwijl hij beeldend tot leven komt in bijna honderd originele tekeningen en prenten, waarvan meer dan vijftig in kleur.

Verlag: Uitgeverij van Gennep B.V.
- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. First Edition. Naar het leven getekend; lichte beschadiging bovenhoekje kaft.

- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Softcover flexiband, illustraties in kleur.

- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele bruine linnen band met zilveropdruk, stofomslag, decoratieve kaart op schutbladen, veel (paginagrote) illustraties in kleur en z/w, oblong (circa 24x27cm).; Rug stofomslag iets verkleurd.

Verlag: Amsterdam : Contact 1966
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. 4th Edition. Paperback met flappen, veel illustraties in z/w, ongepagineerd, 8vo.; Rug verkleurd, naam in balpen op titelpagina.

Verlag: Contact : Amsterdam 1966
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. 4th Edition. Paperback met flappen, illustraties in z/w, ongepagineerd, 8vo.; Foxing kopsnede en titelpagina.

Verlag: Contact : Amsterdam 1972
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback, geheel geÏllustreerd in z/w, ongepagineerd, klein 4to.